Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 04 Jun 2004, 22:39   #301
Demona
your Worst Nightmare
 
Demona
 
Join Date: Oct 2001
Location: Hell
Posts: 1,776
...Cui ii pasa anyway? :huh:
__________________
"People say I'm a freak, dark, weird, sick and twisted person, but I actually have the heart of a young girl - in a jar, on my desk..."
Demona is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Jun 2004, 10:33   #302
Nightwane
SadoMasoChrist
 
Nightwane
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 2,772
Originally Posted by Demona:
...Cui ii pasa anyway? :huh:

who gives a shit?
__________________
Switched On Lotus
Nightwane is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Jun 2004, 12:39   #303
Sidonix
Junior
 
Sidonix
 
Join Date: Jun 2003
Location: The Depths Of Chaos
Posts: 27
eu nu m-am referit la miss eowyn in special ....generalizam...daca arat cu degetu m-as incadra si eu in aceeasi categorie...judge can't be anyone of us, si aici pot exclude si divinitatile indiferente...hm...ce napsa ...cum o dai, tot la dracu te duci...ar trebui sa fie cel putin ceva interesant acolo, ca tot ne grabim spre locuri calde si exotice ... burn baby burn...
__________________
http://www.anime-club.ro
Sidonix is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Jun 2004, 11:28   #304
LadyEowyin
Veteran
 
LadyEowyin
 
Join Date: Sep 2003
Location: undeva! Ce te intereseaza?
Posts: 185
Originally Posted by Undomiel:
ce a facut lady eowyn e acelasi lucru care l-a facut si evanescence.vrea sa iasa in evidenta.se vede foarte clar ca demona este un user foarte influent,respectat si se pare chiar iubit pe acest forum.sincer cred ca eowyn a incercat sa aiba si ea parte de acest lucru,dar a abordat varianta gresita.dintr-un lucru in care demona avea dreptate(acel post off-topic la "the miracle i call lotr"),eowyn a luat "advertismentul" demonei(dar nu era advertisment)ca o insulta si de aici s-a ajuns la chestia asta,sa se bage pe topicul hell-ador(poate sa se bage oriunde),dar e facut acel comentariu,care oricum era tot against demona:demona vrea sa se mute la bucuresti,iar pe eowyn o dezgusta acel loc.oricum a calcat mai multe persoane pe bataturi si asta nu i-a adus succesul pe care si-l dorea.teoria mea.foarte posibil ca eowyn sa-mi dea peste nas cu o teorie de aia ei.
asta faceti voi toata ziua ? :lol: :lol: :lol: Eu fac drumul Buc-Constanta de vreo 7 ani incoace. Pur si simplu nu-mi place orasul. Ca este centru cultural si are sali de cinema multe - asta este alta faza. Voi nu stiti situatia cinematografelor din CTA. Mai este unul singur shi biletul este 75.000 - nici nu se merita macar. Vin la Buc ca sa merg la filme. Nu am discutat cu Demona in viata mea. Si sincer nu vad de ce as vrea "popularitate" pe acest forum. Am intrat akum 1 an de zile si toata lumea se certa si totul era un haos total. M-a plictisit enorm de mult. Am revenit din cu totul alte motive. gandalf le stie. Nu prea aveti cu ce sa va ocupati. orice nou venit primeste acelasi tratament ? DAca da aduceti-va aminte. Este un FORUM dragilor si asta inseamna discutie nu sa-i faci pe alttii sa se simta inferiori.
you think you can break me? think again!
__________________
V-ati plictisit de Stapanul Inelelor ? Dati click sa radem un pic: Bored Of The Rings
LadyEowyin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Jun 2004, 12:06   #305
Nightwane
SadoMasoChrist
 
Nightwane
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 2,772
Originally Posted by LadyEowyin:

you think you can break me? think again!

:sleep: :sleep: *YAWN* :sleep: :sleep:
__________________
Switched On Lotus
Nightwane is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Jun 2004, 19:11   #306
Sidonix
Junior
 
Sidonix
 
Join Date: Jun 2003
Location: The Depths Of Chaos
Posts: 27
aici nu destesta nimeni pe nimeni....poti zice ca e un timp liber petrecut diferit...conversatie fara prejudecati cu sau fara logica...
locul unde ti se pare ca traiesti si unde de fapt doar existi este la fel de nesimnificativ ca si ce faci tu in corelatie cu ceilalti indivizi...desi sustinem ca omu e social suntem de fapt indivizi ce ne folosim de restu pentru a ne satisface nevoile, mai putin sau mai mult primare...ne ignoram sau ne dam importanta in concordanta cu ceea ce ne impune necesitatea...faptul ca te accepta sau te respinge un alt individ depinde de necesitatea lui in link cu tine...asa ca Eowyin ... daca simt nevoia i'll break you...so feedback please if u can take it...
__________________
http://www.anime-club.ro
Sidonix is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Jun 2004, 22:38   #307
Demona
your Worst Nightmare
 
Demona
 
Join Date: Oct 2001
Location: Hell
Posts: 1,776
Originally Posted by LadyEowyin:
you think you can break me? think again!

Dar de ce crezi ca eshti asha de importanta incat sa ne pierdem timpul cu tine? Honey...think again...we're here to have fun not to fuck around. Postari placute in continuare.
__________________
"People say I'm a freak, dark, weird, sick and twisted person, but I actually have the heart of a young girl - in a jar, on my desk..."
Demona is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Jun 2004, 23:13   #308
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
Originally Posted by LadyEowyin:
you think you can break me? think again!

Crezi ca esti destul de importanta sa te breakuim? Poate chestia asta o sa te socheze dar... I DON'T GIVE A FUCK. Si nici Nightwane aparent (Bai unde ti-a fugit avataru? ) Lame...
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Jun 2004, 06:32   #309
LadyEowyin
Veteran
 
LadyEowyin
 
Join Date: Sep 2003
Location: undeva! Ce te intereseaza?
Posts: 185
Originally Posted by Demona:
Dar de ce crezi ca eshti asha de importanta incat sa ne pierdem timpul cu tine? Honey...think again...we're here to have fun not to f*** around. Postari placute in continuare.
1- unde ai vazut tu post in care eu sa-mi dau super multa importanta ?
2 - thank you! si eu cred ca sunt aici ca sa "have fun". Pur si simplu nu reactionez bine la amenintari - mai ales de la Benny care repeta tot ceea ce zici tu sau oricine altceva. Si nu stie sa zica decat LAME :lol: Engleza are un vocabular mult mai extins
3 - fiecare cu treaba lui ok ?
__________________
V-ati plictisit de Stapanul Inelelor ? Dati click sa radem un pic: Bored Of The Rings
LadyEowyin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Jun 2004, 07:24   #310
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
Tu nu stii sa zici decat "fiecare cu treaba lui" cand limba romana are atat de multe cuvinte frumoase? Uite ca eu din vastul vocabular al limbii engleze am ales cuvantul, foarte sugestiv de altfel, LAME care descria foarte bine mesajul tau.

Daca fiecare cu treaba lui, eu cu treaba mica. E bine asa?
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Jun 2004, 07:30   #311
LadyEowyin
Veteran
 
LadyEowyin
 
Join Date: Sep 2003
Location: undeva! Ce te intereseaza?
Posts: 185
Originally Posted by BeNnY:
Tu nu stii sa zici decat "fiecare cu treaba lui" cand limba romana are atat de multe cuvinte frumoase? Uite ca eu din vastul vocabular al limbii engleze am ales cuvantul, foarte sugestiv de altfel, LAME care descria foarte bine mesajul tau.
Daca fiecare cu treaba lui, eu cu treaba mica. E bine asa?
:huh:da Benny - super replica mi-ai dat.chiar mi-ai inchis gura. :lol:
__________________
V-ati plictisit de Stapanul Inelelor ? Dati click sa radem un pic: Bored Of The Rings
LadyEowyin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Jun 2004, 08:04   #312
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
Originally Posted by LadyEowyin:
:huh:da Benny - super replica mi-ai dat.chiar mi-ai inchis gura. :lol:

Bleah, ce cacat... Hai ca stiu ca poti mai mult si mai bine.
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Jun 2004, 08:04   #313
Demona
your Worst Nightmare
 
Demona
 
Join Date: Oct 2001
Location: Hell
Posts: 1,776
Bey, eu am furnici in casa shi le gasesc "barlogu`"...Missy le vanseaza cu nasu`...prin aspirare...
__________________
"People say I'm a freak, dark, weird, sick and twisted person, but I actually have the heart of a young girl - in a jar, on my desk..."
Demona is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Jun 2004, 11:21   #314
Gaandalf
The White Rider
 
Gaandalf
 
Join Date: Dec 2002
Location: with charlotte
Posts: 4,253
Lady E - shtiu ca itzi face placere sa-i enervezi pe ashtia dar las-o mai moale. Restu' = atzi inebunit cu totzii? In primul rand certatzi-va pe privat nu pe forum. Ce va punetzi mintea cu o persoana care numai pentru asta traieshte - sa-i enerveze pe altzii. Ma ashteptam la mai mult de la voi.
poolakisu meuy - toata lumea vrea scandal mah pe aicea?
__________________
"Hollywood is like a 10 story cock f.ucking everything in it's path ... just like Madonna!"
Gaandalf is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 Jun 2004, 22:45   #315
Sidonix
Junior
 
Sidonix
 
Join Date: Jun 2003
Location: The Depths Of Chaos
Posts: 27
hm...eu ma retrag spre copilariile mele fanteziste ... Distractie placuta cu portia de realitate zilnica...

Ps: May the Hell be with you Demona..if that is what u wish for
__________________
http://www.anime-club.ro
Sidonix is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 Jun 2004, 21:54   #316
Sm�agol-Gollum
The One and Only Gollum
 
Sm�agol-Gollum
 
Join Date: Feb 2004
Location: On the edge of WILDERLAND
Posts: 2,258
Originally Posted by Sidonix:
.. burn baby burn...

fan cumva Broodwar?
__________________
Nice Hobbitses! We's likes them.....yessssssss
Sm�agol-Gollum is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Jun 2004, 18:43   #317
Demona
your Worst Nightmare
 
Demona
 
Join Date: Oct 2001
Location: Hell
Posts: 1,776
Originally Posted by Sidonix:
Ps: May the Hell be with you Demona..if that is what u wish for

Well...Hell is with me...within me...and all that...Hell...Hell is me!
__________________
"People say I'm a freak, dark, weird, sick and twisted person, but I actually have the heart of a young girl - in a jar, on my desk..."
Demona is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2004, 21:30   #318
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
Eram hotarat sa plec de pe forum dar m-am intors. Ratacit eram dar m-am readus la calea cea dreapta.

Cele 2 schimbari au sosit si anume avatar change si distrugerea rank-ului... fara rank ma simt naked dar nu-i nimic ca-mi place nudismul (sa vad, adica).

Aici parca era vorba de chestii care ne-au enervat nu? As putea sa fac lista dar nu merita... Ca m-au enervat multi de tot zilele astea. Dar la fel de repede cum m-am enervat, la fel de repede m-am si linistit (nu chiar, diferenta de vreo 22 de ore).
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2004, 21:33   #319
Demona
your Worst Nightmare
 
Demona
 
Join Date: Oct 2001
Location: Hell
Posts: 1,776
Originally Posted by BeNnY:
Eram hotarat sa plec de pe forum dar m-am intors. Ratacit eram dar m-am readus la calea cea dreapta.

Cele 2 schimbari au sosit si anume avatar change si distrugerea rank-ului... fara rank ma simt naked dar nu-i nimic ca-mi place nudismul (sa vad, adica).

Aici parca era vorba de chestii care ne-au enervat nu? As putea sa fac lista dar nu merita... Ca m-au enervat multi de tot zilele astea. Dar la fel de repede cum m-am enervat, la fel de repede m-am si linistit (nu chiar, diferenta de vreo 22 de ore).

Yeah..."Bine-ramas" intre noi Bennito. Chair vroiam sa ma apuc sa ma "scrijelesc" ceva la nervii care ma macina zilele astea...inafara de parintzi. De cand au venit caldurile, parca lumea a uitat complet de apa shi sapun. Mi-e sila shi greatza de putorile care roiesc in jurul meu zi de zi shi nu numai la lucru. I-ash impushca pe totzi...dar cel mai tare cred ca l-ash omora pe shefu` meu. Dar sa-l vad murind in chinuri. Ash da cu un lantz pe el pana i-ar fii toate tipurile de tzesut din corpul lui, imprashtiat in hala aia...
__________________
"People say I'm a freak, dark, weird, sick and twisted person, but I actually have the heart of a young girl - in a jar, on my desk..."
Demona is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2004, 21:33   #320
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
...cred ca Hell-Ador e noua mea casa... Daca e de acord Demona, proprietara... Evident, voi plati o forma de chirie.
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:46.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells