Păreri The Ruins

(2008)

Ruinele

alex_il_fenomeno pe 30 Mai 2011 19:16
un film interesant , cu o actiune cu totul si cu totul neasteptata ! daca dupa nume te astepti ca ei sa aiba probleme cu niste criminali sau maniaci , ei bine , au probleme cu niste chestii total imprevizibile ! povestea este excelenta , originala si foarte bine structurata , actorii sunt inspirati in jocul lor de scena , iar momentele-cheie sunt alese exemplar ! il recomand !
rrs85 pe 02 Aprilie 2010 21:51
Film de duzina, fara consistenta, dar cu o poveste relativ interesanta...
1Simplu pe 20 Februarie 2010 01:02
nuj de ce nu pot sa dau 10 !!
dar mi-a placut filmul foarte mult ...
foarte sadic atunci cand ii taie picioarele sa-l vindece de plantele alea...

claudiu-daniel-lugoj pe 06 Iulie 2009 16:56
claudiu-daniel lugoj
Un film foarte bun de vizionat noaptea e un horror interesant cu peisaje superbe.Merita sal vedeti,e ceva nou in domeniul horror.
Marc Mihai pe 18 August 2008 09:25
Daca nu sunteti amatori de filme de acest gen sau nu aveti dispozitia necesara nu il vizionati!Va stricati seara!Un film bine realizat cu scene tari.
Sorin87 pe 06 Iulie 2014 20:25
mi-a placut filmul si pacat ca nu au mai facut continuare la el
Runes pe 03 August 2013 23:08
Prostie
Monument de PROSTIE!!! Mai prost film ca asta nu am vazut.
enilson2008 pe 16 Aprilie 2013 21:54
dffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffddddddddddd
decathlon pe 17 Ianuarie 2010 23:14
in nici un caz nu e horror//// sau asa de horror...e un film interesant ce te tine in suspans.....da mie nu mi sa parut horror delok..merita vazut...final trist:))
daddyxtc pe 29 Iulie 2009 22:08
nimic socant sau scary
sunt in asentimentul lui chris gun, din pacate. F slabutz filmul chiar dc aveam mari asteptari dupa ce am citit parerile celor de mai sus(sau de mai jos). Chiar deloc scary si ...nu inteleg cum altora li s-a parut asa horror acest film. Ar fi interesant sa aflam si varsta celor care isi posteaza parerile.
Cristake pe 11 octombrie 2011 12:36
recunosc ca nu e o capodopera dar personal mi`a placut mult de tot filmul, nu stiu ce anume m`a atras dar e unul din filmele cele mai placute(nu neaparat bune) pe care le`am vazut. Nu e horror nu e nici macar thriller nu e nici foarte bun dar cu siguranta nu este de 2 stele, cam dur nu ti se pare?
daddyxtc pe 11 octombrie 2011 22:24
e posibil sa fi cam exagerat cum 'restrictia de stele', insa la cat de bine l-au descris toti, ma asteptam la mult mai mult. Poate a cantarit si ambientul in care am vazut filmul. Una peste alta, cred totusi ca filmul merita cel putin 4-5 stele. Exita filme chiar slabe, dc stau sa ma gandesc mai bine
Radu1711 pe 04 August 2009 10:19
Radu1711
ma asteptam la ceva mai mult, dar asa de plictiseala merita sa il vezi, are cateva faze misto.
Go 1 2