Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Interactiv > TIFF

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 28 May 2004, 12:56   #1
KORBEN
Guru
 
KORBEN
 
Join Date: Nov 2003
Location: deeper underground
Posts: 1,428
Juriu la datorie

iata-ne la cluj tocma ce am facut cunostiinta cu mala care nu arata a portugheza mergem la filme si petrecere tonite promitem ca ne vom imbata
salutari ambrablu malaprtugal end korben
portugal ca face scandal
__________________
If I was not me, I would hate me too
Just like you do
I don't need to need you
Tell me what to do, tell me what to say
KORBEN is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 May 2004, 13:44   #2
Dan Gerose
Guru
 
Dan Gerose
 
Join Date: Sep 2003
Location: Timisoara
Posts: 704
Invidie

Va invidiez ! Eu am multa treaba in bucuresti si nu pot veni ! Mi-as fi dorit !
Dan Gerose is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 May 2004, 14:04   #3
cherryblossom
Guru
 
cherryblossom
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 772
Re: Invidie

Originally Posted by Dan Gerose:
Va invidiez ! Eu am multa treaba in bucuresti si nu pot veni ! Mi-as fi dorit !

nu mai fi asa suparat, ca ai ce vedea si in Bucuresti... targul de carte, Jethro Tull, Luna Amara.. daca stai pana luni e si concert cu Nicu Alifantis la Teatrul National...asa ca cheer up!!
__________________
cherryblossom is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 May 2004, 14:12   #4
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805
eu sint ink in bucale
si aproape k nu mai aveam kef s-ajung: nu-mi gaseam tricoul cu kill bill vol. 2
da se pare k e deja la cj, so: i'm coming
duminik noapte :happy:
cred k mai prind ceva
Alex Leo Serban is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 May 2004, 19:07   #5
Dan Gerose
Guru
 
Dan Gerose
 
Join Date: Sep 2003
Location: Timisoara
Posts: 704
Hm...

Jethro Tull sukcs, pe Luna Amara ii stiu si stiu cum au dobandit notorietatea din ultima vreme ( :sick: ), Alifantis imi placea cand eram adolescent, noroc cu cartile.
Dan Gerose is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 May 2004, 22:33   #6
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
si eu sunt trista ca nu pot ajunge la TIFF...si partea si mai naspa e ca am ramas acasa pt a da examene ceea ce este foarte unfair!
__________________
"Nobody puts Baby in the corner"
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 May 2004, 22:47   #7
Danny
Guru
 
Danny
 
Join Date: Nov 2001
Location: six feet under
Posts: 983
Send a message via ICQ to Danny Send a message via Yahoo to Danny
mdah, cam aiurea perioada asta... :hmm:
__________________
Viitorul e in oua
Danny is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 May 2004, 11:00   #8
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
persona non grata: documentr facut de oliver stone pe marginea - mai binezis in sufletul - conflictului palestiniano-israelit; filmat pe digital, ca l nunta; ca mesaj, nu duce nimic nou; am regretat ca l-am vazut.

control- nr unu in b.o. unguesc, facut de un ungur; viata in subterane, imaginemisto a l 17 minute intrzire CEL PUTIN ASA NI S_ PARUT NOUA, MIE SI MALEI0; MUZICA ELECTRO EXCEKENTA _ NEO _, SI POVESTEA AR FI KERS MULT MAI MULT, DACA FILMUL NU SE JUCA DE_A FILMELE BRITANICE; ORIUCM, E UN FILM FOARTE GRIM, CU CEL PUTIN DOUA SCENE BRUTALE SI CHILLING;FILMUL MAI ARE UN EERIE TOUCH TO IT, LUCRU CAREMA FACESA va recomnd sa il deti dacailduce l elvira poescu.

bowling for columbine il stiti.
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 May 2004, 14:12   #9
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
las horas del dia - film spaniol, in concurs. am cascat vreo doua ore la film - si cascatul meu nu a fost un caz izolat, i assure you. un film in buna(?) traditie a realsimului spniol. actori care joaca bine, natural, dar naturaletea lor si a filmului e naturaletea ceasurilor plictistoare de dupa-amiaza, alea lipsite de gloria apusului; fara caterinca acum, sint atit de naturali si realisti ca te plictisesc:chestii din astea vezi all over the place; cadrele de inceput si sfirsit sint identice, hint at things' unamovibility (asa se scrie?) sau la faptul ca filmul nu duce nicaieri, daca ma intrebi pe mine. personajul central nu se schimba neam, prins in aceeasi daily routine din reteta careia fac parte job-ul, circoteala, relatia cu o fata si, to spice it up a little, fro doo crime.
instead of two thumbs up i give this film my finger.
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 May 2004, 10:29   #10
KORBEN
Guru
 
KORBEN
 
Join Date: Nov 2003
Location: deeper underground
Posts: 1,428
ho ho ho
puilor, aveti toate motivele sa regretaTI CA nu sunteti p`aici
filme la greu, si noaptea party-uri unde we`re doing our best sa ne alcohoolizam as much as we can
ieri party`ul hbo a fost un jeg, zgarcitii d`abia au pus ceva de mancare pe masa si alcoolu n`a fost delok enuff
asta nu inseamna ca ne`am lasat dezamagiti de atmosfera ca am mers la un club- oscar si ne`am dansat si am consumat alcoooool
cel mai misto lucru so far e ca ne intelegem bine intre noi ( adika juriul cinemagia) si ca tmosfera si mai ales oamenii sunt ok
filme vazute
1 kontroll- not thrilling, just a bit chilling
exceptional ca film de debut, dar neoriginal si cam....pierdut in visari
tre sa recunosk ca actoru sangereaza destul de estetic
2 fast film- scurt metraj experimental, da cum il vedeam aproape a treia oara, m,-a pliktisit; ca sa nu fiu nedrept, fascinant dpdv al realizarii tehnice
3 bowling 4 colombine- revazut, si inca plakut mult la mine, anti-american si anti-tufish(aka bush sau cimpanzeul pepsi)un must see pentru toti fanii mcdonald`s si cocacola, dar mai ales pt ceilalti, adica noi, minoritatea cu neuroni functionali
4 las horas de la dia- JEG PLIKTICOS; kirilov e de parere ca ar trebui apreciat pt "stralucirea rece si metalica" io zik ka e de dat exemplu clar pt filmele din categoria " hai sa facem din scenariul asta acceptabil de scurtmetraj un (mult prea)lung metraj
5 oaza....adaugati la inceputul titlului "ga-" si veti avea o imagine corecta dsp acest film corean de 132 !!!!! de minute, care pe mine si pe mala ne`a doborat dupa doar juma de ora
film despre oligofreni facut, cel mai probabil tot de un oligofren
6 american splendor e ineteresant si ok, dar in nici un caz senzational; are marele merit de a fi un film dsp un perifferic cinic al societatii, care desi e comedie destul de ironica nu o da delok in bara cu finalul optimist; pentru cei care sunt fani ai scriiturii scenaristice de tip kauffman; si pt cei fani sau interesati de BD-uri
7 reconstruction- pana acuma cel mai bun film din competitie; iti pune creierul in functiune de`ti auzi neuronii zbarnaind; elegant vizual (mai putin secventele blurate); evita cu penibilism totusi scenele de nuditate; asteptati-va la ceva in genu haotic al mulholland drive, cu marele atu de a fi facut cu cap si de a avea un sens.... parerea mea
8 reclamele romanesti... amuzante la inceput, dar pana la urma mult prea lungi si plikticoase; amn fi mai stat, dar ne-a doborat frigul
cea mai tare faza: ti se spune cu ce mijloace de transport in comun poti aunge la elegantul restaurant TEI
i saved da best for da end, adika inchei acest jurnal de front cu mentionarea intalnirii cu raptor care e super ok
message end
__________________
If I was not me, I would hate me too
Just like you do
I don't need to need you
Tell me what to do, tell me what to say
KORBEN is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2004, 02:26   #11
Mala Portugal
Guru
 
Mala Portugal
 
Join Date: Nov 2003
Location: Vanity Case
Posts: 1,445
Bon , dupa ganduri de la cei doi zmei...in continuare aveti parte de zmeul 3:
Nu stiu daca a mai spus cineva – am aflat si eu in ziua deschiderii- ca, pe langa premiul pentru cele 12 filme din concurs, noi trei mai trebuie sa alegem si premiul la sectiunea Umbre, adica scurt-metraje fantastice si de groaza.
Azi am vazut o parte din ele si dupa cateva jenante (ne speriaseram ca n-o sa avem ce juriza) am avut si doua ok: so in competitie pana acum , unul bine gandit cu unul bine facut.Mai avem inca p'atat de vazut so...

Secretara (sectiunea Fara limite)– vazut partial fiindca un sms de la Korben m-a redirectionat spre alt cinematograf. Cat am vazut arata ca un soi de 'Amelie' in varianta kinky. Data viitoate promit sa stau pana la final.

Oaza mi-a cam taiat pofta pentru sectiunea 'Specific coreean'. Daca ala e specificul ma orientez spre alte bucatarii.

La Reconstruction subscriu la ce a zis Korben( cu singura diferenta ca eu n-am fost atat de marcata de lipsa sfarcurilor din film )
La Control zic cam ca Ambra desi mie chiar mi-a placut cum a prestat tipul din rolul principal.
Tot in concurs , Young Gods un film care tot atat de bine poate fi luat drept reclama la Adidas. Cum Puma si-a facut reputatia de marca a homosexualilor s-o fi vrut un soi de mesaj de genul : adidas - pentru cei care o fac oricand, cu oricine. Un film care pleaca de la un plot freudian si se pierde in 100 de chestii nenecesare, obositoare si tampe.A, mai are si un happy-end ieftin. Pentru filmul asta am ratat mare parte din petrecerea HBO (adica am ajuns cand nu mai erau decat scrumiere si 4 sticlute de pepsi+alte cateva de apa minerala).

Despre Pacatul parintelui Amaro o sa va zica mai multe Korben ca el era mai entuziast decat mine la iesire.Anyway...nu cred ca ar fi pierdut mare lucru daca era mai comprimat.
Carandiru m-a facut si el, sa simt acut lipsa pauzei de tigara. N-are cojones cum ma asteptam insa are o scena superba -o suprapunere a coborarii de pe cruce pe imaginile macelului din Carandiru .Merita vazut fie numa' pentru scena aia.

Despre restu' mai scriu si al'data .Acum am de invatat.
__________________
"Someone has to kick the Mickey Mouse out of our heads"
Mala Portugal is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2004, 11:27   #12
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
secretary - vazut fra 30-40 minute de a inceput, probbil ca mala pleca cind eu veneam. un film de vreo 2 stee, in care vedem cum poate evolua relatia dintre un sef sadic si o secretar masochista; filmul mie nu mi- placut, lui raptor da. oricum, fff putine scene de sex, cmparativ cu ce ma asteptam eu de la el. filmul a avut casa plina, iar lumea ridea la el itr-o veselie. da ce?

the mother - sau pizda ma-sii mari. o bunica la 60 de ani gaseste fort de a spune nu mortii. forta o gaseste in penisul unui dulgher de vreo 35-40 de ani, re i-o trage si ei si fiicei ei. film plictisitor, englezesc, si nici pe departe asa de 'fara limite' cum se anunta. daca il aduce in bucuresti, pastrati-va banii. filmul l-a trimis p korben la o tigara, dar p k's a tinut-o fashcinata in scaun. o replica mi-a placut, though: baba, dupa e se babardeste cu dulgheru' ii zice 'credeam ca n-o sa mi ma atinga nimkeni, decit groparu'

in the cut - m rezistt doar juma de or` lael, cami se fcuse frig; oricum, pare interesnt, iera filmat misto. genul de film de simbata seara - pro tv, categoria filme cu riciard gir, giulia roberts, din alea erotic srilar. mai ineii zicea in da cant.

carandiru: primul meu contact cu babenco, de care am auzit titea si atitea lucruri bune. m-a cam dezamagit. inchipuiti-va ca baietii din city of god au ajuns la inchisoare. filmul tine cu detinutii si zice fuck the police. intr-un loc cu oameni fara Dumnezeu, un detinu il cauta totusi, umblind prin ploaie. un altul, omorit, se intoarce in visul lui si ii zice ca Dumnezeu nu e nii in rai. cadrul semnalat de mala-ochi-albastri mi-a taiat si mie rasuflarea. in rest, ma repet, se remarca asemanarea cu city of god (care mi-a placut mult mai mult, though) care film si-a recunosct de fapt infuenta din operele anterioare ale lui babenco al carui mesaj umanist, dupab0 ani devabsentabsi un cancer de epasit, se face inca auzit.

alexandra's project - su alexandra's bitch project - nu numai ca e totu' tras pe casete ca in the blair witch project, da' femeie ast she's a bitch, she' s a mother, she's a saint, she's a lover. well, she ain't quite a saint, ca se trage pe caseta ind se trage cu vecinul. film de suspans, nota 6-7,ceva genul panic room.

cam atit: diseara bag doo filme de competitie, si un film cu babardeala - insula, toate trei la acelasi cinema.

ps: multumiri raptor.
pps: a fot nevoie de doi jucatori eliminati de la steaua ca craiova sa reuseasca sa egaleze. muie dinamo!
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2004, 14:55   #13
KORBEN
Guru
 
KORBEN
 
Join Date: Nov 2003
Location: deeper underground
Posts: 1,428
mda....
1 @ambra blu
probabil vroiai sa scrii in da CUNT; sa nu luam in deradere cele sfinte
2 raport dsr starea filmelor de ieri
1 primlelee scurt metraje de umbre Nu au fost ok; ambra si mala s1au extaziat la o chestie frantuzeasca, care pe mine m`a lasat rece, da tre sa recunosc era peste restu
in schimb, un film cu zombies a fost superb, mai alesa ca include si o scena de sex anala, si este frumos filmat
2 carandiru
CARANDIRU mi s`a parut superb, peste ciudade do deus, my personal favourite so far, pacat ca nu e in competitie; are o parte vizuala excelenta, si nu stiu, poa sa sune penibil, dar e UN FILM VIU; io il pun la categoria de re/re/vazut
in fine e cam lung si era nevoie de un intermezzo de tigara
3 mama/ total de acord cu ambra la filmu asta
4 crima parintelui amaro
luuuung cu un story care e cam plat, da` mie mi se pare ca tipu chiar joaca bine rolu
im nici un caz un film recomandabil la prieteni
petrecerea din diesel, care spre diferenta de anul trecut a fost beton, am simtit lipsa celorlalti 2 membri ai juriului, da doar putin ca dupa m`am distrat pana pe la 4 cu colegii de facultate si amicii din cluj
__________________
If I was not me, I would hate me too
Just like you do
I don't need to need you
Tell me what to do, tell me what to say
KORBEN is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Jun 2004, 12:41   #14
Serghei
Guru
 
Serghei
 
Join Date: Nov 2003
Location: Cotton Club
Posts: 623
Originally Posted by KORBEN:
2 carandiru
CARANDIRU mi s`a parut superb, peste ciudade do deus, my personal favourite so far, pacat ca nu e in competitie; are o parte vizuala excelenta, si nu stiu, poa sa sune penibil, dar e UN FILM VIU; io il pun la categoria de re/re/vazut
in fine e cam lung si era nevoie de un intermezzo de tigara

Intreaba daca nu iti fac astia un cd cu filmul! :lol:

In alta ordine de idei,am vazut duminica pe euronews ca va fi prezentat la tiff un documentar romanesc "The Great Communist Bank Robbery".Din ce am vazut parea foarte profesionist facut!
Serghei is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Jun 2004, 15:21   #15
raptor
Leprechaun
 
raptor
 
Join Date: Feb 2003
Posts: 2,535
marele Jaf Comunist... sweet mother of gizas... Mie mi-e ciuda pina-n git ca nu am vazut toata 'insula'
__________________
absolutely, mr president, absolutely

http://www.youtube.com/watch?v=81bQJGafcjU
raptor is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Jun 2004, 18:13   #16
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
insula - dedicatie speciala pentru raptor; nu stiam in ce limba e facut filmul asta (si nu ma refer aici ca era coreeana), asa de istraniu este; un film lichid, plin de apa si cu scene de cruzimi rafinate: eroina isi baga niste cirlige de undita in vagin si trage. poate putin prea poetic /simbolic feminin la final, dr un film misto per total.

the return - film rusesc, despre trecerea de la copilarie la maturitte a doi frati care sint nevoiti sa isi transporte cu barca la mal tatal mort pe insula. un clasor foarte frumos de vederi si, de cind moare tatal, foarte emotionant.

nu mi-e frica: un film senin, insa subminat de doua-trei ne-sclipiri de intuneric, despre u pusti rapit pt o recompensa de niste sicilieni si ascuns intr-o groaa sub pamint, pina cind ustil, are araa ca ingerii lui boticelli, ajunge sa creada ca e mort.

aaltra - ehehei, dragii mosului, cel mai amuzant film de pina acum. mai tineti minte road movie-ul lui samuel beckett, 'mercier si camier'?cam asta e atmosfera in filmul asta belgian, cu doi ologi care merg l a curse de motorete, cam ca ton al nostru asa, un umor negru de buna calitate, pacat ca imortalizat alb-negru. daa n era control care sa-mi rapeasca urechile u muzica lui, l-as fi votat pe asta ca cel mai bun film din competitie.

in rest, korben si als sint la cremaster 3 si va povestesc ei cum sta treada cu filmele de arta care tin 3 ore si 12 minute si nu se trage o vorba tot filmul.
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Jun 2004, 01:44   #17
Leonard
alter-ego
 
Leonard
 
Join Date: Feb 2003
Location: Paper St. Soap Company
Posts: 1,967
Send a message via Yahoo to Leonard
Originally Posted by Ambra Blu:
secretary - vazut fra 30-40 minute de a inceput, probbil ca mala pleca cind eu veneam. un film de vreo 2 stee, in care vedem cum poate evolua relatia dintre un sef sadic si o secretar masochista; filmul mie nu mi- placut, lui raptor da. oricum, fff putine scene de sex, cmparativ cu ce ma asteptam eu de la el. filmul a avut casa plina, iar lumea ridea la el itr-o veselie. da ce?
....
in the cut - m rezistt doar juma de or` lael, cami se fcuse frig; oricum, pare interesnt, iera filmat misto. genul de film de simbata seara - pro tv, categoria filme cu riciard gir, giulia roberts, din alea erotic srilar. mai ineii zicea in da cant.

pacat de astea doua ca nu le-ai vazut pana la capat. eu nu m-am plictisit deloc. putine filme transmit atata emotie si soc numai prin imagini si muzica (parca e de badalamenti nu?) cu minimum de dialoguri asa cum se reuseste in Secretary. ce m-a impresionat la maxim a fost romantismul masochist si sugestia unui permanent dialog non-verbal intre cei doi doar insistand asupra expresiilor fetzelor. excelent! nota 7,5/10
in the cut, de asemenea e superb, chiar daca pare uneori feminist, la imagine si montaj exceleaza, iar pe meg ryan n-am vazut-o jucand mai bine in vreun film. nota 7/10
__________________
Prepare to evacuate soul
Leonard is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Jun 2004, 10:57   #18
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805
dupa ce am trecut de socul intilnirii cu mala p :shock: (strange... strange... am impresia ca o cunosteam mai bine pe forum decit acum, in flesh & blood...), aflu, acum, ca si raptor, si leonard, sint la cj?!? da unde sinteti fratilor!? aratati-va - sint curios sa va cunosc!
in privinta filmelor (unde la competitie cam trag chiulul, spre disperarea lui kirilov care m-a pus la tabelul cu cotatii... :hmm: ), am avut 2 revelatii so far - si un best-of absolut: 'touching the void', docudrama britanicului kevin macdonald despre 2 alpinisti care s-au catarat pe nu's ce pisc din peru... m-am facut mic in scaun, sau am stat pe muchia lui - ma rog, ideea e ca n-am cazut chiar sub el, desi am fost la un pas de... :oops:
din pacate, nu-l aduc si la bucale, asa ca, cei de aici (stiu ca 'juriul' -cinemag, of course! - nu l-a vazut inca), raptor, leonard, daca stati pina duminica incl., nu-l ratati!
celelalte 2 care mi-au placut sint 'american splendor' (intra in distributie) si 'jesus u know', al maverick-ului austriac ulrich seidl ('dog days' :love: , remember?)
cam atit; acu ma bag la thailandezul filmat de chris doyle...
Alex Leo Serban is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Jun 2004, 11:37   #19
raptor
Leprechaun
 
raptor
 
Join Date: Feb 2003
Posts: 2,535
Originally Posted by Alex Leo Serban:
dupa ce am trecut de socul intilnirii cu mala p :shock: (strange... strange... am impresia ca o cunosteam mai bine pe forum decit acum, in flesh & blood...), aflu, acum, ca si raptor, si leonard, sint la cj?!? da unde sinteti fratilor!? aratati-va - sint curios sa va cunosc!
in privinta filmelor (unde la competitie cam trag chiulul, spre disperarea lui kirilov care m-a pus la tabelul cu cotatii... :hmm: ), am avut 2 revelatii so far - si un best-of absolut: 'touching the void', docudrama britanicului kevin macdonald despre 2 alpinisti care s-au catarat pe nu's ce pisc din peru... m-am facut mic in scaun, sau am stat pe muchia lui - ma rog, ideea e ca n-am cazut chiar sub el, desi am fost la un pas de... :oops:
din pacate, nu-l aduc si la bucale, asa ca, cei de aici (stiu ca 'juriul' -cinemag, of course! - nu l-a vazut inca), raptor, leonard, daca stati pina duminica incl., nu-l ratati!
celelalte 2 care mi-au placut sint 'american splendor' (intra in distributie) si 'jesus u know', al maverick-ului austriac ulrich seidl ('dog days' :love: , remember?)
cam atit; acu ma bag la thailandezul filmat de chris doyle...

eu o sa stau chiar mai mult...fiind din cluj and all Then again,ieri am vazut si eu Cremaster-ul,mai putin prima jumatate de ora(faculta pzdii e de vina!!!!!! ),si apoi fallen angels.Faina schimbare de macaz! Mi se parea mie sau tipii din Chrysler erau masoni irlandezi? :hmm:

Azi astept sa vad 'foc!'
__________________
absolutely, mr president, absolutely

http://www.youtube.com/watch?v=81bQJGafcjU
raptor is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Jun 2004, 11:43   #20
raptor
Leprechaun
 
raptor
 
Join Date: Feb 2003
Posts: 2,535
A,si inca ceva:superba una din melodiile din Fallen Angels,nu ma pot abtine sa nu-i trag versurile aici:

Laurie Anderson-Speak My language

Daddy Daddy. It was just like you said
Now that the living outnumber the dead.

Where I come from it's a long thin thread
Across an ocean. Down a river of red.
Now that the living outnumber the dead. I'm one of many.

Daddy Daddy. It was just like you said
Now that the living outnumber the dead.
Speak my language.

Hello. Hello.
Here come the quick. There go the dead.
here they come. Bright red. Speak my language.
__________________
absolutely, mr president, absolutely

http://www.youtube.com/watch?v=81bQJGafcjU
raptor is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:29.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells