Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 04 May 2010, 00:41   #441
razi3l
Junior
 
razi3l
 
Join Date: Aug 2006
Location: galati
Posts: 61
Banii, societatea si oamenii care vorbesc prea mult.
__________________
"The advantage of a bad memory is that one enjoys several times the same good things for the first time."
razi3l is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 16:00   #442
RomaniaMare
Guru
 
RomaniaMare
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 619
Originally Posted by razi3l:
Banii, societatea si oamenii care vorbesc prea mult.
Te enerveaza banii ??? O teorie noua,nu am mai auzit-o pina acum.
RomaniaMare is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 16:38   #443
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805
avatarul celui de mai sus
(& faptul k, desi respectivul mi-a trimis un mp plin cu amenintari de agresiuni fizice, onor conducerea nu a gasit de cuviinta sa-l 'sanctioneze' decit printr-un 'avertisment' )

kiar: oare dk imi pun avatar cu mutra lui hitler (= prieten ideologic al celui de mai sus) e ok?
Alex Leo Serban is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 16:48   #444
rvn
Scorpia cinefiscalitatii
 
rvn
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 4,621
pescuitorii in ape tulburi
rvn is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 16:57   #445
RomaniaMare
Guru
 
RomaniaMare
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 619
Originally Posted by Alex Leo Serban:
avatarul celui de mai sus
(& faptul k, desi respectivul mi-a trimis un mp plin cu amenintari de agresiuni fizice, onor conducerea nu a gasit de cuviinta sa-l 'sanctioneze' decit printr-un 'avertisment' )

kiar: oare dk imi pun avatar cu mutra lui hitler (= prieten ideologic al celui de mai sus) e ok?
ok,tu iti pui avatarul lui Hitler,și eu îmi pun avatarul unui homosexual în timp ce o face. Înțelegi aluzia,nu ? Ori să atașez și pozele din Atac?
În al doilea rînd,nu îl compara pe Corneliu Zelea Codreanu și Mișcarea Legionară cu Hitler,măi incultule.Un pic de istorie și de cultură generală pentru a te lumina un pic:
“DEŞI MIŞCAREA LEGIONARĂ rămâne ultima dintre organizatiile nationaliste ale Europei care prelungeste până la consecintele extreme atitudinea antisovietică, totusi, este singura exonerată de Tribunalul International de la Nürnberg.”
Așa că Zelea-Codreanu și legionarii nu sunt în afara legii în România,UE sau oricare altă țară.
PS:Văd că iarăși te-ai plîns Gloriei. Îmi este milă de tine.Apropo,te-ai întors de la Lisabona ?

Last edited by RomaniaMare : 04 May 2010 at 17:05.
RomaniaMare is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 17:12   #446
Windom
The Ultimate Badass
 
Windom
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,175
@RomaniaMare ai un avertisment ce va fi urmat de o noua banare daca mai continui astfel. Hai sa nu terfelim chiar de tot forumul asta.
__________________
God ain’t my fucking daddy...

http://www.youtube.com/watch?v=YQiPQ...rom=PL&index=5
Windom is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 17:15   #447
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805
de unde e citatul ala, din ion coja cumva? (sau gh. buzatu, sau alti apologeti ai legionarismului)

legionarismul este in afara legii, dar asta e mai putin important decit faptul k este produsul unor minti rudimentare care nu poate prinde decit la minti la fel de rudimentare...
Alex Leo Serban is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 17:22   #448
rvn
Scorpia cinefiscalitatii
 
rvn
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 4,621
minte rudimentara are ala care nu scrie corect in limba materna! k-ul folosit de tine enerveaza nu ingrozitor ,ci de moarte! esti atat de enervant cu asta, incat ti-as da numai k-uri in cap toata ziua!
asta ca sa fiu in topic, ca tot ma gandeam la asta si nu stiam chiar ce ma enerveaza cel mai tare!
rvn is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 17:34   #449
RomaniaMare
Guru
 
RomaniaMare
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 619
Originally Posted by Alex Leo Serban:
de unde e citatul ala, din ion coja cumva? (sau gh. buzatu, sau alti apologeti ai legionarismului)

legionarismul este in afara legii, dar asta e mai putin important decit faptul k este produsul unor minti rudimentare care nu poate prinde decit la minti la fel de rudimentare...
ok,ca sa nu polemizăm aiurea și fără rost: adă-mi dovada că legionarismul e în afara legii,și eu îmi schimb avatarul și îți și cer și scuze.Aștept dovezile legale,da? Pînă atunci ciocu mic.
Poți și să mă dai în judacată dacă vrei.Dacă te decizi,iți trimit datele mele personale.
Apropo,despre procesul de la Nurnberg,pot să îți împrumut niște cărți....de la autori și istorici străini,recunoscuți în ramura lor.Doar că sunt în engleză.
RomaniaMare is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 17:35   #450
RomaniaMare
Guru
 
RomaniaMare
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 619
Originally Posted by Windom:
@RomaniaMare ai un avertisment ce va fi urmat de o noua banare daca mai continui astfel. Hai sa nu terfelim chiar de tot forumul asta.
Avertisment pentru ce anume? Am folosit un ton similar folosit de als...Unde am greșit mai exact?

Last edited by RomaniaMare : 04 May 2010 at 18:20.
RomaniaMare is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 17:48   #451
Windom
The Ultimate Badass
 
Windom
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,175
Originally Posted by RomaniaMare:
ok,tu iti pui avatarul lui Hitler,și eu îmi pun avatarul unui homosexual în timp ce o face. Înțelegi aluzia,nu ? Ori să atașez și pozele din Atac?
În al doilea rînd,nu îl compara pe Corneliu Zelea Codreanu și Mișcarea Legionară cu Hitler,măi incultule.
Pentru afirmatiile de mai sus.
__________________
God ain’t my fucking daddy...

http://www.youtube.com/watch?v=YQiPQ...rom=PL&index=5
Windom is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 17:56   #452
RomaniaMare
Guru
 
RomaniaMare
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 619
Originally Posted by Windom:
Originally Posted by RomaniaMare:
ok,tu iti pui avatarul lui Hitler,și eu îmi pun avatarul unui homosexual în timp ce o face. Înțelegi aluzia,nu ? Ori să atașez și pozele din Atac?
În al doilea rînd,nu îl compara pe Corneliu Zelea Codreanu și Mișcarea Legionară cu Hitler,măi incultule.
Pentru afirmatiile de mai sus.
Bun,și ce-am greșit aici?
1.Că i-am replicat în același ton acid? Pentru că nu am spus nimic care nu este adevărat.
2.Pentru tine o persoana care afirma ceva despre care nu are habar,nu este un incult ?
Încerc din răsputeri să termin confruntarea asta (eu-als) pe un ton civilizat.Chiar mă stărui.Dar nu pot să nu îi răspund atunci cînd văd că debitează prostii,de fapt nu prostii - afirmații care mă jignesc în mod personal.
RomaniaMare is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 18:09   #453
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805
apropo de incultura: 'Unde am greșit m-ai exact' (= romaniamare)
@rvn: kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Alex Leo Serban is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 18:23   #454
RomaniaMare
Guru
 
RomaniaMare
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 619
Originally Posted by Alex Leo Serban:
apropo de incultura: 'Unde am greșit m-ai exact' (= romaniamare)
@rvn: kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Văd că ai căutat o greșeală cu lupa.Oricum,este mare diferența între o greșeală gramaticală(făcută din grabă) și afirmații în necunoștință de cauză.
Aștept dovezile juridice.Pînă atunci tu rămîi fazanul în problema în cauză.
PS: am folosit incultule pentru că e un termen nu atît de grav.De acum înainte o să folosesc prostule - pentru că asta este caracteristica cuiva care tot repetă ceva la nesfîrșit.

Last edited by RomaniaMare : 04 May 2010 at 18:27.
RomaniaMare is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 18:33   #455
rvn
Scorpia cinefiscalitatii
 
rvn
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 4,621
subscriu! ce-ar fi sa propunem bannarea acestui individ de cate ori deschide gura?
nu de alta, dar polueaza aerul de la atatea kkkkkkk-turi care ies de acolo...

Last edited by rvn : 04 May 2010 at 18:36.
rvn is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 18:43   #456
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805
pt mine, oricine simpatizeaza cu miscarea legionara (sau cu simpatizantii acesteia) este din principiu o fiinta inferioara, k atare parerile lor dspr mine valoreaza fix cit un kkt uscat
Alex Leo Serban is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 18:47   #457
RomaniaMare
Guru
 
RomaniaMare
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 619
Originally Posted by Alex Leo Serban:
pt mine, oricine simpatizeaza cu miscarea legionara (sau cu simpatizantii acesteia) este din principiu o fiinta inferioara, k atare parerile lor dspr mine valoreaza fix cit un kkt uscat
Pentru mine,oricine este homosexual(cu toate implicațiile de rigoare) sau este simpatizantul acestui curent nici nu îl consider ca persoană.Pe ăștia eu i-aș împușca,dacă aș avea puterea de decizie.
RomaniaMare is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 18:58   #458
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805
loooooooooooooooooool
cik homosexualitatea e un 'curent'!!!
probabil k a lasat cineva usa deskisa

ps intre un gay spalat & parfumat si un legionar mirosind a sudoare & a stina de oi, il aleg oricind pe primul!
Alex Leo Serban is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 19:04   #459
Gloria
Super Moderator
 
Gloria
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,342
Eu incep sa sterg mesajele; rvn ai un avertisment; Romania Mare, de data aceasta chiar ai exagerat, ALS - te-ai incadra la unul dintre amendamentele din forum care prevede banarea celor ce creeaza disensiuni pe forum. Oricum, oricine mai continua discutia de mai sus va fi banat.
__________________
I am not lucky, I am good...
Gloria is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 May 2010, 19:31   #460
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Question

Cei care sunt plătiţi degeaba. Şi acum mă refer strict la moderatorii angajaţi CineMagia.

@Gloria - În afară de tine se mai face şi altcineva că lucrează pe acest site?!
Mai exact mă interesează dacă Ştefan a dat colţul - şi după cum vb singură, şi pe forum şi-n privat s-ar părea că aşa este - deci, în absenţa lui se mai ocupă cineva de secţiunea Foto?!
Dragomara is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:57.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells