Păreri Cars 3

(2017)

Mașini 3

andrei_sova pe 19 Iunie 2017 20:26
fantastic
cel mai bun film pe care lam vazut si este recomandabil.
e de 10 stele pt ca e continuarea cars
si e frumos
filmu

DUDx pe 18 Iunie 2017 16:10
Este un film nemaintâlnit in filmele de animație! Dat-i rating de 10 și pe Cinemagia și pe IMDB!
Babada pe 03 Mai 2017 09:15
Trailer Cars 3
1. De ce dublajul pentru "Win number three for the rookie sensation" este "Castigati numarul trei senzatii tari"????Este fara sens si incorect.
2.Cand se dubleaja trailerul lung? Sau se va mai dubla un trailer?
3. Stie cineva cand apar jucariile din film ?

constantin_s_namecod pe 30 mai 2017 13:15
Salut, Pana sa vad azi primul trailer dublat in Romana, am crezut ca nu exista dublaj pentru el si imi parea rau...suna bine in trailer Au aparut si jucariile care arata demential (mai ales Jackson Storm), le poti cumpara din Kaufland (au stand special cu CARS 3 rosu), la Noriel sau in Carrefour. Cu bine !
allvarlig pe 19 August 2017 11:55
da
fiind partea 3 speram sa fie mai bun ca restul, dar tot acolo in aceeasi nota.....cand te plictiseti si nu ai ce face
gm_ignat pe 24 Iulie 2017 10:42
Nu pentru copii mai mici de 12 ani
Desi nu este violent, nu il recomand pentru copiii care sunt mai mici de 12 ani.
Ce sa inteleaga un copil de 7 ani despre amintiri si despre locurile pline de istorie?
Sau despre motivatie?

otydreea pe 09 Iulie 2017 10:08
Un film amuzant, relaxant...o incantare pentru baiatul nostru
Yuly95 pe 07 Iulie 2017 11:59
Masini 3 dublat in romana
Salut , am si eu o intrebare : cand va aparea varianta in romana ?:))
ciprian_lucaci_pecican pe 20 Iunie 2017 12:07
Cel mai frumos film pe care l-am văzut
Acest film e chiar printre cele mai frumoase filme animate pe care le-am văzut eu, ca și copil. Foarte frumos. Abia aștept să apară, peste câțiva ani,''Fulger 3''!

Feedback