Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 27 Aug 2017, 13:15   #1
Iulidesprefilme
Junior
 
Iulidesprefilme
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 44
Această biografie nu mai poate fi modificată...?

Azi am vrut să scriu biografia lui TRUMAN CAPOTE (unde nu scrie NIMIC)...Ca și în alte cazuri, am găsit interdicția ACEASTĂ BIOGRAFIE NU MAI POATE FI MODIFICATĂ. Aceeași situație și pentru alții unde este scris câte ceva, dar mai pot fi adăugate informații interesante, utile: Bela Lugosi, Charles Laughton, Charlton Heston, Greer Garson, Joan Crawford, Joan Woodward, John Wayne, Lillian Gish, Maureen O' Hara, Matthew McConaughey, Shirley MacLaine, Teresa Wright, William Holden, (Gene Autry Nu are pagină!), Ray Bradbury, (Ellen DeGeneres Nu are pagină), Pee-Wee Herman, (Hanna-Barbera NU are pagină),( Annette Kellerman Nu are pagină), (Auguste și Louis Lumiere Nu au pagină), (W.S.Van Dyke Nu are pagină), Joseph von Sternberg, Ingrid Bergman, Jackie Chan, Deanna Durbin, W.C.Fields, Clark Gable, Jean Harlow, Kevin Kline, Paul Lukas, (Mae Murray Nu are pagină), (Olga Petrova NU are pagină), Daniel Radcliffe, Edward G. Robinson, (Anita Stewart Nu are pagină), (Don Mc Neill Nu are pagină), (Harriet Nelson Nu are pagină), (Stella Adler NU are pagină), (Tennessee Ernie Ford Nu are pagină), (Tom Brown Nu are pagină); Sonny Landham...Unele nume din paranteză chiar au însemnat mult pentru istoria filmului ! Eu cred că situația ar trebui REMEDIATĂ pentru că acest site este căutat de cinefilii care vor să fie informați și e păcat să ai material pentru atâția actori, regizori, scenariști și să nu-l poți pune la dispoziția celor interesați...! Am toată deschiderea pentru buna informare a cinefililor, și sper ca acest site să fie mult căutat, apreciat pentru oferta sa bogată de informații corecte...Eu scriu de multe ori la rubrica Părerea ta ceea ce nu pot completa...dacă așa e mai bine pentru toată lumea...O.K. Ce să mai spun ? Regret..., dar SPER !
Iulidesprefilme is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 17 Sep 2017, 11:26   #2
victor_homescu
Guru
 
victor_homescu
 
Join Date: Dec 2016
Posts: 631
aceasta biografie nu mai pote fi modificata

Cred ca lucrurile au stat in felul urmator:
- au existat doua biografii editate pentru Capote - una de catre mine/una de catre tine.
A fost blocat accesul altora/o periioada/s-a vericat/cantarit/s-a apreciat iar biografia ta a fost aprobata si se regaseste in pagina actorului.
Celelalte probleme pe care le ridici,sunt pertinente,iar cei vizati au de muncit.
Ceau.
victor_homescu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:58.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells