Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Film in general

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 18 Jun 2016, 19:40   #1
mirunadinu
Novice
 
mirunadinu
 
Join Date: Jun 2016
Posts: 1
Cum se numeste filmul?

Am vazut in copilarie, asta inseamna anii 70-80 un film in care un tip isi omoara sotia, si alibiul sau era ca fusese plecat de acasa. Dar se intorsese inot pe sub apa folosind un costum de scafandru.
mirunadinu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 18 Sep 2016, 21:50   #2
ion_dans
Novice
 
ion_dans
 
Join Date: Sep 2016
Posts: 1
Salut am văzut și eu un film mai de mult erau doi soți arheologi au înfiat un copil el a descoperit o parte dintr-o harta... El a murit într-un accident și nevasta și copilu pleacă sa caute comoara
ion_dans is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Oct 2016, 00:01   #3
rasnoveanu_dan
Novice
 
rasnoveanu_dan
 
Join Date: Oct 2016
Posts: 1
Ajutor cu un TITLU DE FILM

Care este numele filmului : https://www.facebook.com/15689265439...8899685856213/

Am ras in hohote....
rasnoveanu_dan is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Nov 2016, 08:24   #4
relluu
Novice
 
relluu
 
Join Date: Nov 2016
Posts: 2
cum se numeste filmul in care un tanar se implica intro relatie cu o femeie matura ,o face sclava sexuala, apoi se implica in relatie cu fiica acesteia. Sunt invitati la masa la parintii fetei, si cand mama fetei duce gunoiul tanarul se duce dupa ea si fac sex- filmul este american de prin anii 90
relluu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Nov 2016, 12:02   #5
fire2ice
Novice
 
fire2ice
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1
Cine isi aminteste?

Buna! Mi-am adus aminte de un film de prin anii '90(cred), care nu stiu cum se numeste. Ar fi vorba de un film de aventuri, gen "Sahara", cu vanatori de comori. Imi aduc bine aminte ca personajul principal masculin este un scafandru tanar caruia i se spunea Ocean, era pistruiat, blond si purta parul strans intr-un "mot". Prietena lui din film este o actrita de culoare, daca nu ma insel. M-ati putea ajuta cu numele filmului? Multumesc!
fire2ice is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 Nov 2016, 03:40   #6
fresie
Pasărea Phoenix
 
fresie
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,371
Originally Posted by fire2ice:
Buna! Mi-am adus aminte de un film de prin anii '90(cred), care nu stiu cum se numeste. Ar fi vorba de un film de aventuri, gen "Sahara", cu vanatori de comori. Imi aduc bine aminte ca personajul principal masculin este un scafandru tanar caruia i se spunea Ocean, era pistruiat, blond si purta parul strans intr-un "mot". Prietena lui din film este o actrita de culoare, daca nu ma insel. M-ati putea ajuta cu numele filmului? Multumesc!

http://www.imdb.com/title/tt0106160/...nm_flmg_act_27
fresie is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:17.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells