Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread
Old 11 Mar 2010, 03:00   #721
danT
Banned
 
danT
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 104
Originally Posted by Judex:
ssssoooooooooooooooomn

Tre' sa ma mai tin nitel, ca am o treaba la 5...
danT is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 03:44   #722
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
http://www.youtube.com/watch?v=_b-zslch97s
Judex is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 03:53   #723
danT
Banned
 
danT
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 104
Bine, ma duc...
danT is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 04:05   #724
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
MieAlonso

Last edited by Judex : 11 Mar 2010 at 04:08.
Judex is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 12:10   #725
danT
Banned
 
danT
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 104
Originally Posted by vave:
Aţi luat-o pe arătură, da' rău de tot.
Sox. A clacat psihic, iesind din poveste... Si-a scos bocancii , si-a dat poalele peste cap si a inceput sa-si etaleze neputinta, ca sa zic asa...

P.S.
E cam aburistico-grafomanica metoda asta a voastra de a prelungi fara miza o poveste fara sens... Mai bine ati incerca sa dati o tinuta cit mai accentuat literara personajelor invocate (ia creati niste portrete viabile, ca sa zic asa - din citeva fraze cit mai sugestive! ), sau daca nu, macar puneti-va partenerii de joc intr-o dificultate cit mai mare (de a continua "nuvela").Conditie: desfasurarea dificultatilor, ca sa zic asa, treuie sa fie neaparat logica - nu veniti cu absurditati! Cistiga cine reuseste sa inchida definitiv o poveste.

(Vreau sa vad si io ceva creativitate, Sox - nu laba...)

P.P.S.
Sper ca v-ati prins ca am 1-0. (De fapt, daca stau bine sa ma gindesc, 2 )

Last edited by danT : 11 Mar 2010 at 12:19.
danT is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 12:13   #726
vave
cu v mic
 
vave
 
Join Date: Oct 2008
Location: Claudiopolis
Posts: 2,435
Ştiu eu că poţi rămâne on topic.
__________________
E prea clişeic să spui că e clişeic.
vave is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 12:13   #727
copila_satanista
darkest music addict
 
copila_satanista
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,697
)))) esti penal
copila_satanista is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 12:43   #728
danT
Banned
 
danT
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 104
Originally Posted by Windom:
danT, Sox, copila_satanista, aveti cite un avertisment, urmat de bann, daca continuati tot asa.

Adica?! Eu eram serios.

P.S.
Si voua, Windom & vave, vi s-a parut ca ce urmeaza de la 64 incolo era on-topic?
danT is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 18:45   #729
manwithamoviecamera
Banned
 
manwithamoviecamera
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 474
nici filmu' nu e prea de soi, si userii care umbla chiauni in ultimul timp pe forum, cu miros de liceeni semiagramatzi si de chat fara sens( ar trebui ca toata cinemagia sa se numeasca offtopic asylum) ma fac sa zic pas. pana si windom s-a prostit. nimeni nu scrie despre cinema, totzi abereaza. deci, no thx, la ce fauna avetzi pe forum, se duce repede pulii de suflet( am voie sa scriu <<pulii>> si moderatorul a scris <<pizde>> de vreo doua ori)
nu shtergetzi, nu mutazti, e opinia mea ontopic si foarte ontopic.
manwithamoviecamera is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 18:52   #730
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Thumbs down

Originally Posted by manwithamoviecamera:
...
Nu că ar conta vreun pic pentru mine, da'totuşi de ce mama naibii nu-i daţi omului ăstuia ceea ce cere: timp de filme, timp pentru lectură, bune-maniere, sex, treburi administrative, alte forum-uri cu elevate discuţii on-topic şi tot aşa ?!
Dragomara is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 18:55   #731
Gospin
Comfortably numb
 
Gospin
 
Join Date: May 2009
Location: over the rainbow
Posts: 1,289
Send a message via Yahoo to Gospin
pai chiar nu e treaba ta.
Aici e un forum meet, daca nu vrei sa te duci de ce te bagi?
__________________
Ambition is a poor excuse for not having enough sense to be lazy!
Gospin is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 18:57   #732
manwithamoviecamera
Banned
 
manwithamoviecamera
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 474
sigur ca n-am sa bag in seama fata batrana cu dintzii de lana de mai ...dar, c'mon, atzi bannat fata aia ca a scris ceva de dinuleasca, pt habarnism (!?) ( pe un forum de cinema!) ,si lasatzi alde sox, gospin, vave, dragomara, totzi nimenii, looserii care scriu doar pe la cafenea prostii, poze idioate, jocuri retardate, topice de cacao,se injura, etc.n-ar trebui sa impunetzi o conduita, o tzinuta, niste subiecte de doamne -ajuta? habar n-avetzi sa avetzi grija de forumul asta care a ajuns de doi bani. mi-era drag, dar zau daca mai intzeleg ceva din el. si moderatori...inactivi sau anacronici. pacat, e bataie de joc.
nici voua nu va place cum a involuat, e strict o parere sincera si de ansamblu, ar trebui sa va ganditzi incotro o ia forumul...
manwithamoviecamera is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 19:02   #733
Gospin
Comfortably numb
 
Gospin
 
Join Date: May 2009
Location: over the rainbow
Posts: 1,289
Send a message via Yahoo to Gospin
@manwithamoviecamera, ce i-am zis mai sus, i-am zis lu' Dragomara.
tu esti cam nesimtit si jignesti in necunostinta de cauza, in conditiile in care niciodata nu te-am atins cu nimic, nici bine nici rau!
stii tu ce potential are fiecare user?
cat despre cafenea, imi place sa postez, 4 fun, dar tu chiar stii atat de multe despre filme? ca eu nu am vazut nimic interesant la tine decat atacuri, poate m-am inselat! Putini oameni de aici stiu despre filme, nu o sa dau nume, dar alora le respect parerea. Eu nu's vreun filosof, scopul meu aici a fost sa invat, sa acumulez, si sa ma distrez, mi l-am atins... partial, e vreo problema ?
__________________
Ambition is a poor excuse for not having enough sense to be lazy!
Gospin is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 19:07   #734
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Originally Posted by manwithamoviecamera:
sigur ca n-am sa bag in seama fata batrana cu dintzii de lana de mai ...dar, c'mon, atzi bannat fata aia ca a scris ceva de dinuleasca, pt habarnism (!?) ( pe un forum de cinema!) ,si lasatzi alde sox, gospin, vave, dragomara, totzi nimenii, looserii care scriu doar pe la cafenea prostii, poze idioate, jocuri retardate, topice de cacao,se injura, etc.n-ar trebui sa impunetzi o conduita, o tzinuta, niste subiecte de doamne -ajuta? habar n-avetzi sa avetzi grija de forumul asta care a ajuns de doi bani. mi-era drag, dar zau daca mai intzeleg ceva din el. si moderatori...inactivi sau anacronici. pacat, e bataie de joc.
nici voua nu va place cum a involuat, e strict o parere sincera si de ansamblu, ar trebui sa va ganditzi incotro o ia forumul...
- termenul corect este "loser". Felicitări, ţi l-ai revendicat!
- "atzi", "lasatzi", "tzinuta", "dintzii" şi tot aşa nu există în limba română, de ce nu încerci lb. engleză, poate pe-aia o cunoşti ceva mai bine.
- dacă ţi-e drag forumul de 2 bani înseamnă că şi tu eşti un "sox, gospin, vave, dragomara, totzi nimenii, looserii".
... etc.
Dragomara is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 19:12   #735
manwithamoviecamera
Banned
 
manwithamoviecamera
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 474
Da, problema este :
desi m-ai facut nesimtit, nu ma supar.
-si eu sufeream de grafomanie, pe cand ma chema Pauline Kael, dar incercam sa discut despre filme, actori si sa aflu cat mai multe. Cei enumerati mai sus si ( unii pe care i-am uitat, ca de ex, copila-satanista faceti umbra prea mare pe aici. Barem copila stie ceva rock. Chiar iubesc acest forum si site, dar calitatea sa e foarte proasta in ultima vreme. Am evitat sa arunc margaritare la porci si sa discut despre filme in ultima vreme. E mare pacat ca aceia ca voi, care abereaza, sufoca forumul,si persoane discrete , foarte discrete dar interesante ca omuldindulap, federico, miercuri, pipes uneori, lili, anaemona, razi si altii destui( ca aceia bannti in ultimul timp, tari in gura dar sprinteni la minte) renunta sa posteze ontopic. Nu pastrez resentimente nimanui, niciunui user sau userite. Chiar certurile cu ele sau cu ei au fost o placere Regret ca a scazut f mult calitatea forumului. Poate ca ar trebui inchisa cafeneaua, nu stiu...sau ar trebui izolata...pt copilasii noi si mai putin interesanti.
Acum astept banarea mea, urari de bine tuturor, ciao, eu m-am saturat sa vacitesc, uitati-va si voi azi la offtopic asylum, injuraturi fara sare si piper... Daca voi admira vreun film, voi vb singura pe forumul meu gol.
Ma puteti injura, stiti ca nu voi putea raspunde. haidi, pa .
manwithamoviecamera is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 19:19   #736
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Thumbs down

Şi cu asta s-a dus şi urma de consideraţie pe care-am avut-o pentru tine şi pentru cei care ţi-au permis accesul la forum, ştiind cine eşti, tocmai când trâmbiţau mai tare contrariul, regulamentul şi restul.

De data asta trebuie să-i dau dreptate lui Pitbull, el se pare că te cunoaşte cel mai bine,

Dragomara is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 19:20   #737
Gospin
Comfortably numb
 
Gospin
 
Join Date: May 2009
Location: over the rainbow
Posts: 1,289
Send a message via Yahoo to Gospin
Tu insati esti un om dezgustator.
Nu cred ca stii atat de multe despre filme, cred doar ca suferi de tine.
Oameni mai culti ca tine, cum ar fi 'Pitbull', ALS, Stefan sau Gloria, Chambord, ar mai fi cativa, nu ma apuc sa-i enumar pe toti, NICIODATA nu au dat dovada de superioritate. Insa tu, un terchea berchea ma faci pe mine, si pe altii 'nimeni' si crezi ca ai dreptul asta.
Du-te pe forumul celalalt si pupa-l in cur pe halebard. O singura vizita am facut acolo, si imi venea sa , cat pupincurism, dar de, asta le trebuie celor ca tine.
a, inca ceva: esti nesimtit/a, nu ma intereseaza daca te-ai suparat sau nu, nu meriti asta!
__________________
Ambition is a poor excuse for not having enough sense to be lazy!
Gospin is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 19:22   #738
manwithamoviecamera
Banned
 
manwithamoviecamera
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 474
Nu ma intereseaza parerile bune sau rele ale persoanelor pe care nu le cunosc in realitate. Eu nu am nicio parere despre voi, nu va cunosc. Consider forumul o mica aula in in care se pot face schimb de pareri interesante, de informatii, sau iti poti imbogati cunostintele generale. Mistourile si certurile raman de domeniul fictiunii, daca ajung in sfera realului e grav.
Gospin, esti mic , pt mine esti chiar nimeni dpdv intelectual. Poate ai un suflet bun si compenseaza

Last edited by manwithamoviecamera : 11 Mar 2010 at 19:24.
manwithamoviecamera is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 19:23   #739
Gospin
Comfortably numb
 
Gospin
 
Join Date: May 2009
Location: over the rainbow
Posts: 1,289
Send a message via Yahoo to Gospin
INCA CEVA, pe vremea cand erai Pauline Kael erai un disperat/a dupa forum, postand in prostie, si ghici ce? tocmai la cafenea, tu erai miezu' acolo.
Ce oameni, ce caractere....
__________________
Ambition is a poor excuse for not having enough sense to be lazy!
Gospin is offline   sendpm.gif
Old 11 Mar 2010, 19:26   #740
manwithamoviecamera
Banned
 
manwithamoviecamera
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 474
Gospin, nu te enerva, nu se merita. Trimite pm, daca vrei sa te racoresti. Nu iti voi raspunde ca nu am timp. Eu chiar am muncit azi. Distrati-va.
manwithamoviecamera is offline   sendpm.gif
Closed Thread


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:22.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells