Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Bursa

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 29 Jul 2004, 10:23   #1
The Mole
Novice
 
The Mole
 
Join Date: Jul 2004
Location: The Same Happy Tree
Posts: 8
Este evident ca tu esti fana si te identifici cu unul din personaje
What do you know? Si eu sint.
Ma uit in fiecare seara si ma prapadesc de ris. Happy Tree Friends este unul din cele mai comice seriale animate EVER. Daca nu-l stiti, watch it.
Am i right, Petunia?
The Mole is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 10:27   #2
Demona
your Worst Nightmare
 
Demona
 
Join Date: Oct 2001
Location: Hell
Posts: 1,776
Oh what a happy pretty couple are you two guys! Trecand peste asta, nu prea cred ca nu sunt persoane care sa nu fi auzit de Happy Tree Frinds. Un show CRIMINAL de-a dreptul. Like you said "Mr. Mole", watch it! Oricum... daca Powerpuff Girls au avut film, maybe one day the Happy Tree Friends will have too...
__________________
"People say I'm a freak, dark, weird, sick and twisted person, but I actually have the heart of a young girl - in a jar, on my desk..."
Demona is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 10:33   #3
Garu
Junior
 
Garu
 
Join Date: Apr 2004
Location: Vooz
Posts: 27
wow,cineva care se uita pe MTV2?adica happy tree friends au aparut si pe MTV romania.oricum,sunt bestiali si imi plac.chiar ma gandeam sa deschid un topic cu ei,dar am crezut ca nu stie nimeni de ei.The Mole,Petunia vad ca sunteti useri noi.bine ati venit couple or something?
__________________
http://sugoikawaii.com/pucca_gallery...mb_pucca-4.jpgthe flower you pick up once,you smell it until you die.
Garu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 10:33   #4
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Dar ce te faci cind petunia si the mole e aceeasi persoana?
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 10:45   #5
Petunia
Novice
 
Petunia
 
Join Date: Jul 2004
Location: The Happy Tree
Posts: 12
Originally Posted by Ambra Blu:
Dar ce te faci cind petunia si the mole e aceeasi persoana?

ambra blu:era de asteptat o astfel de reactie.oricum credeam ca o sa vina atunci cand vom incepe sa calcam pe coada pe diferiti useri.nu suntem aceeasi persoana si nici nu avem personalitati multiple.dar explicatii nu trebuie sa dau nimanui.asa ca nu vad care e sensul.vrei sa postezi on topic,bine,nu vrei si mai bine.

garu:yes,we're a couple.
__________________
Cartoon Violence:not recomanded for small children or big babies
Petunia is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 10:49   #6
The Mole
Novice
 
The Mole
 
Join Date: Jul 2004
Location: The Same Happy Tree
Posts: 8
Originally Posted by Ambra Blu:
Dar ce te faci cind petunia si the mole e aceeasi persoana?

ambra: ar trebui sa-tzi plimbi ochisorii pe lista utilizatorilor inregistratzi. Sintem amindoi. Deci nu sintem aceeasi persoana. Si nu veni acum cu scenarii fanteziste, cum ca as fi eu pe doua calculatoare diferite. nu tzine.

petunia honey, thanks for the fast reply

Si ca sa schimbam subiectul..... care e episodul vostru favorit din happy tree friends?
The Mole is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 10:53   #7
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Originally Posted by Petunia:
Originally Posted by Ambra Blu:
Dar ce te faci cind petunia si the mole e aceeasi persoana?

ambra blu:era de asteptat o astfel de reactie.oricum credeam ca o sa vina atunci cand vom incepe sa calcam pe coada pe diferiti useri.nu suntem aceeasi persoana si nici nu avem personalitati multiple.dar explicatii nu trebuie sa dau nimanui.asa ca nu vad care e sensul.vrei sa postezi on topic,bine,nu vrei si mai bine.

garu:yes,we're a couple.

Pai pe cine ai calcat pe coada, pasarica?
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 10:54   #8
Petunia
Novice
 
Petunia
 
Join Date: Jul 2004
Location: The Happy Tree
Posts: 12
Originally Posted by The Mole:
petunia honey, thanks for the fast reply

Si ca sa schimbam subiectul..... care e episodul vostru favorit din happy tree friends?

no prob sweetheart!nobody mess with my baby!si ca veni vorba de episoade preferate,e cam greu de spus.mai ales cand nu se stie cati urmaresc acest show.one at the timp.mai intai sa-i lasam sa isi spuna parerea despre el,apoi daca au episoade preferate.don't you agree sugar-puff?
__________________
Cartoon Violence:not recomanded for small children or big babies
Petunia is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 10:55   #9
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Originally Posted by The Mole:
ambra: ar trebui sa-tzi plimbi ochisorii pe lista utilizatorilor inregistratzi. Sintem amindoi. Deci nu sintem aceeasi persoana. Si nu veni acum cu scenarii fanteziste, cum ca as fi eu pe doua calculatoare diferite. nu tzine.


Doua calculatoare diferite? Asta imi depaseste mult imaginatia. deci, da, am impresia ca e aceeasi persoana. Iti voi verifica IPul.
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 10:58   #10
The Mole
Novice
 
The Mole
 
Join Date: Jul 2004
Location: The Same Happy Tree
Posts: 8
Originally Posted by Ambra Blu:
Pai pe cine ai calcat pe coada, pasarica?

Baai ambro. Nu te mai lega de petunia mea, ok? Vezi-ti de treburile tale. Vad ca ai mii de mesaje pe forumul asta, ce-ar fi sa-ti plimbi ass-ul prin alte partzi?
Daca nu-ti place Happy Tree Friends, stop posting here. Daca-ti place, posteaza de serial, nu de mine si petunia. Clar?
The Mole is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 11:02   #11
MinRep
Legend
 
MinRep
 
Join Date: Jan 2003
Location: Transilvania
Posts: 2,904
Send a message via Yahoo to MinRep
poate aici n-o sa va certati atat de mult (si off-topic):
http://www.cinemagia.ro/forum/viewto...?t=3686&hist=0

:hmm:
__________________
"And in case I don't see ya: good afternoon, good evening and good night!"
(Jim Carrey - "Truman Show")
http://poisonwhiskey.blogspot.com/
MinRep is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 11:03   #12
Petunia
Novice
 
Petunia
 
Join Date: Jul 2004
Location: The Happy Tree
Posts: 12
Originally Posted by Ambra Blu:

Pai pe cine ai calcat pe coada, pasarica?

se pare ca pentru inceput pe tine,pasarel,iar "calcatul pe coada" se referea de diferenta de opinii pe care de obicei oamenii le au,nu neaparat la antipatiile care se nasc intre oameni sau trebuie dezvoltat subiectul?si iti reamintesc,deja postezi offtopic.ai ceva sa-mi spui am vazut ca exista PM,ca tot esti asa grijuliu.
__________________
Cartoon Violence:not recomanded for small children or big babies
Petunia is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 11:12   #13
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Originally Posted by Petunia:
Originally Posted by Ambra Blu:

Pai pe cine ai calcat pe coada, pasarica?

se pare ca pentru inceput pe tine,pasarel,iar "calcatul pe coada" se referea de diferenta de opinii pe care de obicei oamenii le au,nu neaparat la antipatiile care se nasc intre oameni sau trebuie dezvoltat subiectul?si iti reamintesc,deja postezi offtopic.ai ceva sa-mi spui am vazut ca exista PM,ca tot esti asa grijuliu.

Nu mai fiti duri ca ma pufneste risul.
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 11:19   #14
The Mole
Novice
 
The Mole
 
Join Date: Jul 2004
Location: The Same Happy Tree
Posts: 8
Originally Posted by Ambra Blu:
Doua calculatoare diferite? Asta imi depaseste mult imaginatia. deci, da, am impresia ca e aceeasi persoana. Iti voi verifica IPul.

Deci... ambro... ce s-a intimplat? Nu stii sa verifici IP-uri? Vrei sa te-nvatz? Aaaaaaahhhh, sau sa fie oare... ca.... ai vazut ca sintem diferiti? Bravo. Bine ca de problema asta am scapat. Mai ramine doar atitudinea ta. Te rugam inca o data: nu mai posta daca n-ai nimic de zis. Multumim.
The Mole is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 11:27   #15
Petunia
Novice
 
Petunia
 
Join Date: Jul 2004
Location: The Happy Tree
Posts: 12
Originally Posted by Ambra Blu:
Nu mai fiti duri ca ma pufneste risul.

"nu mai fiti duri",uite o imbunatatire.ambra crede-ma,sincer,nu te-a pufnit nici un ras,ti-am provocat doar nervi,pacat intr-un fel pentru ca nu de asta suntem aici,dar atitudinea ta de copil tampitel,m-a facut pe mine sa pufnesc in ras.data viitoare cand vrei sa fii inteligent,incearca un mesaj privat,vezi pana unde te duc neuronii si apoi,daca nu se poate,fi modest in afirmatii,macar sa dai impresia de om "inteligent".poti sa fi veteran pe forumul acesta,ai o atitudine de 2 bani,care nu iti face cinste deloc si nu stiu pe cati impresionezi cu asta,poate doar pe copii de aici.in cazul asta trebuie sa recunosc,faci o treaba de milioane!!!!!!
__________________
Cartoon Violence:not recomanded for small children or big babies
Petunia is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 11:46   #16
K's
Guru
 
K's
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 487
Filmulete nici macar de pierdut vremea, niste labute triste- ca fanii, de altfel. Si paralelei cu Friends, din primu' post, chiar nu i-am inteles logica.

Ahm, vezi ca e little children, small chiar deloc, poate doar daca iei lompasu' sa-i vezi.
__________________
How is the KKK like a Group of Real-Estate Agents?
K's is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 12:04   #17
Petunia
Novice
 
Petunia
 
Join Date: Jul 2004
Location: The Happy Tree
Posts: 12
Originally Posted by K's:
Filmulete nici macar de pierdut vremea, niste labute triste- ca fanii, de altfel. Si paralelei cu Friends, din primu' post, chiar nu i-am inteles logica.

finally un post la topic.sa inteleg ca nu iti place Happy Tree Frinds.foarte bine.cu parerea ramai oricum. multumim de cooperare K's. cat despre faza cu "labute triste" e posibil sa stii tu mai multe despre asta asa ca las subiectul in seama ta. :happy:
__________________
Cartoon Violence:not recomanded for small children or big babies
Petunia is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 12:19   #18
Demona
your Worst Nightmare
 
Demona
 
Join Date: Oct 2001
Location: Hell
Posts: 1,776
Originally Posted by K's:
Filmulete nici macar de pierdut vremea, niste labute triste- ca fanii, de altfel. Si paralelei cu Friends, din primu' post, chiar nu i-am inteles logica.

Ahm, vezi ca e little children, small chiar deloc, poate doar daca iei lompasu' sa-i vezi.

Shtitzi ce e mai "dureros"? Ca Ambra Blu shi-a adus cavaleria. C`mon! K's unu la mana, n-ai de unde sa shtii daca Petunia e paralela cu serialul F.R.I.E.D.S., doi la mana frumos mod sa intampini un nou venit, care n-a facut tavetura cu nimic, aia(ala) mai vechi(in acest caz Ambra Blu) s-au(s-a) bagat shi au facut ei marele kkt pe care totzi il cearta. Macar ai scris ON TOPIC si ai zis ca nu iti place HAPPY TREE FRIENDS.

Shi inca o chestie K's... daca nu cunoshti un lucru nu vorbi. Semnatura Petuniei e "motto-ul" seriei "Happy Tree Friends". Nu ii apartzine asha ca corectura sa o faci celor care au facut-o. Intra pe site-ul oficial shi observa COLTZUL DIN STANGA - JOS ce anume scrie... I-am luat apararea Petuniei pentru ca aici, are dreptate. Ambra Blu crede ca poate sa faca orice pe forumul asta. Well, din partea mea sa faca, dar demonstreaza cat de imbecil e la multe faze!!! Iar asta nu shtiu cui ii este de folos...oricum nu lui!!!

Iar concluzia este ca se pare totzi incercam sa fim inteligentzi cand nu e cazul!!! Mai judecatzi a luda userii. Shi sper ca aici se vor incheia mesajele OFF TOPIC!!! Va plangeti ca forumul a ajuns cum a ajuns si ca userii noi il strica. GRESHIT! NU doar EI! Shi noi restul, care suntem mari shi tari...UUUUUUUUH! Bazatzii!

I rest my case!!!
__________________
"People say I'm a freak, dark, weird, sick and twisted person, but I actually have the heart of a young girl - in a jar, on my desk..."
Demona is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 12:30   #19
Petunia
Novice
 
Petunia
 
Join Date: Jul 2004
Location: The Happy Tree
Posts: 12
wow :huh: nu ma asteptam.mai ales ca am vazut ca la inceput ai avut o atitudine destul de rezervata.cred ca banuiai ca eu si mole suntem aceeasi persoana.multumesc ca mi-ai luat apararea.intradevar sper ca nu va mai trebui sa ne batem pe chestii de genul asta.and thanks for being a fan of the "happy tree friends".
__________________
Cartoon Violence:not recomanded for small children or big babies
Petunia is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Jul 2004, 12:33   #20
The Mole
Novice
 
The Mole
 
Join Date: Jul 2004
Location: The Same Happy Tree
Posts: 8
Originally Posted by Demona:
Shtitzi ce e mai "dureros"? Ca Ambra Blu shi-a adus cavaleria. C`mon! K's unu la mana, n-ai de unde sa shtii daca Petunia e paralela cu serialul F.R.I.E.D.S., doi la mana frumos mod sa intampini un nou venit, care n-a facut tavetura cu nimic, aia(ala) mai vechi(in acest caz Ambra Blu) s-au(s-a) bagat shi au facut ei marele kkt pe care totzi il cearta. Macar ai scris ON TOPIC si ai zis ca nu iti place HAPPY TREE FRIENDS.

Shi inca o chestie K's... daca nu cunoshti un lucru nu vorbi. Semnatura Petuniei e "motto-ul" seriei "Happy Tree Friends". Nu ii apartzine asha ca corectura sa o faci celor care au facut-o. Intra pe site-ul oficial shi observa COLTZUL DIN STANGA - JOS ce anume scrie... I-am luat apararea Petuniei pentru ca aici, are dreptate. Ambra Blu crede ca poate sa faca orice pe forumul asta. Well, din partea mea sa faca, dar demonstreaza cat de imbecil e la multe faze!!! Iar asta nu shtiu cui ii este de folos...oricum nu lui!!!
I rest my case!!!

Multzumim ca ne-ai luat apararea, si noua, si serialului. Ma bucur sa vad ca mai sint si useri vechi care au ramas cu capul pe umeri, si n-au luat-o razna precum altzii. E clar ca si tzie itzi place Happy Tree Friends. Ma bucur.
Cit despre mine si Petunia... noi vom incerca sa nu ne certam cu nimeni. We should all love each other like i love my petunia

Happy Tree Friends... all of us....
The Mole is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:48.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells