Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 15 Oct 2013, 11:38   #3401
margott
Guru
 
margott
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 389
In reclama de pe site, numele actorului apare scris Victor "Rebrenciuc".


margott is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Oct 2013, 12:01   #3402
bremen1980
Guru
 
bremen1980
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,355
Ciuc , inca una si ma duc .
bremen1980 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Oct 2013, 22:43   #3403
thisisme9
Novice
 
thisisme9
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 24
Filmul Syrup

Faceti ca filmul Syrup sa poata fi bifat ca vazut, am deja.
thisisme9 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 Nov 2013, 23:07   #3404
lili22
Junior
 
lili22
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 73
Nu mi s-a aprobat biografia lui Oleg Iankovski

Marele actor rus a parasit acest pamint , asa ca am vrut sa ii completez biografia, ca pe acest site este viu si bine mersi.Mi s-a respins biografia, credeti-ma pe mine, Tarul a fost ultimul film in care a aparut.
lili22 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 Jan 2014, 22:07   #3405
Kaede
Novice
 
Kaede
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 7


http://postimg.org/image/gydo6mu33/

Fratilor ne facem de ras, o mai punem si cap de lista
__________________
Underground
Kaede is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jan 2014, 21:11   #3406
cotzofica
Senior
 
cotzofica
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 96
Originally Posted by Manusa:
Desi nu imi place sa ma plang pe acest forum si nici nu obisnuiesc, acum chiar nu mai pot. Am de primit doua dvd-uri si asta de mai bine de 4 luni si nimic.....Pana acum am inteles si am avut rabdare dar acum deja a trecut mult timp. Mai mult, am trimis mesaje la Gloria si StefanDo si i-am intrebat cand imi vin acele dvd-uri.....nimic. Acum poate pe acest forum imi for raspunde si ii rog sa imi spuna cum sta treaba cu acele dvd-uri.


Ţi-au venit????????
cotzofica is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jan 2014, 22:03   #3407
cotzofica
Senior
 
cotzofica
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 96
Originally Posted by Manusa:
Si totusi, voi primi vreodata un raspuns la problema mea, la ceea ce am intrebat mai sus? sau sunt atat de neimportant pe acest site...poate totusi merit si eu un raspuns........

Cam ce filme ai dori?
Nu e vrăjeală. Îşi trimit eu DVD-urile (doar copii, dar copii după originale). Sincer, nu cred că are rost să te plângi pe aici fără să te bage nimeni în seamă...
cotzofica is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Feb 2014, 06:05   #3408
terraflorin
Senior
 
terraflorin
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 139
http://postimg.org/image/t4eni5s55/

Last edited by terraflorin : 14 Feb 2014 at 06:30.
terraflorin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Feb 2014, 11:48   #3409
marillion
Veteran
 
marillion
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 270
Chiar nu vede niciun moderator topicurile-spam iniţiate de userul rajulotey?
marillion is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 Feb 2014, 12:29   #3410
Denisse2000
Novice
 
Denisse2000
 
Join Date: Dec 2013
Posts: 1
Nebraska

Baieti, ati uitat sa treceti filmul pe lista "In curand la cinema". Daca intri pe film scrie ca va fi pe 14.03. Multumesc
Denisse2000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Feb 2014, 23:57   #3411
amalius2000
Novice
 
amalius2000
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2
Cerere de prietenie

Imi pare rau ca am ajuns sa expun aici problema mea dar nu stiu unde in alta parte as putea sa o mai fac: Cel putin o data in fiecare saptamana primesc o cerere de prietenie de la userul alex_il_fenomeno si in ciuda ignorarii si nenumaratelor mesaje pe care i le trimit pentru a fi lasat in pace, acesta, continua sa ma asalteze cu cereri de prietenie.
Nu il cunosc si cred ca a facut o ambitie sa tot trimita cereri de prietenie ceea ce cred ca spune multe despre ce fel de om e .
Sunt utilizator de multi ani al siteului vostru si nu am avut niciodata probleme cu nimeni va rog ajutati-ma sa gasesc o solutie la problema aceasta.
amalius2000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Mar 2014, 09:16   #3412
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
Originally Posted by amalius2000:
Imi pare rau ca am ajuns sa expun aici problema mea dar nu stiu unde in alta parte as putea sa o mai fac: Cel putin o data in fiecare saptamana primesc o cerere de prietenie de la userul alex_il_fenomeno si in ciuda ignorarii si nenumaratelor mesaje pe care i le trimit pentru a fi lasat in pace, acesta, continua sa ma asalteze cu cereri de prietenie.
Nu il cunosc si cred ca a facut o ambitie sa tot trimita cereri de prietenie ceea ce cred ca spune multe despre ce fel de om e .
Sunt utilizator de multi ani al siteului vostru si nu am avut niciodata probleme cu nimeni va rog ajutati-ma sa gasesc o solutie la problema aceasta.

ala e obsedat de puncte si cred ca isi doreste sa aiba la friends toata cinemagia!!! si te asigur ca nu e singurul. mai e unu ciprian34 sau tsunamy )
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Mar 2014, 00:03   #3413
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
Acest mesak estre pentru aprobatoril de ployuri , nu mai stiu cum ii zice , nici nu conteaza (in sensul ca e foarte lipsit de importanta pt mine personajul in speta ) , care imi facea mie capul mare ca el a aprpbat numai ploturi " profesioniste " cu tooate ca i-a dat multe exemple de ployuri ine[pte , poate avea scuza ca ploturile alea erau mai vechi ( desi eu nu vad nicio scuza ).Uite ca am descoperit un synopsis "[rofesionist " din 2014
"Oaia negră" a unei familii bogate întâlnește o tânără pacientă care a fost crescută în izolare întreaga ei viață. El o ia pe tânăra naivă acasă pentru a-l insoti la nunta fratelui său."
Asa ceva domnu aprobator de synopsuri ?Nu va zic de la ce film este ca sa nu descoperiti autorul care nu are nicioo vina . El putea sa scrie si ca " aprobatorul de synopsisuri e unul din cei mai prosti si mai agramati oameni" , Daca aprobatorul aproba , inseamna ca e ok, pt ca ,nu-i asa, nimeni nu e mai presus de aprobator

Last edited by cosmin742000 : 04 Mar 2014 at 00:07.
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 Jul 2014, 12:52   #3414
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
poate ar fi bine sa imi zica si mie cineva de ce mi s-au scazut 14 puncte la contributii? Deci pe langa faptul ca aproape nimic nu se aproba , se mai si scade?Si voi vreti sa va mai trimita cineva ceva ?
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 Jul 2014, 22:52   #3415
fresie
Pasărea Phoenix
 
fresie
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,371
Originally Posted by cosmin742000:
poate ar fi bine sa imi zica si mie cineva de ce mi s-au scazut 14 puncte la contributii? Deci pe langa faptul ca aproape nimic nu se aproba , se mai si scade?Si voi vreti sa va mai trimita cineva ceva ?

Am crezut ca numai mie mi se intampla ceea ce spui tu. De 3 ani imi dispar puncte. Pana acum mi-au disparut peste 20000 de puncte. Am trimis mesaje moderatorilor, dar nu primesc raspuns. Pe masura ce incerc sa contribui la sectiunea wiki, in loc sa acumulez puncte, mi se scad.
fresie is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 Jul 2014, 23:13   #3416
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
Originally Posted by fresie:
Originally Posted by cosmin742000:
poate ar fi bine sa imi zica si mie cineva de ce mi s-au scazut 14 puncte la contributii? Deci pe langa faptul ca aproape nimic nu se aproba , se mai si scade?Si voi vreti sa va mai trimita cineva ceva ?

Am crezut ca numai mie mi se intampla ceea ce spui tu. De 3 ani imi dispar puncte. Pana acum mi-au disparut peste 20000 de puncte. Am trimis mesaje moderatorilor, dar nu primesc raspuns. Pe masura ce incerc sa contribui la sectiunea wiki, in loc sa acumulez puncte, mi se scad.


Macar tu ai din ce sa scazi , nu ca ar fi corect asa ceva . Suntem tratati in clasica batjocura romaneasca , dar deh , moderatorii sunt ocupati cu alte treburi , mult mai importante probabil , decat sa se ocupe de noi , cei care contribuim la site.
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Jul 2014, 08:59   #3417
terraflorin
Senior
 
terraflorin
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 139
Din câte am înţeles eu acele contribuţii refuzate scad punctajul.... de exemplu adăugarea unei capturi de ecran la un film nou atrage minus un punct (sau mai multe), la fel pentru un sinopsis (rezumat/prezentare) fals (ă).

Aici scrie că Pentru adaugarea de poze care nu respecta aceste cerinte se vor primi penalizari in puncte. Incercarile repetate de a trimite continut fals vor duce la penalizarea utilizatorului respectiv.
terraflorin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Jul 2014, 11:13   #3418
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
[quote=terraflorin]Din câte am înţeles eu acele contribuţii refuzate scad punctajul.... de exemplu adăugarea unei capturi de ecran la un film nou atrage minus un punct (sau mai multe), la fel pentru un sinopsis (rezumat/prezentare) fals (ă).

Aici scrie că Pentru adaugarea de poze care nu respecta aceste cerinte se vor primi penalizari in puncte. Incercarile repetate de a trimite continut fals vor duce la penalizarea utilizatorului respectiv. [/QUOTE

Eu pana acum am trimis doar capturi . E imposibil ca pt unele filme -toate la care trimit eu poze- sa gasesti altceva decat capturi.Pozele au fost TOATE din filmele unde le-am trimis Eu nu inteleg dc sa se SCADA puncte Pt ca nu e greu deloc sa dai delete (sau dilit sa inteleaga si cine trebuie ) la niste poze .Mai greu e sa le aprobi.Plus ca cel care aproba poze , la cat de incredibil de prost] pare sa fie , sunt gata sa imi pariez viata ca habar nu are care sunt capturi si care sunt poze furate de pe net .
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Jul 2014, 12:06   #3419
fresie
Pasărea Phoenix
 
fresie
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,371
Originally Posted by terraflorin:
Din câte am înţeles eu acele contribuţii refuzate scad punctajul.... de exemplu adăugarea unei capturi de ecran la un film nou atrage minus un punct (sau mai multe), la fel pentru un sinopsis (rezumat/prezentare) fals (ă).

Aici scrie că Pentru adaugarea de poze care nu respecta aceste cerinte se vor primi penalizari in puncte. Incercarile repetate de a trimite continut fals vor duce la penalizarea utilizatorului respectiv.

Tu ai dreptate in ceea ce spui, doar ca atunci cand se intampla acest lucru, se primeste mesaj cu titlul ”Penalizare activitate fotograf”. Noi, sau cel putin eu, nu vorbesc de acest lucru. Vorbesc de disparitia punctelor in conditiile in care nu am adaugat nici un fel de continut wiki luni de zile, iar punctajul scadea.
Mai exista o regula care se refera la faptul ca nu se mai aproba capturi la filme aparute dupa anul 1970. Aceasta este o regula aparuta mai nou, dupa ce s-au aprobat mii de capturi. Nu este corect ca dupa aprobarea continutului care respecta regulamentul la vremea respectiva, acum, dupa ani de zile, sa se recurga la penalizari.
fresie is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Jul 2014, 12:34   #3420
terraflorin
Senior
 
terraflorin
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 139
Am observat uneori o chestie... am încărcat imagini de rezoluţie mare pentru filme care deja aveau peste 30 de imagini (cele deja existente erau de rezoluţie mică şi sau capturi de ecran). După ce au fost aprobate au rămas doar imaginile mele la acele filme iar imaginile vechi cu rezoluţie mică au dispărut. Bănuiesc că astfel a scăzut uneori punctajul (poate e un soft automat ceva). Acest lucru vine ca o confirmare a ultimului mesaj postat de fresie.

Last edited by terraflorin : 10 Jul 2014 at 12:37.
terraflorin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:38.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells