Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread
Old 07 Feb 2011, 14:49   #1141
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
shiny:
1. merci de compliment... costumul e pe bune
2. acesti stimabili useri au intrat alaltaieri si au postat un mesaj.
3. acesti stimabili useri au intrat si ieri si au postat un mesaj
4. acesti stimabili useri nu stiu sa posteze decat un mesaj... cel despre scenefz (care, sincer... nu stiu ce crezi tu... dar e un site cam mediocru)
5. acesti stimabili useri nu vor scrie niciodata despre filme sau altceva pe forumul Cinemagia... si asta pentru ca habar nu au sa scrie... despre asa ceva. daca ar fi stiut, sau daca i-ar fi interesat in mod deosebit acest forum, ar fi existat anumite reactii la ceea ce scrie lumea pe aici in urma lor... insa, nimic. au preferat sa fie indiferenti si sa posteze in alta parte, in speranta ca in alt topic nu o sa se ia nimeni de ei... insa, din pacate, tot aceiasi useri suntemin toate topicurile in care ei posteaza.

si acum, sa iti pun o intrebare... daca ei vin aici si isi promoveaza siteul mediocru... insa nu prezinta niciun interes fata de acest forum... eu de ce as fi interesata de site-ul lor?
asta e spammul... vin, postez si plec... iar in urma mea prapad... sa ma duc si eu acum dincolo sa le spun ca cinemagia e cea mai tare si ca daca aprticipa la concursuri vor castiga bilete la filme? in fond, spam cu spam se plateste...
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   sendpm.gif
Old 07 Feb 2011, 14:51   #1142
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
1. Cinemagia e impotriva site-urilor de genul. Ca noi, userii, le folosim, e alta treaba.

2. Ce-i cu prostiile astea despre oameni interesati de film? E un spammer infect care face publicitate unui site in propriul interes, pentru a castiga ceva upload. Nimic mai clar. N-are nici un interes sa discute despre film, ci doar sa trimita cat mai multe mesaje identice, in acelasi scop. Forumul asta e un loc in care se vorbeste despre filme, vezi sa fi vorbit persoana de mai sus despre asa ceva? Ce repere de baza ale cinematografiei sunt in mesajul lui? Parca ne-am fi nascut ieri...

LE: Uitasem... 3. Reclama e interzisa din cate stiu eu...

Last edited by Liviu- : 07 Feb 2011 at 14:54.
Liviu- is offline   sendpm.gif
Old 07 Feb 2011, 15:47   #1143
ShinyKiteMountains
Novice
 
ShinyKiteMountains
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 21
asta nu imi pare critica de film ce punem noi la cale aici usor usor usor usor vom deveni draconici si drept rezultat numarul cererilor de ban se va inmulti la adresa mai multora pentru varii motive ... incluzand si pe acesta ca nu poti sari peste un afis, un banner de 2 degete, care pentru a fii citit si receptat mai usor nu este asociat unor comentarii proprii facute in nume personal ...

deja aici topicul nu mai este acela initial care devine clar nu este mai interesant decat observatia (fixatia?) ca "domle, ma impiedica un spam" ... adica tot ce nu ma intereseaza intra in aceasta categorie sau daca n-a intrat inca va intra

pentru ca alti impiedicati de spammuri nu vor veni pe aici asa tam nesam, iar cei pe care ii avem nu reusesc sa se ridice la inaltimea topicului initial

si eu am de vandut un catel dar el nejucand in filme nu urca pe prima pagina a forumului

iar forumul mai repet este pentru TOTI
prosti stupizi sau buni iubitori de film de la oras sau de la ocna ... nu este un forum exclusivist, doar tema lui este eclusiv filmul si cultura asociata

este doar parerea mea si cum conteaza mai putin doar aceea a moderatorului sau a grupului ar putea decide

iar mie imi pare ca daca am un film de oferit gratis fac un serviciu tuturor utilizatorilor care nu cumpara filmele, cum de fapt ar trebui (spun industriasii)

lor celor din industrie nu le place siteul scenefz ... si il eticheteaza in orice topic ar posta drept spam

dar in acest topic vad ca e la moda spamul nu domnilor? ce topic, rahat
avem spammeri sa ii evaluam cu cat au gresit etc

Last edited by ShinyKiteMountains : 07 Feb 2011 at 15:52.
ShinyKiteMountains is offline   sendpm.gif
Old 07 Feb 2011, 16:16   #1144
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
REGULAMENT.

Ce vorbim acum o facem din cauza ca tu ai ridicat o pseuodoproblema, nu pentru ca ne face noua placere. Oricum, finalitatea consta in stergerea tutor mesajelor de la spamul respectiv pana la sfarsitul off-topicului asa ca stai linistit, nu o sa uitam tema topicului. Doar sa vina odata un moderator, dar se pare ca-s cam ocupati...
Liviu- is offline   sendpm.gif
Old 07 Feb 2011, 17:37   #1145
ShinyKiteMountains
Novice
 
ShinyKiteMountains
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 21
si nici tu nu pari sa ai de spus mai multe, sa inteleg ca un spam pe forum - cum il numesti tu desi nu este - iti inhiba ideile, ... lol
stii cand ai fost ultima oara banat te-ai comportat la fel de blazat parand ca dai comenzi ... ce si cum, ce trebuie cinva sa faca pentru ca tu sa nu te mai porti ca un copil suparat ca a pierdut jucaria, defapt pentru ati reveni la starea de buna dispozitie anterioara?

blazarea este consecinta unei educatii bune, nu stricte, nu limitate, dar restrictive, traditionaliste excesiv, intrate in conflict cu un altfel de educatie buna pe care insa nu o recunosti ca fiind buna ... a ta fiind mai restrictiva in anumite privinte
ShinyKiteMountains is offline   sendpm.gif
Old 07 Feb 2011, 17:50   #1146
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Poate nu stii ce-i ala spam: http://www.answers.com/topic/spam

Nu stiu de unde ai scos chestia cu inhibarea ideilor, dar dupa tot ce-ai scris pe aici nu-mi bat capul sa aflu. Ai mai putea lucra putin la exprimarea ideilor, nu de alta, dar ai mici probleme in a fi coerent.
Liviu- is offline   sendpm.gif
Old 07 Feb 2011, 18:03   #1147
ShinyKiteMountains
Novice
 
ShinyKiteMountains
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 21
speak English Liviu-?
ShinyKiteMountains is offline   sendpm.gif
Old 31 May 2011, 12:59   #1148
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
care animal? cainele, pisica, dinozaurul? sau, toate animalele in general?
ah, ma bucur ca iti plac animalele... sunt intradevar mai inteligente decat majoritatea oamenilor.
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   sendpm.gif
Old 07 Jun 2011, 21:44   #1149
Cristina_
Guru
 
Cristina_
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 753
@indiferent eu nu am inteles.Tu vrei sa te muti in Croatia/Malta sau vrei sa vizitezi aceste tari?
Cristina_ is offline   sendpm.gif
Old 07 Jun 2011, 21:47   #1150
indiferrent
Guru
 
indiferrent
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 536
am o oferta sa lucrez in constructii in croatia. e salariul bun si ma gandeam ca poate imi spune cineva cum e pe acolo. Am si in malta una, dar acolo trebuie sa am calificare in zidarie.
indiferrent is offline   sendpm.gif
Old 07 Jun 2011, 21:47   #1151
rvn
Scorpia cinefiscalitatii
 
rvn
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 4,621
Originally Posted by indiferrent:
din calarasi. e acolo unde la euro se zice ieuro, nu?
nu. e acolo unde londra ar vrea sa fie, dar nu poate.
rvn is offline   sendpm.gif
Old 07 Jun 2011, 21:48   #1152
Cristina_
Guru
 
Cristina_
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 753
Originally Posted by indiferrent:
am o oferta sa lucrez in constructii in croatia. e salariul bun si ma gandeam ca poate imi spune cineva cum e pe acolo. Am si in malta una, dar acolo trebuie sa am calificare in zidarie.

Tu la ce esti? Facultate
Cristina_ is offline   sendpm.gif
Old 07 Jun 2011, 21:54   #1153
indiferrent
Guru
 
indiferrent
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 536
Originally Posted by Cristina_:
Originally Posted by indiferrent:
am o oferta sa lucrez in constructii in croatia. e salariul bun si ma gandeam ca poate imi spune cineva cum e pe acolo. Am si in malta una, dar acolo trebuie sa am calificare in zidarie.

Tu la ce esti? Facultate

nu sunt.
indiferrent is offline   sendpm.gif
Old 07 Jun 2011, 21:54   #1154
rvn
Scorpia cinefiscalitatii
 
rvn
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 4,621
Originally Posted by indiferrent:
am o oferta sa lucrez in constructii in croatia. e salariul bun si ma gandeam ca poate imi spune cineva cum e pe acolo. Am si in malta una, dar acolo trebuie sa am calificare in zidarie.
pai,de ce nu zici asa...
crezi ca te tine cocoasa? sa te vad atunci,cand mai ai timp de exercitii logice.
apropos, am auzit ca-n Malta poti pune caramida una peste alta si s-o lipesti cu scuipat.
rvn is offline   sendpm.gif
Old 07 Jun 2011, 21:56   #1155
indiferrent
Guru
 
indiferrent
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 536
Originally Posted by rvn:
Originally Posted by indiferrent:
am o oferta sa lucrez in constructii in croatia. e salariul bun si ma gandeam ca poate imi spune cineva cum e pe acolo. Am si in malta una, dar acolo trebuie sa am calificare in zidarie.
pai,de ce nu zici asa...
crezi ca te tine cocoasa? sa te vad atunci,cand mai ai timp de exercitii logice.
apropos, am auzit ca-n Malta poti pune caramida una peste alta si s-o lipesti cu scuipat.
pai de aia vroiam si eu sa merg, dar daca iti trebuie calificare...de caramizile din croatia nu stii nimic?
indiferrent is offline   sendpm.gif
Old 07 Jun 2011, 21:59   #1156
rvn
Scorpia cinefiscalitatii
 
rvn
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 4,621
Originally Posted by indiferrent:
Originally Posted by rvn:
Originally Posted by indiferrent:
am o oferta sa lucrez in constructii in croatia. e salariul bun si ma gandeam ca poate imi spune cineva cum e pe acolo. Am si in malta una, dar acolo trebuie sa am calificare in zidarie.
pai,de ce nu zici asa...
crezi ca te tine cocoasa? sa te vad atunci,cand mai ai timp de exercitii logice.
apropos, am auzit ca-n Malta poti pune caramida una peste alta si s-o lipesti cu scuipat.
pai de aia vroiam si eu sa merg, dar daca iti trebuie calificare...de caramizile din croatia nu stii nimic?
pai, pentru alea din Croatia iti trebuie diploma neaparat.aia cica nu angajeaza decat medici, mecanici de locomotiva si...filozofi.
te pricepi la ceva din astea trei?
rvn is offline   sendpm.gif
Old 07 Jun 2011, 22:00   #1157
Cristina_
Guru
 
Cristina_
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 753
Originally Posted by indiferrent:
Originally Posted by rvn:
Originally Posted by indiferrent:
am o oferta sa lucrez in constructii in croatia. e salariul bun si ma gandeam ca poate imi spune cineva cum e pe acolo. Am si in malta una, dar acolo trebuie sa am calificare in zidarie.
pai,de ce nu zici asa...
crezi ca te tine cocoasa? sa te vad atunci,cand mai ai timp de exercitii logice.
apropos, am auzit ca-n Malta poti pune caramida una peste alta si s-o lipesti cu scuipat.
pai de aia vroiam si eu sa merg, dar daca iti trebuie calificare...de caramizile din croatia nu stii nimic?

Iti dai seama daca vei ajunge acolo, aia or sa traga de tine in ultimul hal.Esti pregatit pentru asa ceva?
Cristina_ is offline   sendpm.gif
Old 07 Jun 2011, 22:02   #1158
rvn
Scorpia cinefiscalitatii
 
rvn
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 4,621
Originally Posted by Cristina_:
Iti dai seama daca vei ajunge acolo, aia or sa traga de tine in ultimul hal.Esti pregatit pentru asa ceva?
cristinica,
exact asta si vrea! sa se traga de el!
pregatirea si-o face el acolo....
poate gaseste o croata sau o malteza sa-l pregateasca de tot!
rvn is offline   sendpm.gif
Old 07 Jun 2011, 22:02   #1159
Cristina_
Guru
 
Cristina_
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 753
Originally Posted by rvn:
Originally Posted by Cristina_:
Iti dai seama daca vei ajunge acolo, aia or sa traga de tine in ultimul hal.Esti pregatit pentru asa ceva?
cristinica,
exact asta si vrea! sa se traga de el!
Cristina_ is offline   sendpm.gif
Old 07 Jun 2011, 22:03   #1160
indiferrent
Guru
 
indiferrent
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 536
Originally Posted by rvn:
pai, pentru alea din Croatia iti trebuie diploma neaparat.aia cica nu angajeaza decat medici, mecanici de locomotiva si...filozofi.
te pricepi la ceva din astea trei?
oooo, minunat! am atestat de electromecanic locomotiva. am absolvit un liceu material rulant. nu am experienta, dar poate e bun la ceva
indiferrent is offline   sendpm.gif
Closed Thread


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:29.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells