Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Filme la TV

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 17 Feb 2010, 14:38   #21
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Ar fi dragut sa fie un fel de reverse psychology, cum spui tu. Nici eu nu vreau sa o vad pe Parvati castigand. Nici pe JT sau Tom, doar au castigat o data.

EDIT: uite, am gasit clipul, daca vrei sa-l vezi. http://www.youtube.com/watch?v=jQ5_o4vGO6g

Last edited by shadowofnight : 17 Feb 2010 at 14:42.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 17 Feb 2010, 19:02   #22
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Interesant clipul, nu stiam ca Alex si Kim sunt casatoriti! :-o. Cat despre scurta interventie a lui Cirie, eu nu mi-as face mari probleme, adica cel putin mie mi se pare ca Cirie face acel gest zicand ceva de genul : "Habar nu am de ce oamenii vor ca cei buni sa castige". Si nu l-am auzit pe reporter intreband-o nimic. Si nu e cumva un clip filmat dinaintea plecatii pe insula pentru sezonul 20? Toti mi se par neschimbati fata de primul episod. Spoilere ar fi daca i-am vedea pe concurenti schimbati fizic, adica cu cateva kilograme in minus.

EDIT: Si Rupert, imediat dupa Cirie, zice : "The heroes are going to go there and show, why we're the damn best" Deci, cred ca e filmat inaintea plecarii pe insula

Last edited by moltisanti88 : 17 Feb 2010 at 19:04.
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 17 Feb 2010, 19:59   #23
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Nu, e filmat prin ianuarie, stiu sigur ca atunci a avut loc party-ul. Cat despre interventia lui Rupert, nu cred ca inseamna prea mult, adica ar fi putut zice I was like 'the heroes are going to...' sau ceva de genul. :-s
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Feb 2010, 12:09   #24
capodecina
Senior
 
capodecina
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 129
Parvati... cand am vazut ca iar apare scorpia aia nenorocita am zis ca nici nu ma uit la sezonul asta. In sezoanele anterioare cand o vedeam... imi venea sa intru in calculator de nervi.

Macar e Rupert... pe care l-am indragit imediat. Are tot ce ii trebuie pentru a castiga. Sau... Russell... nebunu` ala`... Daca ar fi sa vad pe careva care sa castige ar fi intre astia doi.
capodecina is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Feb 2010, 14:23   #25
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Hmm....a mai vazut cineva episodul 2? Pentru mine a fost extrem de trist....
Acum am confirmarea ca spoilerele pe care le-am vazut sunt adevarate. Episodul nu a fost grozav de felul lui, dar sa stiu ca e adevarat ce am citit, sa stiu urmatorii 3 oameni care vor pleca ma termina.
Si, ca sa fie totul perfect, acelasi individ care a postat pe youtube comment-ul cu spoilere, a postat si 'the final 3' si castigatorul. Si binenteles, am avut nenorocul sa-l citesc. Deci, am avut o zi perfecta...nu cred ca mai este nici un motiv sa vizionez sezonul dupa episodul 5.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Feb 2010, 20:35   #26
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Am vazut si eu episodul de doua ori in dimineata asta. Imi cam dau si eu seama din commenturile tale de unele spoilere, de exemplu am o banuiala cine va iesi prin episodul 5, dar nu vreau sa stiu sau sa anticipez mai multe. Chiar nu mai vreau sa ma gandesc sau sa mai intru macar pe forumuri sau pe alte locuri, ma uit curios mai departe.

Referitor la episod, imi pare rau pentru Steph, de fapt, nu, imi pare rau pentru Tom si Colby. James e un idiot si nu are ce cauta intr-un show in care conteaza socializarea cu alte persoane, el are probleme psihice si traume din copilarie si din anii petrecuti sapand gropi in cimitire. M-a enervat faptul ca o tinea pe aia cu Steph e blestemata si trebuie sa iasa. Tom a fost genial ca intotdeauna, pacat ca Cirie si Candice nu l-au urmat, ar fi fost o alianta draguta.

O chestie care ma streseaza e posibila alianta Tocantins, deoarece JT si Coach s-au salutat extrem de prietenos la intrecerea pentru imunitate, il mai iau pe Tyson si se duc departe. Ma frustreaza lipsa de tv-time a lui Tyson, Sandra sau Danielle, sper ca nu cumva una dintre legumele astea sa ajunga sa castige. Rob e zeul tribului villains-ilor. O alta alianta care se prevede este Rob, Sandra, Coach si Jerri. Asta imi cam place, dar il lasa afara pe Russell... si pe Tom, care e in celalalt trib.

Nu stiu ce sa mai zic, sper ca favoritii mei sa ajunga departe, sa am un sezon plin de strategie, pentru ca personalitatile sunt acolo, trebuie doar sa apara scantei. Sunt curios ce se va intampla mai departe, dar pana acum, dupa cele 2 eliminari, pot spune ca sunt dezamagit de deznodamant, deoarece Sugar si Steph nu trebuiau sa iasa. In fine...
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Feb 2010, 20:56   #27
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Nu ai dreptate. Te asigur ca in episodul 5 nu iese persoana la care te gandesti. Ceea ce vroiam sa zic era ca, in eventualitatea in care spoilerele chiar sunt adevarate, care ar fi rostul sa ma uit la sezon, daca stiu deja cine castiga? Dar, gata, termin cu spoilerele. Oricum in 3 saptamani nu o mai stiu nimic, sper. :-s Si acum cateva minute am avut o converastie cu alt fan si m-a facut sa cred ca inca e speranta, si poate nu sunt adevarate spoilerele. Fingers crossed.
Originally Posted by moltisanti88:
James e un idiot si nu are ce cauta intr-un show in care conteaza socializarea cu alte persoane, el are probleme psihice si traume din copilarie si din anii petrecuti sapand gropi in cimitire.
LOL. M-ai facut sa rad la finalul unei zile oribile. Thanks. Si ai dreptate. De fapt, jumate dintre heroes-ii ramasi sunt acum aroganti si antipatici. Amanda. James. JT. Rupert. Bine, Amanda si James nu m-au socat, de JT nu mi-a placut de la inceput, dar m-a socat Rupert.
Si da, ar fi fost draguta alianta. Nu pot intelege de ce nu au acceptat oferta. Cirie zicea, cand a votat pentru Stephenie, ca Tom si Colby ar fi protejat-o pana la momentul in care s-ar fi simtit amenintati. Care ar fi fost, cred eu, la 'the merge'. Adica, hello? Ever heard of the art of blindsiding? Anyways, sper ca au luat decizia corecta. A inceput sa imi placa Candice, iti vine sa crezi? De fapt, nu e chiar asa de greu de crezut, avand inv edere ca aproape toti ceilalti Heroes-i imi sunt antipatici si Villain-sii care imi plac lipsesc cu desavarsire. Danielle nu cred ca a fost aratata deloc in tot episodul. Cu exceptia challenge-ului, desigur. Nu ca mi-ar placea de ea, dar ziceam asa ca idee.

Aliante, aliante... pey, in tribul Heroes-silor, e Amanda, James, JT, Rupert, Candice si Cirie impotriva lui Tom si Colby. Teoretic. Practic, mie mi se pare ca e Amanda, James, JT VS. Candice si Cirie VS. Tom si colby VS. Rupert. Ciudat. Dincolo, nu am nicio idee. Desi, mi s-a parut foarte dragut cand Rob a spus 'Just do what everyone else expects you to do. Be a villain.' Sau ceva de genu.

Si eu sper sa-mi ajunga favoritii departe. Hope never dies. Desi, dupa cum ai spus si tu, Sugar si Stephenie nu ar fi trebuit sa iasa. Niciodata nu mi-a placut de Stephenie in mod special, dar a fost tris sa o vad plecand asa de repede. A, si dorinta mea secreta este ca Amanda sa fie eliminata inainte de Cirie, astfel incat Cirie sa fie in joc pentru mai multe zile decat Amanda<. Momentan, Amanda are 84 de zile in joc si Cirie numai 80.

Cam lung mesaj am scris.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Feb 2010, 21:17   #28
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Originally Posted by shadowofnight:
Si acum cateva minute am avut o converastie cu alt fan si m-a facut sa cred ca inca e speranta, si poate nu sunt adevarate spoilerele.
Asa sper si eu, ar fi aiurea pentru tine sa stii deja castigatorul . Dar voturile se citesc live si nu poti stii pana atunci cine va castiga, asta ma face sa cred ca nu sunt spoilere adevarate, ci poate doar niste pareri exprimate acolo de o persoana plictisita.

Originally Posted by shadowofnight:
A inceput sa imi placa Candice, iti vine sa crezi?
Si pe mine m-a cucerit, ca sa zic asa . Tipa gandeste si nu e o paiaţă, imi place si mie de ea. De fapt, eu nici nu mi-o amintesc prea bine din sezonul ei, oricum nici acolo nu cred ca a rezistat prea mult. E oricum o prezenta surprinzatoare in jocul asta.

Originally Posted by shadowofnight:
Desi, mi s-a parut foarte dragut cand Rob a spus 'Just do what everyone else expects you to do. Be a villain.' Sau ceva de genu.
Daca nu ar fi Rob, nu numai ca tribul ala ar disparea de pe fata pamantului, dar si eu m-as cam plictisi. Rob are un impact asupra celorlalti de acolo, dar si asupra fanilor. E un personaj foarte charismatic, practic orice spune devine amuzant. Mi-a placut cand l-a ridicat Jeff si i-a zis ceva de genul "I'm going to win this, you just waut and see" . Sau replica aia catre Jerri “Come on, you can touch my clam!”.

Originally Posted by shadowofnight:
Aliante, aliante... pey, in tribul Heroes-silor, e Amanda, James, JT, Rupert, Candice si Cirie impotriva lui Tom si Colby. Teoretic. Practic, mie mi se pare ca e Amanda, James, JT VS. Candice si Cirie VS. Tom si colby VS. Rupert. Ciudat. Dincolo, nu am nicio idee.
Mie mi se pare ca sunt JT si James VS. Candice and Cirie VS. Tom si Colby VS. Amanda (?) sau e si ea cu celelalte fete? E probabila o alta alianta Micronesia. Nu stiu. Dar pentru moment ma preocupa soarta lui Colby si mai ales a lui Tom. JT si James sunt fara indoiala impreuna intr-o alianta, si sa fim seriosi, chiar se potrivesc. Two country boys (care e termenul socially acceptable pentru rednecks), harnici si...mai saraci cu duhul (ca sa nu le zic prosti bota). Daca nu ar fi puternici dpdv fizic, nu ar contribui cu absolut nimic.

Mie imi place totusi acest sezon pentru ca din start te tine in priza si te face sa te gandesti la alinate, posibile aliante etc. Abia astept episodul urmator
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Feb 2010, 21:36   #29
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Stiu, la asta m-am gandit si eu...ca voturile sunt citite live...dar totusi, pana acum au avut dreptate. De asta nu prea vreau sa vad episodul 3 asa de mult, ma voi da cu capul de toti peretii daca va fi eliminata acea persoana.
Si da, ai dreptate in legatura cu Rob. Dar tot nu-mi place de el prea mult.

In varianta ta de aliante, Rupert unde e? Nu cred ca Amanda e cu Cirie si Candice, mai ales dupa ce a zis Cirie la TC. Desi nu stiu, ar putea fi...
Referitor la James si JT...zi-le mah prosti bota, ca oricum habar nu au de nimic. Nici in China, nici in Micronesia nu am vazut un dram de inteligenta in James. Si JT...am considerat incercarea lui de a se alia cu toata lumea...patetica, se vede ca e speriat pentru ca a castigat si ca se baga in ceva cu care nu e obisnuit (aka thinking&strategy).

Dar, temerile mele referitoare la acest sezon: Mi-e frica sa nu elimine toti jucatorii buni in primele episoade, cum au facut in All-Stars. De fapt, cred ca asa se va intampla, intr-un joc ca Survivor niciodata nu castiga cei mai buni sau cei care merita...Ma rog, aproape niciodata.
A, si nu inteleg nici pana in ziua de azi de unde obsesia cu eliminarea celor puternici si strategici la inceput? Nu ar fi mai inteligent sa te aliezi cu ei, daca tot sunt destepti si puternici si stiu sa fac?
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Feb 2010, 21:46   #30
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
L-am uitat pe Rupert . Cred ca va fi totusi alaturi de JT si James, dar daca James continua sa faca pe dictatorul, se va alatura celorlalti si il vor elimina probabil cand vor pierde. Asa sper, cel putin... Acum toata lumea va vedea ca JT nu este de incredete, in schimb Tom isi pastreaza imaginea si se va putea folosi de ea ca sa-si atraga alti aliati. (Posibil Rupert?) Oricum m-a deranjat mult faptul ca JT nu si-a pastrat alianta initiala cu Tom, ar fi fost bine pentru ei, pentru ca sunt castigatori.

Oricum majoritatea au venit cu aliantele pre-staibilte. Multi se cunosc intre ei si frecventeaza aceleasi cercuri sociale, you know, the LA scene. Tom nu are ce cauta acolo, nici Colby, nici Rupert, nici altii. In fine, desi nu-mi place Coach in mod special, de data asta ii dau dreptate cand spune ca cei puternici trebuie sa ajunga departe. Asa orice om care ajunge in juriu va pierde onorabil, in fata unui jucator puternic, nu in fata unei persoane care se ascunde sau nu apare decat prin ultimele 2 episoade.

Asta ma duce la un alt gand din sezonul trecut cand cel mai tampit grup din istoria Survivor i-au dat premiul legumei de Natalie in detrimentul lui Russell, zicand astfel "Uite cine m-a invins, nu Russell, un adevarat strateg, ci Natalie, pe care nici nu am observat-o cat timp am fost pe insula". Aiurea.
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Feb 2010, 22:07   #31
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Rupert mai degraba s-ar allatura lui James Jt si cine o mai fi cu ei. Adica, nu ti se pare ca s-a schimbat? E teribil de antipatic, cel putin in episodul 2, cu degetul lui cu tot.
Persoana care apare in ultimele 2 episoade, cazul lui Brett. M-a enervat la culme, nu face nimic pentru 33 zile, in ultimele zile castiga Imunitate si nu face NICIUN efort ca sa isi atraga aliati...si totusi, toata lumea il place. Ca vai ca ce atletic si destept si frumos e el.
Anyways...mie mi-a placut Natalie. Adica, m-am bucurat ca a castigat ea, desi imi parea rau pentru Russell si credeam ca e o nedreptate. Dar de cand a pierdut, Russell e arogant si incapatanat si pur si simplu nu poate trece peste faptul ca apierdut. Nu suport pe cineva care e atat de arogant incat sa se autodeclare in mod repetat 'cel mai bun jucator din istorie'. Daca ar fi fost cel mai bun, si-ar fi castigat sezonul. Adica, chiar daca de cele mai multe ori nu imi convine, consider ca Sole Survivor este cel mai bun jucator din sezonul respectiv. Indiferent de strategia folosita, a ajuns la final si a convins juriul sa voteze pentru el. Asta il face, pentru mine, cel mai bun din sezonul respectiv. Avand in vedere ca Russell nu a castigat nici macar Samoa, cu ce drept vine si se declara the best of best? Desigur ca de multe ori castiga legumele sau Invizibilii, care apar prin ultimele episoade.

Oricum, eu am o intrebare: crezi ca vor folosi in HvsV faza aia din Pearl Islands, cu 'The Outcasts'? ma intreb de ce au folosit-o numai o data...
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Feb 2010, 22:19   #32
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Ok, Brett m-a enervat mult mai mult decat Natalie

Faza cu the Outcasts: Si eu am fost surprins ca nu au mai folosit-o niciodata. Deja toti se asteapta la the normal merge, nici nu s-au mai amestecat triburile in ultimele sezoane, cam devine mult prea previzibil, eu zic ca e calmul dinaintea furtunii, sunt sigur ca ni se pregateste ceva maret, totusi e un All Stars, si orice e posibil! Ar fi interesant faza cu the outcasts

Apropo, ce zici de faptul ca nu exista o exile island in acest sezon?
Sau de faptul ca nu exista nici alte immunity idols ascunse prin taberele celor doua triburi? Am fost convins ca Russell va cauta dupa ele ca un turbat, dar se pare ca producatorii au scos aceste doua elemente din Survivor, ceea ce ma face sa cred ca orice e posibil .
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Feb 2010, 22:29   #33
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Si eu sper ca va fi faza cu the outcasts.
O, eu cred ca exista exile island. Sau cel putin Immunity Idols ascunse prin tabere. Singurul motiv pentru care nu stim de ele este ca inca nu au avut Reward Challenge, chiar ma indoiesc ca vor scoate idolele. Desi nu m-ar deranja prea mult. De fapt, chiar imi doresc sa scoata idolele. Unul dintre ele era implicat in spoiler-ul din episodul x, deci daca chiar le-au scos, saptamana viitoare pe vremea asta dansez conga.

A, si tot din Pearl Islands mi-ar placea sa vad faza cu insusirea unui obiect din tribul advers, in cazul in care pierd RC. Sau Mutiny din Cook Islands.

Vroiam sa scriu mai multe, dar am gasit un preview de 330 de secunde din episodul 3 si vreau sa il vad de cateva zeci de ori. Uite, iti las link-ul. Also...Yaaay, pare ca spoilerele nu sunt adevarate...adica, de obicei preview-urile sunt inselatoare si intotdeauna se intampla opusul, dar uite cat de sublim e

http://www.youtube.com/watch?v=aTWFrK92bHg&feature=sub

OK, informatii desprinse din preview:
O sa avem challenge-ul din Palau, cu batai cu perne. Dinc ate imi dau seama, perechile or sa fie:
Tom vs. Russell
JT vs Tyson
Coach vs. Rupert...si dupa urletul lui Coach probabil il va bate pe Rupert?
Candice vs Parvati...si dupa cate se pare ele vor lupta cel putin de doua ori.
Din preview-ul de la sfarsitul episodului:
James vs Randy
Rob vs Colby
Courtney si sandra nu iau parte la intrecere, deci probabil e pentru Imunitate si a fost deja Reward.
Si deci mai raman Jerri si Danielle vs. Cirie si Amanda.

Edit: Au mai aratat 13 secunde, o sa fie Danielle vs Cirie si deci, Jerri vs Amanda.

Last edited by shadowofnight : 20 Feb 2010 at 20:10.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Feb 2010, 22:43   #34
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Cat de tare e

Nu prea ii vad bine pe villain-si in episodul urmator. Cap-la-cap, preview-ul asta si preview-ul de la sfarsitul episodului 2 ma face sa cred ca tribul eroilor va castiga proba aia cu noroi. Acum nu stiu daca e imunitate sau recompensa. Dar sa nu anticipam
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Feb 2010, 22:47   #35
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Da, si eu cred ca vor castiga. In sfarsit. Poate va fi multumit si james.
Pai nu anticipam, dar nu e logic? Courtney nu a participat in episodul asta si conform regulilor nu are voie sa nu participe 2 probe la rand, nu? Atunci inseamna ca a participat la Reward (care, daca presupunem ca toate probele care in trecut au fost pentru Reward vor fi si in sezonul asta tot Reward si alea de Immunity - Immunity, atunci cea pentru Reward ar putea fi cea 'derdelusul' din Fiji-mai ales ca Sandra participa in acea proba, dupa cum arata in intro). E perfect logic. N-am spus nimic mai logic saptamana asta.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Feb 2010, 22:53   #36
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
E logic, can't argue with the facts.
Acum ramane de vazut ce se va intampla din punct de vedere strategic.

Apropo, in ce sezon a mai fost intrecerea aia cu noroi si perne? Din cate imi amintesc eu, Tom a mai concurat intr-o astfel de proba in Palau, dar poate au fost si in alte sezoane. Gresesc?
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Feb 2010, 22:56   #37
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Din punct de vedere strategic, daca Heroes-ii castiga pentru Imunitate, mi-ar placea la nebunie sa o elimine pe Parvati, ingamfata. Sau Coach, ca nu ar fi mare pierdere pentru niciunul din fani.

Da, Tom a concurat in Palau, doar ca acolo era cu perne si apa. Nu cred ca a mai fost folosita si altundeva.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Feb 2010, 23:03   #38
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Parvati mi-ar conveni , iar Coach cred ca va fi destul de protejat de alianta aia cu Jerri, Rob si Sandra. In vreme ce Russell ar putea sa transpire putin, asta judecand dupa promo-ul al doilea. Oricum se pot schimba multe intr-un singur episod. Ar fi tare sa apara in joc si un idol individual de imunitate ascuns prin boscheti sau pe langa adapost .
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Feb 2010, 23:10   #39
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Tocmai mi-am adus aminte de Erinn din Tocantins.
Cand spunea, referindu-se la Coahc: "Who is this jackass?" A fost tare. Mi-a placut tipa, cu toate defectele ei, dar preferata mea a fost Sierra, mi-am pierdut total interesul dupa ce a fost eliminata.
Anyway, derivez. Da, se pot schimba multe intr-un episod. Adica, aproape niciodata nu se intampla lucrurile cum spun ei in preview-uri. Desi, ei chiar pareau porniti unul impotriva celuilalt, imi e greu sa imi imaginez ca nu va pleca fie Rob, fie Coach sau Russell sau Jerri sau Parvati. Nu cred ca productia va mai pune idole prin tabere atata timp cat joaca Russell, cred ca, daca vor fi intr-adevar puse in joc, va fi sub forma de Exile Island.
Si cu asta, ma duc la somn!
Nb!
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 Feb 2010, 13:37   #40
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Sunt dezamagit de ultimul episod si de eliminare. Daca acest sezon ajunge sa fie Micronesia/Tocantins 2, prefer sa nu ma mai uit deloc.
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:16.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells