Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 29 Jun 2009, 16:00   #21
Chambord
x
 
Chambord
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 3,717
Originally Posted by Cinemania:
Pauline, ai vazut filmele alea recomandate?

hai ba cinemania, noi vorbim aicea de lucruri serioase si tu ne intrebi de filme ?! pe bune acuma, nu-i frumos ce faci
Chambord is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2009, 16:00   #22
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Judex e inofensiv,doar ca ii plac femeile(cam toate),in rest poate fi f respectuos!Eu l-am sfatuit sa se amoreze de ea Cu toate fetele a flirtat,dar e tipul care n-ar omori o musca.Voi il acuzati pe el,dar pe ea o cocolositi.Asta ii da nas,voi gresiti(unii dintre voi,putini dar partinitori).
Halebardu',nu iese fum fara foc.Ai luat ban ca ai avut si tu o data curaj,ti-e rusine cu tine?
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2009, 16:01   #23
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Originally Posted by Pauline Kael:
doar Judex a luat ban,pt ca(nu vreau sa scriu bann),ca a facut o gluma de topic,unde atentie: nu a dat nume,n-a jignit pe nimeni!

Din cate am vazut eu Judex a luat ban pentru altceva si l-a luat pe merit. A injurat doi useri fara nici o retinere si nu a fost frumos deloc. Ca era sau nu indreptatit sa o faca nici nu mai conteaza. Nu stiu daca illo sau altcineva ar trebui sa ia ban, poate da, poate nu, dar Judex merita clar.
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2009, 16:03   #24
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Ba Liviu,nu vreau sa ia nimeni ban,doar sa i se spuna in fata fapturii androgine ca nu e corecta la suflet si minte.Sa-i spuna pe forum.N-are nimeni curaj.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2009, 16:03   #25
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
Originally Posted by halebardul:
mai lasati dracu taclalele astea inutile, judex a injurat/vorbit urat pe forum, a fost bannat.
ca si mine, mai demult.
nu mai conteaza a cui era vina.
ce a facut pe mp e treaba lui, dar reiesea ca il ameninta/hartuia pe respectivul user.
nu stiu care e adevarul si nu-mi pasa.

imi pasa insa ca iar va luati de par din senin

stai linistit ca nu se ia nimeni de par. e o discutie despre ce s-a intamplat pe forum.

Mi se pare mult mai ok sa existe un topic unde sa punem astfel de intrebari si sa stim ce s-a intamplat cu anumiti useri, decat sa poluam o gramada de topicuri in care se discuta despre altceva intreband: dar x de ce a fost bannat, cand il debannam pe y, ce s-a intamplat in ziua z...
__________________
"Nobody puts Baby in the corner"
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2009, 16:04   #26
Chambord
x
 
Chambord
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 3,717
Originally Posted by Pauline Kael:
Voi il acuzati pe el,dar pe ea o cocolositi.Asta ii da nas,voi gresiti(unii dintre voi,putini dar partinitori).

pai hai sa o-njuram si pe ea: illo tutz kuru tau nu ti-e rushine ce-ai facut nesimtito
Chambord is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2009, 16:05   #27
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805
frate,deci faceti-ma sa inteleg si eu: CUI i-a scris judex? pe cine injura/ calomnia etc?
dk erau mesaje private, ele nici nu ar tbui aduse in discutie: sint private, deci nu exista, intrucit singurul mod al lor de a exista ar fi facerea lor publik - ceea ce e o infractiune, PUNCT!
Alex Leo Serban is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2009, 16:06   #28
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
Originally Posted by StefanDo:
judex a fost bannat trei zile si i s-a luat rangul de moderator

stefan_c primeste un avertisment pentru publicarea unor mesaje private. scandalul starnit de gestul lui putea fi evitat printr-un simplu pm trimis mie sau gloriei

pauline, daca ai venit pusa pe harta, tine minte: ziua lui ALS nu mai e pana la anul


ma delcar total satisfacuta de acest raspuns!
__________________
"Nobody puts Baby in the corner"
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2009, 16:07   #29
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Judex i-a injurat pe stefan_c si pe illo in mai multe mesaje. Din cate stiu topicul nu a fost sters cu totul, ci e vizibil doar moderatorilor. Rugati-i pe ei sa va arate mesajele, cel putin am inteles ca ar face-o in caz ca doriti sa le vedeti.
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2009, 16:09   #30
Chambord
x
 
Chambord
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 3,717
pai sa se arate ca sa vada si elektoratul ce s-a intamplat de fapt
Chambord is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2009, 16:09   #31
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
cum bine a zis ricutza, hai sa reducem acest topic la simple anunturi (si eventual justificari) ale (de)bannarilor. Acum nu faceti decat sa dati iarasi drumu' la ventilator
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2009, 16:10   #32
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Originally Posted by StefanDo:
judex a fost bannat trei zile si i s-a luat rangul de moderator

stefan_c primeste un avertisment pentru publicarea unor mesaje private. scandalul starnit de gestul lui putea fi evitat printr-un simplu pm trimis mie sau gloriei

pauline, daca ai venit pusa pe harta, tine minte: ziua lui ALS nu mai e pana la anul

Si lui illotempore2002 de ce nu-i iei "gradul" de moderator? de ce ii permiti orice? Crezi ca face trafic? mai gandeste-te.Oricat ai simapatiza-o(God knows why) nu e corect si nici echitabil,rentabil pt forum ce faci.Dak o faci din mila pt ea,cu atat mai dezonorant pt persoana in cauza.Esti un tip inteligent,de ce te faci ca nu vezi?Iti place ca i-a jignit pe ceilalti moderatori(pe ALS,pe Corinka,pe Judex l-a sters...).Offtopicurile ei si jignirile ei sunt un bun exemplu de modertaor? Pemeurile trimise de pustiul caruia i-ai dat avertisment(de ce doar avertisment,nu se incalca grav regulamentuL)mie spun ca tipa e obstinata(plus vizitlele ei zilnice la pagina mea).dak astfel de moderatori iti alegi si asa crezi ca esti impartial,nu ma obosesc sa fac trafic discutand despre filme,carti,pictura(de dragul de avb ,nu de e fi in centrul atentiei).sa-ti faca ea cu "cei mai antipatici useri",este illo rea,si aragazu care scoate sunete cand invat din dex.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2009, 16:13   #33
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
eu cred ca ai o marota cu illo, te rog s-o rezolvi in afara forumului. nu ma intereseaza ce faceti pe mess, pe cam, in pat sau in parc.

daca o mai ataci o singura data, primesti un bann pe care n-o sa ti le ridice niciun poll si nicio aniversare
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2009, 16:13   #34
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
so....

l-ati banat pe Judex fara avertisment ?! adica s-a taiat direct in oua vii

parca era vorba ca inainte sa se baneze (macar prima data) sa se dea un avertisment...sau bat campii ?!

nu-l apar pe Judex ca n-are nevoie...e baiat cu pedigree

de ce nu au fost banati Illo si ALS pt discutiile aprinse (sa vedeti ce mi-o iau acushika)
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2009, 16:14   #35
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
Originally Posted by Pauline Kael:
...

hai baga despre filmele alea, pls
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2009, 16:14   #36
Chambord
x
 
Chambord
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 3,717
Originally Posted by StefanDo:
Acum nu faceti decat sa dati iarasi drumu' la ventilator

pey dak e cald
Chambord is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jun 2009, 16:16   #37
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
si tot de la caldura vine si diareea, nu?

topic inchis
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jul 2009, 10:53   #38
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
pauline kael banata permanent pentru incapatanarea cu care deschidea poll-uri injurioase
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jul 2009, 11:34   #39
Lili1982
Guru
 
Lili1982
 
Join Date: Feb 2009
Location: Bucuresti
Posts: 368
Chiar nu inteleg...Sunt atat de multe subiecte interesante de dezbatut zi de zi...si cu toate astea, topicurile accesate sunt cele in care se "bat campii". Ma intreb...e asa greu de pastrat linistea pe forum ??
Lili1982 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jul 2009, 11:53   #40
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
nici mie nu mi se pare complicat sa fii decent si on-topic

dar se pare ca unora nu le reuseste deloc
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:03.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells