Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 20 Nov 2002, 06:42   #1
Arhanghell
Veteran
 
Arhanghell
 
Join Date: Dec 2001
Location: somewhere in the heart of me
Posts: 188
Send a message via MSN to Arhanghell Send a message via Yahoo to Arhanghell
De unde gasesc si eu postere de cumparat?ai draq astia de la cinematografe cica le-ar da inapoi...(pe toate)!!

<font size=-1>[ Acest Mesaj a fost editat de: arhanghell pe 2002-11-22 07:09 ]</font>
Arhanghell is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Nov 2002, 14:13   #2
NoOne
Guru
 
NoOne
 
Join Date: Aug 2002
Posts: 709
Send a message via Yahoo to NoOne
Nu cred ca ai vrea sa-tzi spun cat costa un poster original... [ma refer, evident la cele mai ieftine de pe Net].

Daca vrei am eu cateva...[mai vechi, ce-i drept] da-mi un mesaj [privat sau nu] :smile:
__________________
To be number one you need two things: attitude and brains. I can fake them both.
NoOne is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Nov 2002, 03:35   #3
ricciotto
Guru
 
ricciotto
 
Join Date: Oct 2002
Posts: 555
ieftine le gasesti la ebay.com, evident. dar ar fi mai bine sa ai o cunostinta in state care sa iti intermedieze plata si sa ti le aduca periodic, ca vin impachetate in rulourile alea de carton si costa destul de mult sa fie trimise in strainatate. sau gasesti vinzatori din europa si le trimiti banii in plic, se practica destul de frecvent pentru sume mici. dar nu renteaza decit daca gasesti mai multe la acelasi vinzator si faci o singura expeditie. sint faine si celelalte obiecte de promotie, o gramada de insideri si ziaristi se duc la premiere si vind apoi freebie-urile, de la kit-uri de presa la tricouri, cani, ma rog, tot bazarul...

succes! :smile:

ricciotto
ricciotto is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Dec 2015, 02:22   #4
Sylver Cheetah 53
Banned
 
Sylver Cheetah 53
 
Join Date: Feb 2008
Location: Milky Way
Posts: 87
Send a message via ICQ to Sylver Cheetah 53 Send a message via AIM to Sylver Cheetah 53 Send a message via MSN to Sylver Cheetah 53 Send a message via Yahoo to Sylver Cheetah 53 Send a message via Skype™ to Sylver Cheetah 53
Ce fel de postere? Din reviste gen "Bravo" sau "Popcorn"?
Sylver Cheetah 53 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Dec 2015, 06:45   #5
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
intr-o vreme , prin anii965 2000 , cand ajunsesem sinhurul client al cinematografului din Focsani , directorul imi dadea postere cu filme gratuit.Ma lasa sa imi si aleg , ce voiam eu .Acum poti sa iei posterul de pe net , te duci la un magazin unde se ocupa de imprimari , mariri de poze si , gata posterul.
__________________
Lumea nu e plina de tampiti!Ei sunt doar plasati strategic , astfel incat sa intalnim cel putin unul in fiecare zi!
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:03.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells