Păreri Paranormal Activity

(2007)

Activitate paranormală

R.a.l.u.c.a pe 01 Noiembrie 2009 15:39
Nu va uitati singuri la el :) este prea tare. Repet: NU va uitati singuri la el!!! :)
Kyara pe 26 decembrie 2009 19:17
Deci.Io Mam uitat Singurra La 13:00 Noaptea La acest superb si minunat film Si surpriza!!!Nu mam speriat deloc.Chiar am ras cu pofta la faza in care e trasa aia de picioare din pat=))In afara de final Restu e o mare prostie.Filmu` asta e orice numai Horror nu:))
blackmore pe 29 ianuarie 2020 01:29
Sfatul e bun sa nu te uiti singur la el ,de ce sa fii singurul care sa suporte o astfel de mizerie.Uita-te cu dusmanii.!
daddyxtc pe 15 Noiembrie 2009 21:21
f slab
Nu pot sa-mi dau seama cum a reusit sa impesioneze pe cineva acest asazis horror. Un film extrem de plictisitor si chiar lipsit de originalitate(s-au mai facut 'n ' filme pe acest subiect, adica filmare chipurile live cu propria camera. Poate altele sa fie motivele (promovare, naivitate, subiectivism, primul film horror vazut, s.a.) pt care acest movie are o critica buna din partea celor care scriu aici. Jalnic !
irogozan pe 18 noiembrie 2009 11:17
uita-te inca o data, singur in casa, noaptea...daca nici atunci nu ti se face pielea gaina...inscrie-te in legiunea straina;)
alin1234 pe 25 octombrie 2011 18:34
si eu critic intens filmu asta..mai prost ca el am vauzt unul in care erau vampiri pe o naveta spatiala si intra una cu un acvariu in cap...ala monument de prostieee...asta este doar ..nu merita...daca avea vreun haz filmu asta era daca avea pe langa preludiu si o penetrare:))...adica sa traduc: puteau sa dea un BAU!!!..sa apara o fata cand rotea camera..sa apara un ceva machiat..
cezarikdaniel pe 23 Octombrie 2009 18:00
Capodopera a genului
Intradevar un film care iti face inima sa stea pe loc, si iti provoaca fiori pe sira spinarii... genial realizat avand in vedere ca e facut dupa un caz real, si mai ales ca are un buget de 11.000 de $... ceea ce e intr-adevar impresionant...Recomand cu toata caldura iubitorilor de gen, insa NU recomand vizionarea acestuia noaptea sau in momentele in care sunteti singuri in camera sau acasa...Nota 10 cu felicitari...
eretyk pe 26 noiembrie 2009 19:08
I-ti recomand "Aniela" si "Inima de tigan"!!!
BleWoMovie pe 8 septembrie 2013 20:11
cica sa nu il vedeti singur sau pe la 12 noaptea :))) eu l-as vedea in mijlocul strazii la 3 dimineata ca tot nu ma sperii...... oamenii care se sperie la filmul asta sunt cei care se uita la desene animate normale dar daca va uitati la happy tree friends ce mai ziceti? ca alea sunt desene de infinit horror , nu o sa zic mai horror decat asta pentru ca acest film nu este horror, acest film este prostesc.
kalime pe 05 Noiembrie 2009 01:26
Pare totul real... mai rar asa filme, sa ai impresia ca vezi o inregistrare personala!
StillHere pe 15 ianuarie 2010 22:26
atunci cauta pe youtube si n-o sa mai zici ca e rar asa ceva.....sunt multi care posteaza filmulete de genul asta....
[utilizator şters c4ca4238] pe 07 Ianuarie 2010 14:59
O porcarie!!
Sunt fana filme horror, am vazut o sumedenie dar asa tampenie rar mi-a fost dat sa vad!
Nu ma mir ca americanii il cer cu disperare!De fel ei au un nivel de inteligenta mai scazut!E normal sa fie impresionati!
Daca acest film e "fenomenal" dupa cum spuni unii de pe acest site atunci The ring, Shutter(varianta din 2004), Drag me to hell cum sunt?

rosacanina pe 18 ianuarie 2010 19:14
Si ce ai vrea sa vezi la un horror?Si cand a dat baba peste tipa in pat ai ras cu lacrimi?Nu cred!
BleWoMovie pe 8 septembrie 2013 20:14
26 de copii de 8 ani au dat dislike la acest comentariu...si ca sa stiti ... cand a cazut fata aia din pat am ras cu lacrimi....si vorbesc serios.... deaceea am vazut si reloarea filmului pentru ca ajunsese tot la faza aia:)))))
Adellina pe 01 Noiembrie 2009 16:04
L-am vazut... intradevar, e horror/scarry rau...
merita vazut.

SergiKa pe 4 ianuarie 2010 17:41
Azinoapte l`am vazut pe la ora 2.....nu ii chiar scarry dar is 2 faze in care am aprins becu :)) glm :P
tibzone pe 11 ianuarie 2010 16:57
prea cool finalu'
highlanderu pe 09 Ianuarie 2010 16:01
mai bine nu ... pe alocuri plictisitor si chiar enervant
ini.mini.maini.mo pe 10 ianuarie 2010 12:54
pentru ca?
BleWoMovie pe 8 septembrie 2013 20:16
pentru ca este plictisitor si enervant , tocmai ai pus o intrebare la un raspuns , felicitari!:))
gyxu78 pe 10 Ianuarie 2010 19:20
era sa fac cea mai mare prostie sa ma duc la cinema sa vad porcaria asta de film
deci pana la urma ce naiba sa intamplat?
cine a tras-o de picior pe tipa?
din ce cauza l-a omorat pe tip?
sau cine la omorat pe tip?
minus 12 din partea mea ,cu felicitari inca.

varvarlinx pe 21 februarie 2010 20:32
"deci pana la urma ce naiba sa intamplat?" - s-a luat curentul in tot orasul "cine a tras-o de picior pe tipa?" - garda financiara "din ce cauza l-a omorat pe tip?" - plictiseala "sau cine la omorat pe tip?" - criza economica mondiala Imi vine greu de crezut ca te-ai uitat la film cand ti-am citit aceste intrebari idioate, sau ma rog, te-ai uitat si in timpul asta curatai cartofi. Sau stai prost cu procesorul? Nu e de mirare ca ti s-a parut o porcarie acest film cand tu nu ai inteles nici pe dracu din el.
Mr.Halloween pe 16 octombrie 2015 23:29
@gyxu78, te lamuresc eu. deci pana la urma ce naiba sa intamplat? S-a intamplat ca(virgula) Katie e urmarita inca din copilarie de un demon(vezi Activitate Paranormala 2 si 3) cine a tras-o de picior pe tipa? Umm...demonul??? Nu e destul de evident??? din ce cauza l-a omorat pe tip? Pentru ca demonul a intrat in Katie si a posedat-o. sau cine la omorat pe tip? Katie, fiind posedata de demon. Alte intrebari?
Jim pe 03 Ianuarie 2010 03:17
.....
dupe ce l-am vazut am regretat ca am pierdut pana si o secunda din viata mea citindu-i titlul.
veronica210 pe 11 februarie 2010 01:18
hai k exagerezi...:-j
Al33X pe 30 decembrie 2011 20:07
uite unde era romanul ''yusaw''.
eretyk pe 03 Noiembrie 2009 21:30
Desi e facut dupa reteta The Blair Witch Project, mie mi se pare mai bun decat acesta.Faptul ca e filmat cu o camera de mana intr-un mediu restrans si mai ales ca secventele de maxima tensiune sunt obtinute in cadre statice, denota un grad mare de rafinament din partea regizorului.Este un horror psihologic, gen care,observ,e mai greu de digerat in ziua de azi.Se pare ca preferintele generale merg pe formula abundentei de sange,mate imprastiate,creieri risipiti pe pereti si alte idiotenii de genul acesta pe care orice cretin autointitulat "regizor" le poate realiza.Pentru cei ce prefera un horror de atmosfera eu zic ca acesta e un film ce nu trebuie ratat!
dutzu_andrei pe 20 august 2010 00:18
Daca vreti sa vedeti live ceva de genul filmului puteti sa mergeti la manastirea Sihastria din jud Neamt. Cand se face slujba Sf Maslu, garantat vedeti ativitate paranormala dar din pacate, nu regizata ci cu totul adevarata. Multe faze din film sunt preluate din cazuri reale. E tare filmul dar e teribil sa stai langa un om care il are pe "HIM" in el, numai sunetele pe care le scoate si privirea cu care te fixeaza te ingheata complet
denis24 pe 21 Octombrie 2009 23:14
Sper sa apara si in Romania...ar avea succes...mai ales ca la americani a fost cerut de spectatori ;)
giani41 pe 21 noiembrie 2009 11:22
din cate vad eu nu o sa apara la noi pe ecrane. poate confirma cineva ?
shadowofnight pe 8 decembrie 2009 21:20
DAA!!!:D 6 sau 8 Ianuarie 2010, daca tin bine minte.
alias_jolie pe 23 Octombrie 2009 13:58
E interesant filmul. Aseara l-am vazut..si m-a prins bine...nu pot sa spun ca am adormit usor.
ady.b pe 11 Ianuarie 2010 13:32
Mai bine te uiti la Sclava Isaura...:))
Un film mai prost nu mi-a fost dat sa vad.....M-am uitat seara,cu lumina stinsa si nici macar la final cand l-a macelarit nu am tresarit....O mizerie de film...parerea mea...
X-FLow pe 31 octombrie 2010 12:52
de nu tzias face taierea inprejur
puffulette pe 28 decembrie 2011 20:05
ady.b, mare dreptate ai.... la sfarsit cand katie ii face nu stiu ce prietenului ei, trebuia sa arate.. nu ca as fi o fana a filmelor sangeroase, dar atunci ar fi putut fi un final mai infricosator, si salvau filmul... dar asa.... m-a dezamagit total
TheGreatOne pe 15 Noiembrie 2009 22:27
despre extra-filmul asta
Pentru cei celor care Transformers le-a zguduit lumea un anunt special : " nu o sa va placa filmul asta fiindca mintile voastre nu rezoneaza cu astfel de finetzuri" e ok! nu e vina voastra. Daca esti un super smecher da cartier nu o sa-ti placa... daca iti place sa vezi capete cum sunt zburate in aer si bubuituri a la michael bay ( referinta la transformers ,shmekere) nu o sa-ti placa "penalitatea asta" (cum zicea cineva)
Vezi tu shmechere... filmul asta e pt aia care stiu ca suspansul impinge mintea ,de fapt, sa faca toata treaba ;)

CinemaBoy pe 20 Octombrie 2009 19:32
Super asta chiar trebuie vazut la cinema cu niste prieteni ;)
KicxDays pe 11 ianuarie 2010 19:55
da bah chiar trebuie
blackmore pe 10 mai 2020 01:55
de ce sa iti chinui prietenii ?, mai bine il vezi cu niste dusmani
Radu47hitman pe 17 Decembrie 2009 22:15
Bugetul filmului = $15 000
E de mirare faptul ca bugetul filmului e asa de mic, n-as fi crezut niciodata...
De ce asa multa atentie acestui film? si de ce peste tot e scris ''Nu-l privi singur'' ?
Dupa ce privisem trailerul mi-am dat seama ca-i un film naspa, dar l-am gasit pe net, l-am descarcat si special am asteptat ca sa-l privesc noapte si ''Singurel''
Pe parcursul intregului film imi miscam pozitia ca sa nu adorm si de fiecare data cand ei dormeau si camera inregistra totul ce se petrecea in acel timp, eu asteptam ceva groaznic, care sa-ma trezeasca din hibernare, dar doar spre sfarsite au fost cateva momente mai bune, in rest filmul e plictisitor si lipsit total de Horror.
Inc-o data m-am convins ca majoritatea trailerilor, sunt mai bune decat filmul!

cinephile pe 21 decembrie 2009 09:43
E clar ca nu-ti plac filmele horror !
Mr.Halloween pe 1 septembrie 2015 17:37
@Radu47hitman, stii ce inseamna un film Horror?
Annie11 pe 09 Ianuarie 2010 23:08
DACA N-AI PE CA SA ARUNCI BANII, ATUNCI DU-TE SA-L VEZI
Am vazut multe review-uri despre acest film, ca este super tare!Cel mai tare film horror. Parerea mea umila de telespectator experimentat este ca acest film merita aplauze pentru curajul de a-l pune in cinematografele din intreaga lume. De asemenea, aplauze pentru perspectiva originala de a filma un asemenea film. Cat priveste nivelul de "horror", ar fi putut sa gaseasca multe elemente pe care sa le adauge sau sa le dezvolte. Pentru un film in care sunt doar 4 actori sau chiar 5, facut de-a lungul a unei saptamani (daca nu ma insel), merita vazut acasa intr-o zi cand chiar n-ai ce face. Insa sa dai bani pe un asa film .... sincer, cumpara-ti o cafea si te-ai scos mai tare decat daca ai vedea filmu la Cinema.
Well, e decizia ta ! Don't go.

Kyara pe 31 Decembrie 2009 18:38
Un esec Total.ce naiba mai asta e Horror!?Poi Pe Mine Ma distrat copios filmu` asta.:)Pe voi va sperie o grasa si niste sunete de kkt?Ce D-zeu...Nu e horror e doar o prostie.Nu are poveste faina,nu are actori buni,nu e scary, e un jaf.Unii bantuiti de un Demon.Wow !!!Si??Dezamagitor.In afara de faza finala in care e ala aruncat cat colo de"Demon" e un jaf total..Filmu asta e thriller ,e Documentar,e ce vretzi voi,Dar numai Horror Nu e:)
Sfatul Lion!Pierdere de timp:)`

claudiu-daniel-lugoj pe 13 februarie 2010 13:11
uita-te la hostel,acela e un film horror adevarat nu acesta,ai perfecta dreptate.
ionutzoo7 pe 16 Noiembrie 2009 23:48
slabut
Dupa ce am citit toate parerile de pe site ma asteptam la ceva interesant insa filmul m-a dezamagit.Era sa adorm in 2 randuri,iar dupa o ora de vizionat n-am mai rezistat si l-am oprit.Ideea este interesanta insa filmul e plictisitor!!!!!!!!!
iulian2033 pe 20 Aprilie 2010 13:45
rahat
film de rahat, pana si Fenomene Stranii de pe Discovery Channel este mai horror. Putin imi pasa mie ca se inchide usa singura. Mai bine nu.... M-am uitat la 3 noaptea şi nu mi-a placut. Mai bine mă uitam la altul.. Deci, film de RAHAT. Doar momente bune, in rest, este o PIERDERE DE TIMP.
Viorel pe 08 Ianuarie 2010 20:02
Este slab, slab, slab de tot.
Nu exista nici un moment horror sau mini horror sau horror junior.
Este banal si plictisitor. Din punctul meu de vedere este un esec monumental. Nu stiu cum a reusit sa stranga atatea milioane.

ini.mini.maini.mo pe 10 ianuarie 2010 12:56
cu cap. e un horror diferit de altele care iti arata exact ce, cum, unde se intampla. aici te lasa ei sa iti imaginezi ce se intampla dupa ce aia e trasa din pat in camera cealalta sau ce se intampla la final de tipa ea la parter...ar merita o continuare
Mr.Halloween pe 1 septembrie 2015 17:39
Pentru cei care au dat note de 1 la aceasta capodopera: Voi aveti o problema serioasa!
rokz pe 02 Mai 2010 18:53
Wow..acest film este foarte wow...e foarte interesant numai ca nu te sperii deloc..
deci e wow pt ca e horror cica :)

puffulette pe 28 decembrie 2011 19:57
:))) buna asta
chrissT pe 18 Aprilie 2010 15:00
o porcarie de film , nu-mi dau seama cum unii chiar au fost speriati de mizeria asta... poate k n-au vazut niciodata un horror adevarat ...

tot filmul este un home made , un tip care filmeaza tot timpul cu o camera video obisnuita ...

Andreeaea pe 05 Aprilie 2010 13:07
just don't
deci....aiurea filmul. Chiar nu l-as recomanda nimanui!
cavallioty pe 14 Ianuarie 2010 23:45
mda
din cate am auzit in cinematograf la acest film se rade si am ajuns la concluzia ca americanii sunt foarte usor de speriat si foarte prosti
si faza ca a fost real e chiar penala,cum sa faca si ei reclama filmului,cine il mai cerea daca era fictiune totala??? nimeni,asa a scos faza ca i s-a intamplat,si nu oricui,regizorului
chiar vroiam sa ma uit la film dar mai bine nu

puffulette pe 28 decembrie 2011 20:09
sa stii, ar trebui sa adauge la gen si "comedie"
Katalyn89 pe 15 Iulie 2011 11:30
Nu va uitati nu merita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cel mai prost film facut vreo data
puffulette pe 28 decembrie 2011 19:52
ai dreptate... nici de groaza nu este... mai bine ma uitam la fenomene stranii
fan_rbd pe 24 Mai 2010 21:39
Asa buget..asa film! :D gg
Cum ziceam ...totul se petrece intr-o casa..nimic interesant.
De remarcat incasarile produse unei asemenea realizari video..un film de nota O.
Nici acel putin nivel de suspans nu exista...pshilologic din parti..

boyceavenue38 pe 13 Ianuarie 2010 04:29
.....
am vizionat acest film datorita commenturilor bune pe care le avea...din pacate a fost o pierdere de timp...
puffulette pe 28 decembrie 2011 19:55
si eu la fel, mi s-a parut o porcarie
jok3r4u pe 10 Ianuarie 2010 18:41
cel mai prost film al anului
Am fost azi la cinema sa'l vad,e un film extraordinar de prost.Sunt 5 actori in tot filmul..o casa si o singura camera de filmat...mai bine va uitati la reclame decat la filmul asta....Horror?:)))Se ridica un cearceaf si se vad niste urme pe jos...Groaznic.
chuckyfan pe 29 Martie 2010 19:27
Prost realizat
daca si la acest film va-ti speriat ma intreb ce o sa faceti cand va uitati la scooby doo:))

Hai sa moritu............in primul rand resident evil mi se apre o porcarie:)..............al-II-lea rand imi plac filmele cu zombie iar filmele cu posedari, fantome sunt preferatele mele, dar asta chiar nu mi-a placut si nu trebuia sa fi spus asta la comentariu(ma refer la mine), voua va placut mie nu, asta e:)

Mr.In2ition pe 14 octombrie 2010 23:23
Auzi ma gigi duru stai ma tu si sperie-te la filme cu zombi sau la rezident evil si lasa oamenii cu un intelect mai mare putin sa vada niste horroruri adevarate.
BleWoMovie pe 8 septembrie 2013 20:21
draga mr.in2 si nu mai stiu cum dar mai taci naibi din gura cu capodopera ta ca la filmu' asta nu iti trebuie intelect mare tampu' lu' peste! asta e mai mult drama nu horror...dhoamne ce copil....uitete la Happy tree friends si dupa sa te sinucizi pentru ca o sa iti dai seama ca te sperii la desene animate dar nu la filmu' asta!
MissWindUpBird pe 06 Martie 2010 00:14
e supraestimat.
si filmele turcesti sunt mai bune :))

@Kyara : daaa!! si eu la fel am ras la partea aia in hohote! sau cand ieseau pe hol in intuneric si tipau :))

dya_giulia89 pe 04 Noiembrie 2009 23:01
foarte tare!!
mie personal mi`a placut enorm!.....mai ales cu volumul dat la 80 % ( destul de tare) si auzeam toate miscarile :D prima data lam vazut cu fratele meu care are 15 ani si la un moment dat o inceput sa planga si se ruga de mine sa-l opresc :D inainte sa se termine :)) e super tare....akum m-as pune in pat...dar mi-e cam frica .... :D
il recomand,insa NU VA UITATI SINGURI,MAI ALES NOAPTEA DUPA 12 :D

Praetorian pe 20 Ianuarie 2010 21:19
Bun dar putin dezamagitor
Inainte sa vad filmul eram putin sceptic in privinta lui , nu ma asteptam la nimic interesant . La inceputul filmului parea ca am dreptate : ne era prezentata viata a doi adolescenti care traiesc singuri intr-o casa mare , cu piscina , detin o masina frumoasa decapotabila (in alte cuvinte traiesc Visul American) insa pe parcursul filmui mi-am schimbat parerea . Desi este filmat live cu o camera de mana si nu promite nimic la prima vedere , aveti rabdare . Ne sunt prezentate inregistrarile cu anumite nopti in care demonul care o bantiue pe Katie isi face simtita prezenta de fiecare data din ce in ce mai intens . Eram foarte impresionat de felul in care decurge actiunea si chiar eram gata sa-i dau nota 9 insa cand am vazut finalul am ramas complet dezamagit . Desi pe parcursul fimului s-a spus ca acel demon o urmareste doar pe Katie la final se subintelege ca a pus stapanire pe corpul ei… citeşte
cremaxx pe 09 Ianuarie 2010 23:09
Foarte prost.
Un film care va da impresia ca ar fi bun si ca va tine in suspans tot timpul.....Prostii.O plictiseala enorma si un final extraordinar de prost.Recomandat celor care vor sa-si strice ziua.
ini.mini.maini.mo pe 10 ianuarie 2010 12:53
sunetele alea foarte puternice noaptea sunt plictisitoare? cum e trasa din pat e plictisitor? faza cu fotografia e plictisitoare? cum ia foc din senin tabla aia e plictisitor? finalul e plictisitor?! haha
cris2703 pe 07 Ianuarie 2010 16:53
CHIAR GENIAL DACA E URMARIT CU ATENTIE( L-AM VAZUT FIIND 7 PERSOANE)
In prima faza pare ceva plictitor..insa ULTERIOR CHIAR E INFRICOSATOR..DACA, CONSTIENTIZEZI CAT DE CAT CE SE INTAMPLA. L-AM URMARIT DUPA O PETRECERE, ADUNATI VREO 7 PRIETENI( VARSTE INTRE 24-34 ANI)...SI A FOST SCARRY ( 3 DIN NOI FIIND AMATORI SI CONSUMATORI DE HORROR). REPET TREBUIE SA FII ATENT LA DETALII SI SA GANDESTI PUTIN CE SE INTAMPLA. NU LUAT LA "MISHTO".
AnaBlondie09 pe 7 ianuarie 2010 18:40
Adevarat, adica mai toti zic ca nu e scarry si ca e o porcarie dar daca realizezi totusi prin ce trec aia...nu stiu ce sa zic.
Katalyn89 pe 8 ianuarie 2012 01:45
doar cand vizezi poati sa treci prin asa ceva.....in realitate nu exista .
crissa208 pe 02 Ianuarie 2010 14:29
Dragutz film, dar nu extraordinar. Dupa parerile citite credeam ca o sa ma dea pe spate, ca o sa fie cel mai tare horror din ultimii ani, dar dezamagire totala. In primele 30 de minute era sa adorm de doua ori, apoi incepe sa fie mai interesant.
Ideea filmului mi se pare originala, dar m-am cam saturat de fantome, demoni si alte chestii paranormale. Ceea ce mi-a placut a fost scena cand a tarat-o pe hol tragand-o de picior, dar per total nu prea imi place, mai ales interpretarea actorilor.
Cred ca daca mi se intampla mie ceva asemanator zburam din casa fara sa ma mai gandesc la altceva. Sfarsitul este bunicel si recunosc ca m-a cam speriat atunci cand a aruncat cu Micah in camera. Recomand sa-l vizionati ca poate voua o sa va placa. Nota 7 pentru sfarsitul filmului ca in rest nu prea este cine stie ce de capul lui.

Villy100 pe 30 Decembrie 2009 11:14
Paranormal Activity este un film cu un buget foarte redus: 15000 de dolari.Filmul a fost facut in 2007 si a fost considerat un esec, fapt care i-a determinat pe producatori sa nu lanseze filmul.
Oricum, o campanie de promovare(daca ii putem spune asa) a continuat, producatorii impartind DVD-uri cu filmul oricui era dispus sa il promoveze.Intr-o frumoasa zi cu soare, DVD-ul a ajuns la DreamWorks, iar Steven Spielberg l-a luat acasa pentru vizionare.A doua zi, cand a ajuns la studiouri, a declarat ca a trait una dintre cele mai groaznice nopti din viata lui, filmul marcand-ul cu adevarat.DreamWorks a cumparat drepturile asupra filmului in urmatoarele zile.
In scurt timp, Paranormal Activity a devenit cel mai profitabil film al tuturor timpurilor; intrece de departe Titanicul , cu o rata a profitabilitatii de aproximativ 700%(si asta numai in State).Inca nu s-a… citeşte

etec2103 pe 29 Decembrie 2009 11:58
filmul e de nota 10, l-am vazut noaptea si n-am mai dormit aceea noapte
BleWoMovie pe 8 septembrie 2013 20:22
uitete la un episod din Happy tree friends si dupa primul minut faci infarct daca te-ai speriat la cucu asta!:))
SinEdd pe 21 Octombrie 2009 17:04
Let's see the movie
Neaseara ma uit si eu la el,l-am pus in colectia mea de cele mai bune filme de groaza,sigur e ceva scary,oricum tot The Exorcist ramane 1st place:)
Vi-l recomand,chit ca nu l-am vazut dar ma uit neaseara.

goldenleaves pe 22 Februarie 2011 14:37
slab
nu stiu poate nu e pentru mine dar mie mi s-a parut slab nu m-am speriat deloc sincer se invart aia prin casa pe acolo

mie imi plac filmele horror mai cu substanta si care sa creezez o atmosfera sincer nu inteleg de ce a avut atat succes pentru mine un film bun este the ring

balika pe 29 Iulie 2010 14:22
Doar o parere
Mi mi-a placut filmul. Se pare ca multora horrorul inseamna doar sange si oameni in bucati. Daca nu apare Jason sau Freddy, nu mai e horror. E un film care merita vizionat macar o data. Daca crezi in asemnea fenomene (eu nu prea) atunci cu siguranta are efectul dorit. Gusturile nu se discuta.
1997orton pe 18 Iulie 2010 14:31
super
acest film a fos cel mai infricosator film de groaza pe care l-am vazut.m-am speriat bine de tot.merita vazut!
BleWoMovie pe 8 septembrie 2013 20:23
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) cel mai infricosator film de groaza pe care l-am vazut :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))te uiti la reclame?
1997orton pe 12 septembrie 2013 13:42
da...nu prea aveam notiunea de filme horror atunci :))))) dupa aia mi-am dat seama cu ce se mananca filmele astea de rahat filmeate cu camera vaginala...
Nightbreaker pe 31 Decembrie 2009 16:34
Mi s-a parut bunicel filmul pentru un "low budget" , a reusit sa ma tina in suspans pana la sfarsit mai mult stateam cu teama sa nu apara naibii ceva brusc in fata camerei si sa ma sperie de mama focului.
veronica210 pe 11 februarie 2010 01:46
asa si eu=))
safsax pe 17 Ianuarie 2010 14:36
RETETA
se aduna 3 prieteni buni , se prepara 2 cuie 0.5 cu 0.5, televizorul la maxim, MAXIM AM SPUS! Se stinge lumina si se inchid usile..rezultatul este fenomenal!
donpedro pe 18 Decembrie 2009 18:33
DonPedro
Bai filmul nu este cine stie ce capodopera da cu 11 mi da euro a iesit ceva destul de bun , ideea este cat de cat originala adica eu unu nu am mai vazut vreun film care sa semene cu asta in schimb am vazut filme cu buget ridicat cu scenarii foarte proaste la care nu poti sa te uiti 30 de minute ca te plictisesti si care au parte de foarte multa reclama!
raizenpk pe 22 decembrie 2009 06:30
Sunt foarte de acord cu tine !
veronica210 pe 11 februarie 2010 01:46
daaaaa bne ziciiiii ! BRAVO.
izzu pe 13 Noiembrie 2009 16:53
cred ca e un fapt real
tocmai am vazut filmul, si dupa cum se termina nu cred ca e facut dupa un fapt real, ci mai degraba e un fapt real. micha si katie apar in poza de sfarsit si spune ca filmul e dedicat lor.doar nu poti face o reconstituire atunci cand personajele principale nu mai sunt in viata. uitati-va la el. Pacat ca s-a intamplat asa cu ei...
Wonka pe 19 noiembrie 2009 16:49
=)))
cremaxx pe 17 ianuarie 2010 17:59
lol
georgemaracine pe 02 Noiembrie 2009 11:27
Bestial
Merita de-a drepul vazut. L-am urmarit aseara si pot sa spun ca este extrem de reusit. Vi-l recomand sa-l urmariti seara tarziu... :). Eu unul am adormit foarte greu... sincer. La unele scene simti cum ti se ridica parul in cap. Eu l-as numi un film mai mult decat horror, pentru ca te marcheaza profund... iti da senzatia ca ce se intampla acolo ti se poate intampla si tie oricand. E un film cu un buget infim, dar un film reusit, pe care o sa-l adaug in lista preferintelor.
Kalrak pe 19 Octombrie 2009 18:17
Kalrak
Deci asta chiar se merita vazut, plus ca mi-a placut ff mult The Blair Witch Project, PA fiind realizat in acelas spirit .
blairwitch pe 07 Noiembrie 2009 19:16
pt amatorii genului...
Hai sa zicem ca e un film destul de bunicel, doar daca poti digera genul Blair Witch Project, altfel, nu-l recomand. Pt cei ce prefera filme gen Wrong turn, e ddestul de plictisitor, iti trebuie nervi pt asa ceva
raizenpk pe 22 decembrie 2009 06:35
De acord.
Nutty pe 29 Octombrie 2009 16:31
L-am vazut ... e ok da nu e asa scary
Orikm merita vazut !

cinephile pe 20 decembrie 2009 18:03
E mai mult decat ok !!! Gandeste-te ca personaje ar putea fi reale !
alexa2994 pe 8 aprilie 2012 12:07
Sunt și alte filme inspirate din realitate, care au fost mult mai bune și care cu adevărat merită văzute.
Go1 2 3 4 5

Film - Paranormal Activity