Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 13 Mar 2012, 04:27   #1
radhacross
Novice
 
radhacross
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 2
Probleme tehnice

Rezolvati va rog urgent programul Discovery Chanel din sectiunea Program TV. De cateva saptamani afisati constant emisiunile canalului Animal Planet si pe Discovery Chanel.Este foarte neplacut.Multumesc anticipat.
radhacross is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Jun 2012, 00:05   #2
rvn
Scorpia cinefiscalitatii
 
rvn
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 4,621
mi s-a intamplat o chestie misterioasa: de cateva zile, site-ul nu-mi mai trimite notificare in casuta de email, de la topicurile unde scriu mesaje, desi am activat optiunea instant.
aveti idee cum pot rezolva problema ? multumesc!
p.s. s-a mai intamplat si altor useri?
rvn is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Jun 2012, 08:57   #3
Blyberrysaurus
Novice
 
Blyberrysaurus
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 1
nu ma pot loga pe facebook .. apare eroarea "nu esti autentificat sau nu ai acceptat aplicatia cinemagia" desi sunt autentificata iar aplicatia cinemagia am acceptat-o si e posibil sa ii fi dat remove insa intotdeauna reuseam sa ma conectez daca dadeam allow din nou.. si nu e la block... va rog rezolvati problema
Blyberrysaurus is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Jun 2012, 11:18   #4
Hokage14
Novice
 
Hokage14
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 1
Şi eu am aceiaşi problemă cu facebook-ul! aş vrea să ştiu dacă se poate rezolva sau nu...
Hokage14 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Jun 2012, 15:29   #5
Gloria
Super Moderator
 
Gloria
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,342
La noi s-au facut mai inainte niste teste, bug-ul e de la facebook.
-----------
Legat de ce scrie rvn, in mod deliberat s-a procedat la taierea unei serii de mailuri care se trimiteau de la noi, pentru a se evita sa se faca spam.
__________________
I am not lucky, I am good...
Gloria is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Jun 2012, 16:42   #6
rvn
Scorpia cinefiscalitatii
 
rvn
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 4,621
Originally Posted by Gloria:
----------
Legat de ce scrie rvn, in mod deliberat s-a procedat la taierea unei serii de mailuri care se trimiteau de la noi, pentru a se evita sa se faca spam.

doresc ca optiunea sa fie activa in cazul meu. desi sunt logata aproape permanent pe site, am si un serviciu. chiar doua.
multumesc!
rvn is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Oct 2012, 12:48   #7
busyk86
Novice
 
busyk86
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 2
Bună ziua! De vreo două săptămâni (sau poate chiar şi mai mult) îmi merge foarte greu Cinemagia. Se încarcă exagerat de greu. Ca să citesc un mesaj am stat cam 15 minute. Ca să caut un film şi să îi dau o notă, îmi ia cam la fel. Pentru a vedea boxoffice-ul, idem. Pentru a mă loga, acelaşi timp de aşteptare. Pe scurt, nu prea mai pot utiliza acest site. Orice altă pagină aş deschide, îmi merge normal. Doar la Cinemagia am probleme. Este vreo defecţiune de la dumneavoastră sau care poate fi motivul pentru care durează aşa mult?
busyk86 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 Oct 2012, 11:09   #8
busyk86
Novice
 
busyk86
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 2
Ce activi sunt moderatorii acestui forum, mulţumesc pentru promptitudinea dumneavoastră
busyk86 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Nov 2012, 15:12   #9
jeanvaljean
Novice
 
jeanvaljean
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 2
Originally Posted by busyk86:
Bună ziua! De vreo două săptămâni (sau poate chiar şi mai mult) îmi merge foarte greu Cinemagia. Se încarcă exagerat de greu. Ca să citesc un mesaj am stat cam 15 minute. Ca să caut un film şi să îi dau o notă, îmi ia cam la fel. Pentru a vedea boxoffice-ul, idem. Pentru a mă loga, acelaşi timp de aşteptare. Pe scurt, nu prea mai pot utiliza acest site. Orice altă pagină aş deschide, îmi merge normal. Doar la Cinemagia am probleme. Este vreo defecţiune de la dumneavoastră sau care poate fi motivul pentru care durează aşa mult?
Subscriu fiecare cuvintel! Adica,cei de facut ,daca n-o fi secret???!!!!!

Last edited by jeanvaljean : 06 Nov 2012 at 16:07.
jeanvaljean is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 Nov 2012, 11:32   #10
alexkid
Novice
 
alexkid
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 1
probleme cu incarcare cinemagia

aceeasi problema o am si eu,intru si imi incarca super greu,mentionez ca celelalte siteuri imi incarca ok numai pe acest site am probleme!e problema tehnica de la voi?
alexkid is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Dec 2012, 09:30   #11
jeanvaljean
Novice
 
jeanvaljean
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 2
Originally Posted by jeanvaljean:
Originally Posted by busyk86:
Bună ziua! De vreo două săptămâni (sau poate chiar şi mai mult) îmi merge foarte greu Cinemagia. Se încarcă exagerat de greu. Ca să citesc un mesaj am stat cam 15 minute. Ca să caut un film şi să îi dau o notă, îmi ia cam la fel. Pentru a vedea boxoffice-ul, idem. Pentru a mă loga, acelaşi timp de aşteptare. Pe scurt, nu prea mai pot utiliza acest site. Orice altă pagină aş deschide, îmi merge normal. Doar la Cinemagia am probleme. Este vreo defecţiune de la dumneavoastră sau care poate fi motivul pentru care durează aşa mult?
Subscriu fiecare cuvintel! Adica,cei de facut ,daca n-o fi secret???!!!!!
intr-un final mi-am instalat alt browser.cu opera merge fara probleme.cred ca forumu asta e doar de forma,adica n-are nimeni treaba cu tine,ca un spital fara cadre medicale.
jeanvaljean is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Dec 2012, 10:23   #12
robbiex2
Guru
 
robbiex2
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 340
defectiune sigur nu a fost.poate in perioada aia iti mergea greu datorita mega reclamelor care te intampina cum intri pe site
robbiex2 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Dec 2012, 12:45   #13
ionutzalyn
Novice
 
ionutzalyn
 
Join Date: Dec 2012
Posts: 1
Originally Posted by Blyberrysaurus:
nu ma pot loga pe facebook .. apare eroarea "nu esti autentificat sau nu ai acceptat aplicatia cinemagia" desi sunt autentificata iar aplicatia cinemagia am acceptat-o si e posibil sa ii fi dat remove insa intotdeauna reuseam sa ma conectez daca dadeam allow din nou.. si nu e la block... va rog rezolvati problema


Sal eu mam logat cu facebook dar vreau sa imi fac cont dar cand ai dau sa imi salveze imi spune ca mailul meu este folosit ma puteti ajuta si pe mine va rog!
ionutzalyn is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:36.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells