Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Vreau sa stiu

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 28 Jul 2008, 11:04   #1
frumosu
Guest
 
frumosu
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 13
VA IMPLOR AJUTATI-MA IAKR,CAUT UN ALT FILM!

Sall din nou si inca o data multumesc ptr ajutorul acordat odinioara adica acum 5 zile!am revenit cu oa ceeasi problema:CAUT UN FILM A FOST TELEVIZAT ACUM MULT TIMP SI DE ATUNCI NU MAIJIU MAI NIK DESPRE EL!DOI ADOLESCENTI INTR-O CAMERA ,UNUL DIN EI REUSISE SA REALIZEZE O MASINA DE CLONAT DIN CATE IMI AMINETSC SI AU CLONAT-O CHIAR PE FATA DORITA ,PE FATA DE CARE LE PLACEA APOI ICNEPE COMEDIA,CLONA EBA BERE PRECUM BARBATII,ARE O POFTA NEBUNA DE S.X,SARE PE EI,CU RANDUL,SI ACESTIA DOI FAC TOT POSIBILUL CA AUTENTICUL SA NU SE INTALNEASCA CU CLONA INSA IN CELE DIN URMA CELE DOUA SE INTALNESC ,FATA RAMANE CU UNUL DIN BAIETI SIA SA SE TERMINA TOT,SPER CA ACESTE DETALII V-AU FCT SA VA REAMINTIT NUMELE FILMULUI CA EU SUNT IN CEATA DE TOT,VA IMPLOR AJUTATI-MA DIN NOU!MULTUMESC ANTICIPAT!
frumosu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jul 2008, 11:20   #2
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
repli-kate?
http://www.imdb.com/title/tt0260320/

un sfat: caps-urile nu ne ajuta sa citim mai bine
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jul 2008, 12:05   #3
Proletar
Guru
 
Proletar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,958
@frumosu

eu cred ca esti sechestrat undeva si, ca sa-ti mai slabeasca funia de gat, teroristii iti dau cate trei indicii dupa care sa le ghicesti filmele.

prea esti disperat, tata!
__________________
"Macar am incercat!" - McMurphy, "Zbor deasupra unui cuib de cuci".
Proletar is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jul 2008, 15:20   #4
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Mie mi se pare simpatic Frumosu si are nick ..frumos.Daca ati fi doar unu ,doi pe forumul asta nu v-ati plictisi?
Cat snobism.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jul 2008, 23:05   #5
frumosu
Guest
 
frumosu
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 13
Originally Posted by Proletar:
@frumosu

eu cred ca esti sechestrat undeva si, ca sa-ti mai slabeasca funia de gat, teroristii iti dau cate trei indicii dupa care sa le ghicesti filmele.

prea esti disperat, tata!
In primul rand tin sa-mi cer scuze pentru utilizarea in mod excesiv a tastei ''CAPS LOCK'',totul a fost pur involuntar va garantez dar totodata tin sa-i multumesc celui care a reusit sa-mi aminteasca denumirea filmului!Referitor la aceasta afirmatie seaca din punctul meu de vedere nu am nici un comentariu,pot sa bag mana in parjol ca aceasta apartine unui copilas de 3 anisori care-l strang prea tare ciorapii si incearca sa se elibereze!FRATE daca habar n-ai cum se numeste filmul stai in banca ta si nu mai veni cu comentarii OFF TOPIC ca nu devii u interesant si nici nu pari mai tare in CEREBEL cu o exprimare de puscarias!NO OFENCE dar prea m-ai instigat!INCA o data multumiri celor care chiar isi fac treaba pe acest site si nu-l folosesc pe post de MIRC!
frumosu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jul 2008, 23:07   #6
Suspect de bizar
Guru
 
Suspect de bizar
 
Join Date: Feb 2008
Location: În stânga ta.
Posts: 1,177
Originally Posted by frumosu:
Originally Posted by Proletar:
@frumosu

eu cred ca esti sechestrat undeva si, ca sa-ti mai slabeasca funia de gat, teroristii iti dau cate trei indicii dupa care sa le ghicesti filmele.

prea esti disperat, tata!
In primul rand tin sa-mi cer scuze pentru utilizarea in mod excesiv a tastei ''CAPS LOCK'',totul a fost pur involuntar va garantez dar totodata tin sa-i multumesc celui care a reusit sa-mi aminteasca denumirea filmului!Referitor la aceasta afirmatie seaca din punctul meu de vedere nu am nici un comentariu,pot sa bag mana in parjol ca aceasta apartine unui copilas de 3 anisori care-l strang prea tare ciorapii si incearca sa se elibereze!FRATE daca habar n-ai cum se numeste filmul stai in banca ta si nu mai veni cu comentarii OFF TOPIC ca nu devii u interesant si nici nu pari mai tare in CEREBEL cu o exprimare de puscarias!NO OFENCE dar prea m-ai instigat!INCA o data multumiri celor care chiar isi fac treaba pe acest site si nu-l folosesc pe post de MIRC!
Tot nu te-ai abtinut la caps lock.
Suspect de bizar is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Jul 2008, 23:20   #7
frumosu
Guest
 
frumosu
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 13
Originally Posted by Suspect de bizar:
Originally Posted by frumosu:
Originally Posted by Proletar:
@frumosu

eu cred ca esti sechestrat undeva si, ca sa-ti mai slabeasca funia de gat, teroristii iti dau cate trei indicii dupa care sa le ghicesti filmele.

prea esti disperat, tata!
In primul rand tin sa-mi cer scuze pentru utilizarea in mod excesiv a tastei ''CAPS LOCK'',totul a fost pur involuntar va garantez dar totodata tin sa-i multumesc celui care a reusit sa-mi aminteasca denumirea filmului!Referitor la aceasta afirmatie seaca din punctul meu de vedere nu am nici un comentariu,pot sa bag mana in parjol ca aceasta apartine unui copilas de 3 anisori care-l strang prea tare ciorapii si incearca sa se elibereze!FRATE daca habar n-ai cum se numeste filmul stai in banca ta si nu mai veni cu comentarii OFF TOPIC ca nu devii u interesant si nici nu pari mai tare in CEREBEL cu o exprimare de puscarias!NO OFENCE dar prea m-ai instigat!INCA o data multumiri celor care chiar isi fac treaba pe acest site si nu-l folosesc pe post de MIRC!
Tot nu te-ai abtinut la caps lock.
Pentru a sublinia lucrurile esentiale,intr-un fel sau altul!
frumosu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:24.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells