Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Vreau sa stiu

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 02 Apr 2015, 19:51   #1
Tyybi1
Senior
 
Tyybi1
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 105
Exclamation Concursuri Cinemagia

Mie personal mi se pare ciudat cum de castiga utilizatorii care au intrat pe site de cateva ori avand contul din 2009 sau chiar 2004, spre exemplu. In activitate au decat crearea contului si premiul castigat ACUM, ceea ce imi spune ca extragerea nu se face chiar aleatoriu. Las o poza ca exemplu ! Toti utilizatorii din poza sunt de la un singur concurs, nu i-am selectat intamplator ! Va rog sa ii cautati si sa vedeti !
Nu mai am incredere in site-ul si concursul vostru !

Last edited by Tyybi1 : 02 Apr 2015 at 19:54.
Tyybi1 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Apr 2015, 10:35   #2
XShadowX
Junior
 
XShadowX
 
Join Date: Jan 2015
Posts: 45
Este putin ciudat , insa nu cred ca au fost aranjamente pentru ca pentru asemenea extrageri sunt folosite site-uri ca random.org si extragerile le face un computer aleatoriu insa poate ar trebui sugerat ca sa participe doar userii care au avut activitate cu cel putin 6 luni pana la data concursului...
XShadowX is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Apr 2015, 23:10   #3
alali
Guru
 
alali
 
Join Date: May 2011
Posts: 871
natiune bolnava de scenaritica! Participarea este libera. Nu esti obligat sa faci nimic ca sa participi la un concurs. Te anunta pe facebook ca e un concurs la cinemagia, dai click si te inscrie la concurs. Atat de simplu e! Participa cine vrea si castiga cine e desemnat de calculator. Acum sa nu fim mai catolici decat Papa!
Si de ce ma rog sa ingradim dreptul la participare de 6 luni de ativitate sau inactivitate? Eu propun sa descalificam din start pe toti care folosesc "decat" in loc de "doar". Ce spuneti? Votati cu mine?
alali is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Apr 2015, 10:59   #4
fresie
Pasărea Phoenix
 
fresie
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,371
Originally Posted by alali:
Eu propun sa descalificam din start pe toti care folosesc "decat" in loc de "doar". Ce spuneti? Votati cu mine?

De la mine ai un vot. A devenit chinuitoare folosirea in mod incorect a lui ”decat”.
fresie is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Apr 2015, 21:19   #5
alali
Guru
 
alali
 
Join Date: May 2011
Posts: 871
Originally Posted by Tyybi1:
Mie personal mi se pare ciudat cum de castiga utilizatorii care au intrat pe site de cateva ori avand contul din 2009 sau chiar 2004, spre exemplu. In activitate au decat crearea contului si premiul castigat ACUM, ceea ce imi spune ca extragerea nu se face chiar aleatoriu. Las o poza ca exemplu ! Toti utilizatorii din poza sunt de la un singur concurs, nu i-am selectat intamplator ! Va rog sa ii cautati si sa vedeti !
Nu mai am incredere in site-ul si concursul vostru !

am lucrat decat cu materialul clientului
alali is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Apr 2015, 09:01   #6
fresie
Pasărea Phoenix
 
fresie
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,371
Originally Posted by alali:
Originally Posted by Tyybi1:
Mie personal mi se pare ciudat cum de castiga utilizatorii care au intrat pe site de cateva ori avand contul din 2009 sau chiar 2004, spre exemplu. In activitate au decat crearea contului si premiul castigat ACUM, ceea ce imi spune ca extragerea nu se face chiar aleatoriu. Las o poza ca exemplu ! Toti utilizatorii din poza sunt de la un singur concurs, nu i-am selectat intamplator ! Va rog sa ii cautati si sa vedeti !
Nu mai am incredere in site-ul si concursul vostru !

am lucrat decat cu materialul clientului

Observasem materialul clientului.
fresie is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:24.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells