A Star Is Born

(2018)

S-a născut o stea

Poster A Star Is Born Postere A Star Is Born

Sinopsis A Star Is Born

Mai mult
A Star Is Born

Tragica poveste de dragoste este centrată în jurul muzicianului Jackson Maine (Bradley) care o întâlneşte pe tânăra aspirantă Ally (Lady Gaga) şi se îndrăgosteşte pe loc de ea. Deşi nu mai spera să devină cântăreaţă vreodată, Ally cucereşte publicul imediat, după ce Jack o convinge să urce pe scenă, la unul dintre concertele lui. Pe măsură ce cariera lui Ally ia amploare, povestea lor de dragoste se deteriorează, iar Jack se simte tot mai singur în interminabila lui luptă cu demonii interiori.

citeşte
Contribuie la această pagină şi câştigă DVD-uri!
NOTA FILM
- -
2 păreri
sub 5 voturi

Caseta tehnică

AKA

  • Nasce uma estrela
  • È nata una stella
  • Csillag születik

Produs de

Joint Effort

Distribuitorul international

Warner Bros.

Distribuit in Romania de

Vertical Entertainment

Țara

SUA

Taguri

Părerea ta

Spune-ţi părerea
Ordonează după
chris-T pe 02 Februarie 2011 02:17
Oricum ..... sa vedem ce-o sa iasa !!!
5 4
gia04 pe 03 Martie 2012 16:27
Asemanator cu Bourlesque. cam previzibil ce se va intampla. Dar asta nu inseamna ca nu il voi viziona. "Musical" si "Beyonce" in aceeasi propozitie ma trimite direct la cinema.
1 4

Spune-ţi părerea despre A Star Is Born

Pentru a scrie un review trebuie sa fii autentificat. Click aici pentru a te autentifica.
Liste cu A Star Is Born
Îţi place sau deteşti acest film? Adaugă-l într-o listă!
jinglebells