Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

View Poll Results: Ce fel de votant esti in 2012
Uslas 8 25.00%
Pedeu 5 15.63%
Domnu' Dan 2 6.25%
Altceva, oricum nu prea stiu cum merge treaba 7 21.88%
Iresponsabil, apolitic, vreau "sa mi se dea" 10 31.25%
Voters: 32. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 27 Aug 2012, 23:05   #721
Twinsen
 
Twinsen
 
Posts: n/a
Originally Posted by Redy:
Acolo traiesti tu, remunerat de la partid intr-un fel sau altul ca sa vii aici pe cinemagia sa dezinformezi, sa postezi ce linkuri favorabile pedelelului si sa ii canti ode lui Basescu. Eu pot doar sa evidentiez aceasta realitatea pentru cei care inca mai cred ca nu esti postac. Sper insa ca in timp lucrurile sa fie cat mai clare si pentru cei care sunt acum incetosati, desi nu ar avea scuze pentru asta.
Da, eu sunt postac, Base e dictator, forumistii sunt incetosati. Le judeci bine. De ce pun smilie-uri? Ca ma distrez, de aia.
  Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 Aug 2012, 23:10   #722
Redy
Guru
 
Redy
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 676
In loc sa maresti numarul de smile-uri pe metru patrat ai putea sa iti argumentezi afirmatiile de mai sus, dar nu o vei face pentru ca nu esti capabil din punct de vedere logic sa creezi un paragraf coerent. Stii, numarul ridicat de smile-uri nu tine de argument.

Foarte bine ca te distrezi, ai grija sa nu fii singurul care rade pentru ca atunci aia tine de neurologie. Se pare insa ca esti singur, deocamdata. Eh, poate te mai ajuta prietenii paul_aramis si rifa.

Inteleg ca nu iti place ca lumea poate vedea cat de postac esti, pentru ca pana acum ceva vreme o ardeai liberal si plin de ideologie in gura.

Originally Posted by Twinsen:
Le judeci bine.

Te-am citit corect din primul meu post. Inca nu a existat o singura situatie in care tu sa fi avut dreptate in ceva sau sa arati o analiza coerenta logica sau cel putin reala a evenimentelor ce s-au scurs. Esti postac iar postacii scriu dupa dictare pentru ca pe piata libera nu ai nici o valoare, te hranesti cu frimituri, la fel cum o fac marea armata de propaganda a sistemului bolnav si mafiot care conduce acum Romania.
__________________
Cook Pass Babtridge

Last edited by Redy : 27 Aug 2012 at 23:22.
Redy is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Sep 2012, 20:05   #723
Redy
Guru
 
Redy
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 676
Cati prieteni are Base. Pe bani ca nu le-a placut de mutra lui de securist. Le-a dat bani cu carul de-a lungul celor 8 ani de lupta impotriva coruptiei. Cum vin la nunta analfabetei toti aia care au "boicotat" referendumul din considerente de salvare a democratie. Numai ideologi de drepta pe acolo.

Nastase ar fi invidios ca nu a ajuns si el sa fie imparat asa ca Basescu.
__________________
Cook Pass Babtridge

Last edited by Redy : 01 Sep 2012 at 20:09.
Redy is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:00.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells