Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 28 Nov 2011, 12:52   #341
RaluKca
Novice
 
RaluKca
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1
Concurs

Am castigat si eu un set de 5 carti de la Editura Herald pe 15.11.2011. Oare cand o sa primesc un mail cu confirmare si adresa se unde ridic premiul. Ce sa intampla daca dispar de pa pagina cu castigatori pana primesc de la voi raspuns. Nu mai sunt castigatoare?
Multumesc! Astept raspuns.
RaluKca is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Nov 2011, 13:41   #342
klaudya_e
Guru
 
klaudya_e
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 759
Regulament

Art. 1. Se va trimite un singur mesaj / concurs / zi.
Art. 2. Câştigătorii concursului vor fi aleşi prin tragere la sorţi şi anunţaţi pe site în fiecare zi de luni a săptămânii.
Art. 3. Câştigătorii sunt rugaţi să trimită un e-mail cu nume, prenume, adresă, număr de telefon şi premiul căştigat la adresa concurs@cinemagia.ro pentru a putea intra în posesia premiului. Confirmarea trebuie dată atâta timp cât câştigătorii sunt afişaţi pe site.
Art. 4. Orice participant la concursurile organizate pe acest site se presupune a fi citit acest regulament.

Daca ai trimis deja e-mail trebuie sa astepti mesajul de confirmare. O sa dureze ceva, dar vor veni

Last edited by klaudya_e : 28 Nov 2011 at 13:45.
klaudya_e is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Dec 2011, 18:17   #343
rusu_alexandra87
Novice
 
rusu_alexandra87
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 2
buna seara

Originally Posted by StefanDo:
concursurile sunt pe bune

daca am incerca sa le falsificam am face-o in asa fel incat nu ai observa

dar regula e ca te poti inscrie la concurs zilnic. Unii o fac inscriindu-si in acelasi timp mama, fiica, sora, fratele si alte rude/rubedenii cu acelasi nume de familie. Normal ca asa cresc foarte mult sansele sa vezi acelasi nume aparand de mai multe ori in lista de castigatori

iar altii sunt foarte norocosi!


eu am castigat o carte...e pe bune concursul pt m`am inscris de putin timp si am avut norocul sa castig, dar am castigat cu numele ca mie nu mi`a venit nici o carte ....si nu stiu ce sa cred acum...daca aveti cum sa ma ajutati sa`mi primesc si eu cartea castigata ar fi super. ms o seara buna tuturor
rusu_alexandra87 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Dec 2011, 06:58   #344
rusu_alexandra87
Novice
 
rusu_alexandra87
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 2
imi raspunde si mie cineva????
rusu_alexandra87 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Jan 2012, 21:31   #345
Ionutzmovie
Junior
 
Ionutzmovie
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 25
Am castigat premiu Senna, un parfum Davidoff Champion de 90 ml, pe data de 16 decembrie 2011, iar pe data de 24 decembrie 2011, cand inca mai era pagina cu premiul pe site, am trimis un mesaj la concurs@cinemagia.ro cu datele personale. Pana la aceasta ora nu am fost contactat si nici nu mi-a fost trimis premiul. S-a ratacit sau nu a fost trimis?
Ionutzmovie is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 17 Feb 2012, 11:02   #346
Ionutzmovie
Junior
 
Ionutzmovie
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 25
Am primit pana la urma premiul, multumesc.
Ionutzmovie is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Mar 2012, 15:21   #347
mgf2768
Novice
 
mgf2768
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 17
Originally Posted by piranha:
Se mai aude ceva cu DVD-ul meu? De vreo 4 luni este "Comanda in derulare"...
Al meu e de cinci. Cred ca vine pe jos.
Filmul deja l-a dat si protv-ul. De doua ori.
mgf2768 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Mar 2012, 19:54   #348
emilia.mandalac
Novice
 
emilia.mandalac
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 2
Luni, 12 martie a.c., am primit pe pagina mea de la www.cinemagia.ro un mesaj cum ca am castigat o invitatie de doua locuri la Movieplex Cinema. Din pacate, nu se prea poate beneficia de invitatie pentru ca cei de la cinematograf au varii motive astfel incat sa nu poti beneficia de castig. Va dau un exemplu:
Acum ceva timp in urma, am castigat tot prin cinemagia, o invitatie de doua locuri la PRO Cinema si ca sa pot obtine invitatia castigata a trebuit sa cumpar un bilet. Avand experienta aceasta, am sunat la Movieplex Cinema, am intrebat daca pot ridica saptamana aceasta sau saptamana viitoare invitatia castigata si mi s-a spus ca trebuie sa vin sa o iau saptamana aceasta pana vineri. Insa, aseara, la fata locului, lucrurile au stat altfel: mi s-a spus ca "nu sunteti pe lista, dar mai incercati saptamana viitoare, poate cine stie...". Cand am intrebat daca sigur saptamana viitoare voi putea beneficia de invitatie mi s-a raspuns evaziv: "incercati, nu se stie sigur..." DECI??!! Cum sta treaba cu castigurile astea???

Va multumesc pentru raspuns!
emilia.mandalac is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Mar 2012, 12:53   #349
copila_satanista
darkest music addict
 
copila_satanista
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,697
Mai eu am castigat de mai multe ori si nu am avut niciun fel de probleme. Am castigat la Cinema Pro, la Cityplex si la Movieplex. Problema este ca nu ai mers in perioada in care trebuie si de aici vine confuzia. Pe pagina fiecarui concurs este si un regulament. Citez din acesta : "Această invitaţie este valabilă în zilele luni-joi din săptămâna următoare afişării câştigătorului. Invitaţia se va ridica de la cinematograf pe baza unui act de identitate. Câştigătorul îşi poate alege filmul şi ora de rulare a acestuia, excepţie făcând spectacolele în avanpremieră." Deci daca ai fost anuntata ca fiind castigatoare saptamana asta, trebuie sa mergi la film saptamana viitoare (luni-joi). Pe langa asta adaug ca ar fi bine sa faci si o rezervare daca stii ca e posibil sa nu prinzi locuri in zile aglomerate (exemplu miercuri cand e Orange film).
Cei de la cinema este posibil sa fie ceva mai derutati pentru ca ei ofera invitatii la mai multe concursuri, nu doar pentru cele de pe Cinemagia.
__________________
--- Cand te uiti in oglinda si vezi o pata, sterge-o de pe tine, nu de pe oglinda. ---

Last edited by copila_satanista : 20 Mar 2012 at 12:58.
copila_satanista is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Apr 2012, 18:36   #350
piranha
Senior
 
piranha
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 130
Originally Posted by piranha:
Se mai aude ceva cu DVD-ul meu? De vreo 4 luni este "Comanda in derulare"...

Intre timp a trecut 1 an si jumatate. Alo, StefanDo imi raspunzi si mie ?
__________________
There are two rules for success
1. Never tell everything you know.
piranha is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Apr 2012, 10:35   #351
nicopop
Novice
 
nicopop
 
Join Date: May 2009
Posts: 1
Au trecut deja 3 luni. Premiul castigat: cartea "Bărbaţi care urăsc femeile. Millennium 1 de Stieg Larsson" la concursul "3 carti oferite de editura Trei". - 23.01.2012. Il mai primesc vreodata? Multumesc
nicopop is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Apr 2012, 14:07   #352
DarkNight00
Junior
 
DarkNight00
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 29
Daca am castigat DVD dar sunt din Rep Moldova am sanse sa primesc premile?
DarkNight00 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 May 2012, 22:57   #353
mirabela25
Novice
 
mirabela25
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1
premiu

Buna, am castigat jocul Battleship si am trimis mailul cu datele solicitate dar nu am primit niciun raspuns privind modul cum imi pot ridica premiul si de unde. Cum intru in posesia lui?
mirabela25 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Jun 2012, 13:10   #354
alinbaby
Novice
 
alinbaby
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 4
Buna ziua. In data de 25.05.2012 am castigat o revista ''The Avengers(Razbunatorii). Am trimis email cu toate datele cum mi s-a cerut dar pana astazi nu am primit nici un raspuns. Sa mai astept sau sa-i spun fiului meu sa-si ia gandul de la ea. Va multumesc si o zi buna sa aveti
alinbaby is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Jun 2012, 13:30   #355
Manusa
Guru
 
Manusa
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 358
Nu ma bag in treaba asta cu concursurile, dar nu stiu ce sa zic, am vazut multi useri noi care au castigat si de 2-3 ori in curs de 2 luni. Eu am tot jucat la o vreme dar nu am castigat nimic si astfem m-am lasat. Nu stiu cum se fac extragerile dar este putin ciudat....
Manusa is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Jun 2012, 15:55   #356
adada
Novice
 
adada
 
Join Date: May 2012
Posts: 2
Smile

Originally Posted by irismetal:
Buna,
Vreau sa stiu daca extragerea castigatorilor la concursurile organizate de cinemagia sunt pe bune pentru ca vad ca anumiti concurenti sunt foarte, foarte norocosi.....numele lor se repeta mereu printre castigatori?

multumesc


Extragerile sunt corecte- spun asta pentru ca eu am castigat de cateva ori, si asta pt ca ma inscriu regulat la concursuri, participa si prietenul meu daca nu am timp. Premiile au ajuns la mine, asa ca nici aici nu am nimic de reprosat. Si nu cunosc nici un administrator sau moderator al site-ului. Daca inca n-ai castigat, incearca in continuare, conteaza atat norocul cat si perseverenta, si, evident raspunsurile corecte. Succes!

Last edited by adada : 03 Jun 2012 at 15:58.
adada is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Jun 2012, 12:31   #357
fiona5
Novice
 
fiona5
 
Join Date: May 2010
Posts: 2
Intrebare

Am castigat un premiu saptamana trecuta la unul dintre concursurile cinemagia. Am trimis un mail cu datele mele la adresa indicata pe site si nu am primit nici un raspuns. As vrea sa stiu cum si cand pot intra in posesia premiului.
fiona5 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Jun 2012, 12:59   #358
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
fiona...
daca esti din bucuresti, te cheama la ei la sediu, pe langa stadionu national.
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jun 2012, 16:34   #359
raulk
Novice
 
raulk
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 8
Concurs

Buna am castigat recent la sectiunea MIB 3 si am trimis email de confirmare...si as vrea sa stiu cum intru in posesia premiului....te suna cei de cinemagia...ti-l trimita prin posta sau curier???
raulk is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jun 2012, 21:56   #360
fiona5
Novice
 
fiona5
 
Join Date: May 2010
Posts: 2
parfum Bang

Am fost la sediul lor si am intrat in posesia parfumului, dar e tester.
fiona5 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:24.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells