Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread
Old 04 Jun 2003, 13:28   #121
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Originally Posted by crydead:
Mai bine il inchidem pe ALS intr-o camera doar cu o masina de scris si cu o superfemeie si l-am terminat.

Hehe, don't be too harsh on him. He'll type write himself to death rather than touch the woman.
Ambra Blu is offline   sendpm.gif
Old 04 Jun 2003, 13:52   #122
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805
cum, cum?? simfuckin'patic!?
r u out of yr mind?
pai eu ce fac aicea - nu ti se pare ca you've made my day spunind ca mi-am creat o armata de dusmani?...

va rog frumos, domnu' administrator, nu-nkideti forumu zau asha - unde sa ma mai ushurez si eu de complexe, frustrari si altele...?! (asta, ca tot zicea whateverhisnameis, ca in libertatea produc excretii fiziologice: you bet - da stiti ce bine platite? )
so i don't fuckin care, if you want my honest opinion, as long as people keeeep talkin (dirty or not) 'bout me, got it?
manipulation is my game & masturbation, my middle name 8)
so there
Alex Leo Serban is offline   sendpm.gif
Old 04 Jun 2003, 13:55   #123
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Originally Posted by Alex Leo Serban:
manipulation is my game & masturbation, my middle name 8)

and lil prick your last name.
Ambra Blu is offline   sendpm.gif
Old 04 Jun 2003, 13:57   #124
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805
so much better being a lil prick that a big dead one like u, ambra blu :cry:
Alex Leo Serban is offline   sendpm.gif
Old 04 Jun 2003, 13:58   #125
toni
Guru
 
toni
 
Join Date: Apr 2002
Location: si cu dehashelul se ajunge greu acilea
Posts: 493
Parca aveti 12 ani. Injurati, amenintati, parca va vad scuipindu-va. Halal ziarisiti. Nimeni nu a zis ca trebuie sa fiti modele de urmat, dar putina decenta e imperios necesara (ce dracu' inseamna imperios?).

Rusine
Rusine
Rusine
__________________
sint prea batrin pe forumul asta ca sa am rank
toni is offline   sendpm.gif
Old 04 Jun 2003, 14:01   #126
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805
Originally Posted by giulkiuz:
leo fraiericiule poate vrei sa intram peste tine in casa

& do what: flush my toilet, rub the floor, see the spectacular view on my chic district ?
Alex Leo Serban is offline   sendpm.gif
Old 04 Jun 2003, 14:03   #127
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Originally Posted by Alex Leo Serban:
so much better being a lil prick that a big dead one like u, ambra blu :cry:

I see you can talk the pimp talk, but can you walk the walk?
Bitch.
Ambra Blu is offline   sendpm.gif
Old 04 Jun 2003, 14:09   #128
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805
Originally Posted by toni:
Parca aveti 12 ani. Injurati, amenintati, parca va vad scuipindu-va. Halal ziarisiti. Nimeni nu a zis ca trebuie sa fiti modele de urmat, dar putina decenta e imperios necesara (ce dracu' inseamna imperios?).

Rusine
Rusine
Rusine

(se zice rushinica!)
kiar, asha-mi trebuie... m-am coborit la nivelu - 3! but it was fun :lol:
da 'model de urmat', zau asha!? nu mi-as dori asta nici in cosmarurile mele cu ambra blu making a go at me before i say boo :wink: !!

daca vreti eseuri barosane, cautati-le: n-o sa fac eu treaba pt voi!
intre timp, ma bucur nespus de substantiala bursa getty (pt cinema) pe care am obtinut-o
iar cind obosesc (ca acum), i take a walk on the mild side, sa vaz ce mai zice prostimea gen ambu, crdd, mrx und so weiter :o
Alex Leo Serban is offline   sendpm.gif
Old 04 Jun 2003, 14:13   #129
toni
Guru
 
toni
 
Join Date: Apr 2002
Location: si cu dehashelul se ajunge greu acilea
Posts: 493
Sintem deosebit de incintati. Speram sa nu mai auzim de dvs o perioada nedeterminata. Succes pe alte meleaguri.
__________________
sint prea batrin pe forumul asta ca sa am rank
toni is offline   sendpm.gif
Old 04 Jun 2003, 14:14   #130
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
am vazut ca am fost amintita in cateva mesaje, asa ca era momnetul sa dau si eu un raspuns...
voi incepe cu Bagheera...nu depun un efort prea mare cand imi scriu mesajele pentru cinemagia si nici nu incerc sa par mai matura decat sunt...imi pare rau ca nu reusesc sa ma ridic la nivelul tau...eu am venit aici in primul rand sa invat si nu ca sa predau lectii despre critica de film...ah, am o parere si un critic preferat?!...asta este cu totul altceva...sa-ti amintesc ca traim intr-o tara libera si ca din ce stiu eu am dreptul la o opinie?
ma rog...

cat despre Alex Leo Serban...da, intr-adevar, i-am trimis un mesaj privat pentru ca eu consider ca am o gramada de lucruri de invatat si de la aceasta persoana...mie mi se pare ca poti invata oricand de la oricine singura conditie este sa si vrei sa faci asta...si lucrul asta ar trebui sa fie valabil pentru toata lumea indiferent daca esti un critic consacrat sau un user la un forum...
__________________
"Nobody puts Baby in the corner"
ricutza is offline   sendpm.gif
Old 04 Jun 2003, 14:21   #131
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Originally Posted by Alex Leo Serban:
nu mi-as dori asta nici in cosmarurile mele cu ambra blu making a go at me before i say boo :wink: !!

You'd betta say poo, poor poo butt-ass.

Stiam eu ca ai venit sa ti-o furi, dar ma asteptam sa vorbesti pina o sa te doara mainile ca sa obtii ce vrei. So, any new sister?
Ambra Blu is offline   sendpm.gif
Old 04 Jun 2003, 14:21   #132
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805
Originally Posted by ricutza:
mie mi se pare ca poti invata oricand de la oricine singura conditie este sa si vrei sa faci asta...si lucrul asta ar trebui sa fie valabil pentru toata lumea indiferent daca esti un critic consacrat sau un user la un forum...

asha e ricutza; eu, de pilda, de labra blu am invatzat sa vorbesc urit pe forum... c-asha sint eu, sensibil :lol:

si daca-si va pune-n aplicare si amenintarea din mes.pers. cum ca-mi va sparge casa, o sa invatz si sa fur, pe mama mea daca nu!
ca omu cit traieste invatza, nu?
kiar si de la labra blu!
(gee... 'blu'?? da ce s-a-ntimplat - vreo contuzie cind ai bagat-o-n broasca, ceva?? )
Alex Leo Serban is offline   sendpm.gif
Old 04 Jun 2003, 14:22   #133
crydead
Guru
 
crydead
 
Join Date: Jun 2002
Posts: 940
Originally Posted by Alex Leo Serban:
intre timp, ma bucur nespus de substantiala bursa getty (pt cinema) pe care am obtinut-o

Cavalerul tristei figuri 69 cu chirilov s.a., ne anunti de ce ai facut anul trecut? De atunci nu ti-a mai intrat nimic nou? :cry:


'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' ''''''''''''''''''''''''
Viitorul suna ocupat.
crydead is offline   sendpm.gif
Old 04 Jun 2003, 14:24   #134
marx
Guru
 
marx
 
Join Date: Apr 2003
Location: STIINTA "U" CRAIOVA-o iubire alb/albastra-
Posts: 1,671
ALS a kitzait:
(forumul e locul in care niste nimeni se transforma in pseudonime, nu?)


Primo:ce parere au administratorii Cinemagiei?
Secondo:ce nevoie au "niste nimeni" de pseudonime?Rog intelectul dlui vip/ALS sa raspunda.
Terzo:omul este o fiinta bio-socio-culturala(definitia lui Camus).Noi, ca oameni, nu insemnam nimic, dar faptele noastre autentifica valoarea.Nu pot sa afirm ca ALS este impotent(nici nu stiu cine ar putea fi pasionat de acest subiect)dar privind prin prisma cuvintelor scoase de ALS sa-i defineasca valoarea se poate spune ca este un scribalau(meserie figuranta,dar vipoasa).Stilul sau este cand ultrabanal, cand neficient de bombastic.Cine este de vina?Eu?Fiindca pot sa-l compar si nu pot sa-l admir?Sau ALS care se crede imparatul mustelor si nu suporta altceva decat propria piele?De aici se deduce simplu nivelul profund intelectual si caracterul sensibil al domnului ALS, cel mai ubicuitar mamifer filmofag.
marx is offline   sendpm.gif
Old 04 Jun 2003, 14:26   #135
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Some thangs never change. Old sissies aint gettin any younger, despite their relentless ass-shakin'. Pe pm (desi tu pari sa suferi de PMS) ti/am zis, citez: "tati, ti-o furi". Nu e nevoie sa ai casa sparta, poti sa join in si cu fundul. Curtii de bufoni. Did it feel good to play the fool for a life time? Big Mac in the land of the small fries?

Sincerely yours,
he who belittles the little ones.
Ambra Blu is offline   sendpm.gif
Old 04 Jun 2003, 14:48   #136
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805

Cavalerul tristei figuri 69 cu chirilov s.a., ne anunti de ce ai facut anul trecut? De atunci nu ti-a mai intrat nimic nou? :cry:


'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' ''''''''''''''''''''''''
Viitorul suna ocupat.[/quote]

69...? hmm... esti sigur ca nu era 70?... 71?... how the fuck do YOU know ce fac eu cu kirilov? ai participat la vreun 3some cu mine (al treilea fiind moartea care-ti plinge la capatii)? :cry:

ba da fraiere, mi-a intrat ceva nou & grand (c-asha sint eu, norocos ), da e strict secret deocamdata
Alex Leo Serban is offline   sendpm.gif
Old 04 Jun 2003, 14:48   #137
daniel
Administrator
 
daniel
 
Join Date: Jul 2001
Posts: 202
Tocmai am sters un mesaj de m-am inrosit citindu-l!
Gata, acuma chiar ca inchid topicul!

JOS CENZURA!
daniel is offline   sendpm.gif
Closed Thread


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:51.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells