Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 30 Jun 2009, 20:25   #941
costobocus
Guru
 
costobocus
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 327
Originally Posted by corinka:
Originally Posted by costobocus:

desi nu am ovare..sau nu aveam ultima data cand m-am controlat

ai fost la eco?

RMN.. ca nu am vrut sa ma iradiez la CT..
__________________
Atentie! "Deja devine subiect public cä mint cum respir, si [] n-am nimic sfânt []."
costobocus is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jun 2009, 20:27   #942
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Cum bine stii, acum câtva timp între noi doi a fost o ceartä foarte urâtä, pe care timpul a aplanat-o. Asa cä-ti räspund prieteneste:
N-am nici un motiv sä-l invidiez; când recunosc superioritatea cuiva, indiferent în ce sens, încerc sä-l emulez. Iar dacä asa ceva e exclus, îl admir.
Factorul vârstä e complet irelevant.
Agresivitatea lui gratuitä si supralicitatä e simptomaticä pentru un eggless. Oamenii cu coaie adevärate n-au nevoie de asemenea circ.
Da, acel topic de scandal, în care ne înjuraseräm si noi, a fost sters la cererea mea. Nu-mi place mahalaua, nu sunt mândru când mä bat cu cineva, dar am si eu limitele mele. Cine nu le are?

Merci

Last edited by Pitbull : 30 Jun 2009 at 20:43.
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jun 2009, 20:57   #943
costobocus
Guru
 
costobocus
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 327
Originally Posted by Pitbull:
Cum bine stii, acum câtva timp între noi doi a fost o ceartä foarte urâtä, pe care timpul a aplanat-o. Asa cä-ti räspund prieteneste:
N-am nici un motiv sä-l invidiez; când recnosc superioritatea cuiva, indiferent în ce sens, încerc sä-l emulez. Iar dacä asa ceva e exclus, îl admir.
Factorul vârstä e complet irelevant.
Agresivitatea lui gratuitä si supralicitatä e simptomaticä pentru un eggless. Oamenii cu coaie adevärate n-au nevoie de asemenea circ.
Da, acel topic de scandal, în care ne înjurasem si noi, a fost sters la cererea mea. Nu-mi place mahalaua, nu sunt mândru când mä bat cu cineva, dar am si eu limitele mele. Cine nu le are?

Merci

Da. Stiu. Eu am incercat sa argumentez putin din injurii.. stiu ca am promis ca iti mai dau si alte explicatii.. vine ele..

eu evit, in genere, sa dau anumite calificative.. oricum, cinemagia n-a fost niciodata scoala de domnisoare.. mie asta imi placea acu cinci ani.. erai pe langa.. te luau toti la p..a...
intr-un anume fel, te motiva sa evoluezi..

revenind la ambra..nu cred ca are ceva cu tine in mod special.. am vazut ca face mistouri de multa lume.. eu as incadra atacurile lui la oralitatea stilului...(profu meu de romana ma stresa cu asta..
ca era si circ..ata ete.. oricum, revenind la perioada aia, parca nu se supara asa multa lume.. poate nu mai tziu io bine minte.. ce vremuri, maica, ce vremuri..

da.. poate ca daca am avea mai mult creier.. n-am mai ajunge la toate injuriile astea.. dar e bine ca mai putem rationa si la rece.. e bine si cand sunt acceptate argumente a posteriori.. chiar daca se pierde un strop de [cine] magie..

oricum o sa-mi pastrez ideea asta iehovista.. o masa cu als,nume,ambra si pitbull.. sefeu curat..
__________________
Atentie! "Deja devine subiect public cä mint cum respir, si [] n-am nimic sfânt []."
costobocus is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jun 2009, 20:59   #944
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Costo,pe Ambra il doare in cur de forumul lui Pitbul,e o persoana ocupata si importanta in real life.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jun 2009, 21:07   #945
costobocus
Guru
 
costobocus
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 327
Originally Posted by Pauline Kael:
Costo,pe Ambra il doare in cur de forumul lui Pitbul,e o persoana ocupata si importanta in real life.

da.. pai nu prea e forumu lui pitbull.. si n-am zis ca nu este persona importanta.. si ocupata .. ii mai citeam si blogu.. dar parca e mai savuros ambra pe cinemagia..

ai vazut ca e si el in fanclub-ul paulina... ???

apropo.. am salvat un singur post de pe cinemagia pana acu.... era un post in care il faceai K.O. pe neuptolem.. am ras de m-am prapadit..

revenind la ideea iehovista.. te-as baga si pe tine la masa.. inca putin si o facem de 12 apostoli..
(cred ca tu o sa fii Maria Magdalena, totusi : )

(Love)

cred ca suntem cam off-topic si pt topicu asta..
__________________
Atentie! "Deja devine subiect public cä mint cum respir, si [] n-am nimic sfânt []."
costobocus is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jun 2009, 21:29   #946
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Da,suntem fanii unii altora,nu ne ascundem cu capul in nisip,spunem in fata ce avem de spus,nu manipulam parshiveneste.
In alta ordine de idei,doar Stefan si Gloria iau hotarari radicale,nu Pitbull.
Da,Costo,sunt ce vreti voi,sunteti superok,sunt si Lucretia Borgia la nevoie (Chiar azi mi-a fost sters un"offtopic" la Aitilop ce-l viza pe bietul Neuptolem
Peace and love.
Sex not war.
Welcome back,nice nick.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jun 2009, 21:39   #947
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
@Pitbull,e usor sa-l faci eggless pe Ambra in lipsa-i(cum de nu primesti never avertisment macar?) daca vrea Ambra sa va duelati, te bagi?sau ti-e frica?
barbateste, mano a mano...

Last edited by Pauline Kael : 30 Jun 2009 at 21:47.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jun 2009, 21:50   #948
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Zi-i sä mä caute.
Si-n rest, terminä cu obsesiile.
Si azi dimineatä, pe mess, când mi s-a deconectat routerul pentru douä minute, te-ai si repezit: "ai fugit iar ca un las"! Mai ho, cä lumea nu-i cum ti-o imaginezi tu.
Apropo, noi te-am adus înapoi pentru lucrurile la care esti cu adevärat bunä (topicuri culturale, comentarii de filme si alte opere de artä, initiative stimulative), nu ca sä te bagi degeaba în problemele de administrare a forumului. Asa cä, te rog.

Last edited by Pitbull : 30 Jun 2009 at 21:56.
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jun 2009, 22:00   #949
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Pe 3 se duce la premiera la Porumboiu,cik nu esti invitat si nu sta sa te caute ca nu e fun,dar va gasiti la premiera"Politist,adjectiv" si te lamureste cum e cu eggless
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Jun 2009, 22:01   #950
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Bine.
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Jul 2009, 09:51   #951
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Originally Posted by Mistah J:
Originally Posted by illotempore2002:
Hale,

we will be waiting for you here, in caz ca esti deja banat, sa nu suferi, da? we love you

@StefDo - uf, umbla atatia nebuni pe forumul asta, tocmai pe hale l-ati gasit ? avea si el o slabiciune pt Keep, nu mai poate omul sa aiba o antipatie in ziua de azi (culmea e ca si mie mi se paruse ca incepusera sa se inteleaga si comunicau)
Pe keepwalking? Tu n-ai citit ce mi-a „dedicat" mie. Halefantul ăsta are nevoie de mai mult decât de o 'debanare'. Poate de o „depanare" a tractoraşelor şi motoraşelor care îi bârâie prin cap, căci se pare că se scurtcircuitează din orice sub armura aia de roboţel virtual.
„Fixist" zici? Tipu' e caz clinic în toată puterea cuvântului.
Originally Posted by Pitbull:
it's the most appropriate, ca un päcälici eggless ca Ambrablurica sä fie sprijinit de o revolutie a ovarelor!
Iar o zbârcişi cu engleza... Şi tot nu merg culorile să se poată sublinia greşeala...
Cand aveti de gand sa-l banati pe MistahJ? Are nu stiu cate clone si jigneste pe toata lumea,peste tot(la Joc virtual,de la el a inceput totul,la topicul cu LMA,ALS,oriunde.Cere atentie,voia sa fie moderator la animatie,dar nu face deact sa jigneasca userii(Halebardul,ALS,eu,Pitbull),si nu posteaza cine stie ce.
PS: ma oripila avatarul lui unde se dase cu ruj,ca joker...
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Jul 2009, 11:24   #952
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
asa esti tu, pauline, mai sensibila

clonele lui mistah au cam disparut, cel putin cele 3-4 de care stiam eu
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Jul 2009, 11:27   #953
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
N-am stiut,dar se vede ca are clone,se tradeaza singur prin"stil"

PS:Sunt sensibila,tocmai mi-a adus baietelul meu o floare
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Jul 2009, 11:29   #954
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Mistah J nu a avut decat o singura clona: Gengar. Interesant modul cum nu recunostea ca ar fi tot el. Si cred ca era o lacuna a sistemului informatic, nu vreo ambitie prosteasca de-a "Pisoiului".Apropo, ce-a mai facut in ultimul timp? Ca nu l-am mai urmarit, nici nu am mai tinut legatura...se descurca cu socializatul?
Neuptolem is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 Jul 2009, 22:43   #955
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Reprosuri pentru (super)moderatori:

Nu am dezvaluit niciodata ad litteram pe acest forum ocupatia mea si imi rezerv dreptul de a actiona in justitie proprietarii acestui site si pe cei care detin drepturile forumului de fata in cazul in care toate aceste referiri facute publice de catre anumiti utilizatori nu vor fi sterse iar societatea care detine aceste drepturi nu isi va prezenta scuze.

Imi rezerv de asemenea dreptul de a solicita in instanta despagubiri morale si materiale pentru divulgarea de informatii confidentiale pe acest forum de catre anumiti utilizatori.

In virtutea bunei credinte care ne-a adus laolalta va rog sa reglementati situatia.

Cu multumiri,
Judex.
Judex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 Jul 2009, 22:59   #956
stefan_c
Senior
 
stefan_c
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 139
Originally Posted by Judex:
Reprosuri pentru (super)moderatori:

Nu am dezvaluit niciodata ad litteram pe acest forum ocupatia mea si imi rezerv dreptul de a actiona in justitie proprietarii acestui site si pe cei care detin drepturile forumului de fata in cazul in care toate aceste referiri facute publice de catre anumiti utilizatori nu vor fi sterse iar societatea care detine aceste drepturi nu isi va prezenta scuze.

Imi rezerv de asemenea dreptul de a solicita in instanta despagubiri morale si materiale pentru divulgarea de informatii confidentiale pe acest forum de catre anumiti utilizatori.

In virtutea bunei credinte care ne-a adus laolalta va rog sa reglementati situatia.

Cu multumiri,
Judex.

te rog sa ma dai in judecata..chiar te rog...si k fapt divers... nu esti tu cel kre a deschis un topic cu ce se ocupa judex... asa k .... las-o balta si nu mai face pe interesantu cu dat in judecata si nebuneli ..doamne tu te gandesti mult la astea? esti aviator..mare branza...nu lucrezi pt nasa...relax
stefan_c is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 Jul 2009, 23:01   #957
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Individul de mai sus este cel care a publicat mesaje private. Incapacitatea sa de a rationa corect in cazul de fata nu este valabila in speta in sine.
Judex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 Jul 2009, 23:03   #958
stefan_c
Senior
 
stefan_c
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 139
Originally Posted by Judex:
Individul de mai sus este cel care a publicat mesaje private. Incapacitatea sa de a ratiiona corect in cazul de fata nu este valabila in speta in sine.

eu sunt individul cu pricina...asa si? la ce mesaje private iti permitzi tu sa-mi trimit nu regret nimic cand cineva ma ameninta cu moartea,k-mi violeaza prietena si alte nebunii de genu asta... nu te astepta sa tac din gura ... omule... nu ai toate tziglele pe casa...zau!
stefan_c is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 Jul 2009, 23:11   #959
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
La acuzele individului mentionez ca este vorba de exercitii de scenaristica, nimic serios. Nu exista nici macar o tentativa in situatia invocata de inculpabil.

Felul in care a raspuns individul acestor glume se incadreaza in categoria "infractiuni". Pentru acest tip de infractiuni Codul Penal prevede pedeapsa cu inchisoarea de la 6 luni la 3 ani. Sunt dispus sa nu depun plangere daca proprietarii acestui forum vor reglementa situatia cum se cuvine.
Judex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 Jul 2009, 23:15   #960
stefan_c
Senior
 
stefan_c
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 139
Originally Posted by Judex:
La acuzele individului mentionez ca este vorba de exercitii de scenaristica, nimic serios. Nu exista nici macar o tentativa in situatia invocata de inculpabil.

Felul in care a raspuns individul acestor glume se incadreaza in categoria "infractiuni". Pentru acest tip de infractiuni Codul Penal prevede pedeapsa cu inchisoarea de la 6 luni la 3 ani. Sunt dispus sa nu depun plangere daca proprietarii acestui forum vor reglementa situatia cum se cuvine.


mah omule..ma lasi cu scenaristica ta cu tot? m-ai amenintzat cnd ai crezut tu k m-am culcat cu cineva anume... asa k ..jet copil frustrat ce esti... depune plangere unde vrea muschiuletzu tau de om nebun si fara minte... am dovada clara k ce zici tu aici e minciuna pe fatza... daca cineva ar trebui sa depuna plangere...ar trebui sa fiu eu...k eu am fost cel amenintzat de un nebun

glume? vrei sa fac iar publice mesajele alea sa vedem daca sunt glume sau nu? cand cineva iti trimite un mesaj cu subiectul "mori" ..e gluma? oricum...tu esti tare in gura pe forum..dar in realitate esti un om minuscul...frustrat..obsedat si toate cele... am o lista intreaga de adjective de genul asta pt tine... si se mai gasesc daca e nevoie...

nu eu sunt cel care dezvolta obsesii pentru fete de pe forum apoi amenintz altzi useri kre sunt prieteni cu respectivele...asa k... nu mai incerca sa iesi basma curata din toata chestia asta..k lumea stie ce esti cu adevarat

Last edited by stefan_c : 09 Jul 2009 at 23:18.
stefan_c is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:23.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells