Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Film in general

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 30 Jul 2007, 22:35   #41
devil_doll
Veteran
 
devil_doll
 
Join Date: May 2007
Posts: 152
Originally Posted by Prospero:
Bale e antipatic. Nu... nu... Stai putin. Bale da o conotatie noua temenului "antipatic".

I think this calls for an intervention. Ca iti este tie antipatic Christian (ia uite ca i s-a spus si prenumele si n-a picat forumul) asta nu inseamna ca nu valoreaza omul cat doi scuipati juma (RBD :sick: ). Alegerile lui in ultima vreme in materie de roluri m-au lasat mofluza si pe mine, but still...
And Val Kilmer sucked big time in rol de Batman..ala da om antipatic, sa nu mai vb de rolul din Sfantul..made me hurl the TV out of the window.
Si ar trebui s s incheie metoda asta stupida de a pune punct dupa o peroratie, doar fiindca userul traieste cu impresia ca inchide el subiectul. E deja grandomanie.
__________________
"Face it girls, I'm older and I have more insurance."
devil_doll is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 Jul 2007, 12:49   #42
larinho80
Senior
 
larinho80
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 124
you'll see the horror of prospero.this is just the beginning
__________________
eu m-am nascut inca de la inceput,nu dupa
larinho80 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2007, 18:34   #43
jimi-jazz
Guest
 
jimi-jazz
 
Join Date: Aug 2007
Location: Haibafta, Romania
Posts: 17
Ce sa mai zic despre ala din Superman Returns...am inceput sa il urasc pe Superman cand ma gandesc la actorul ala, nici nu merita sa-i retin numele...e o rusine la adresa lui Christopher Reeve [RIP] din Superman - 1978
__________________
Oh I almost forgot. He payed me a thousand. I think his idea was that I kill you. - Angel Eyes...The Good, The Bad And The Ugly
jimi-jazz is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2007, 19:19   #44
devil_doll
Veteran
 
devil_doll
 
Join Date: May 2007
Posts: 152
Originally Posted by jimi-jazz:
...am inceput sa il urasc pe Superman cand ma gandesc la actorul ala, nici nu merita sa-i retin numele...e o rusine la adresa lui Christopher Reeve

si can te gandesti ca Brandon Routh (once again, dared to say a name and the forum didn't colapse) e o adevarata sosie a lui Cristopher Reeve, care s imi fie cu iertare nu era un mare actor, avea doar o carisma formidabila
__________________
"Face it girls, I'm older and I have more insurance."
devil_doll is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Aug 2007, 06:46   #45
Faber
Senior
 
Faber
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 111
Doua personaje antipatice: Henry Potter din 'It's a Wonderful Life' (1946) si tizul sau din seria cu acelasi nume, Harry Potter.
Primului ii da viata pe ecran un mare actor american - Lionel Barrymore ('Key Largo', 'Grand Hotel'), un as al compozitiilor dificile, in timp ce in rolul celuilat olar, tanarul 'actor' Daniel Radcliffe ne asigura in toate modurile posibile ca nu va fi in stare niciodata de altceva decat 'vrajeli' ieftine in filme de doi lei.
__________________
"In viata nu vor fi putini cei care iti vor spune cum sa traiesti. Or sa aiba toate raspunsurile...ce sa faci si ce nu. Nu te certa cu ei. Spune-le: Este o idee excelenta. Si apoi fa ce vrei." (Anything Else - Woody Allen, 2003)
Faber is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:12.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells