Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 15 Apr 2009, 19:22   #301
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Originally Posted by Pitbull:
Ici, nous sommes aux portes de l'Orient, ou tout est pris a la legère.
sugi pula la tot orientul intr-un stil cat se poate de lejer.
connard pretentieux.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:23   #302
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Pauline, hai sä-ti mai vând un pont:
Zi ceva si de revizionismul meu!
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:24   #303
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
tu sa-mi vinzi mie ,iuda de iarmaroc.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:25   #304
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
Parca-mi si pare rau deja ca in curand vor mai fi in top la New Posts numai de-alde "Filme biografice preferate" "Cum s-e numeste filmu" "Eminescu, regizor?" (de tamarainsa) si "Preferati actori".
halebardul is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:26   #305
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Originally Posted by Pauline Kael:
tu sa-mi vinzi mie ,iuda de iarmaroc.
Just.
Ti l-am facut cadou!
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:28   #306
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
Ce spuneam?
Deja in top la New Posts: "Filme biografice preferate"

bleah!
halebardul is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:29   #307
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Originally Posted by Pitbull:
Originally Posted by Pauline Kael:
tu sa-mi vinzi mie ,iuda de iarmaroc.
Just.
Ti l-am facut cadou!

dac-as fi barbat ti-as sparge mutra ,exaltatule.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:29   #308
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Originally Posted by Pitbull:
Ici, nous sommes aux portes de l'Orient, ou tout est pris a la legère.


Ici nous sommes dans les Ferentari unora nu le e aici locul (Pitbull, Corinka Halebardul etc)si nu stiu de ce nu se indeparteaza, dar unele se potrivesc PERFECT aici...nu le-as da acestora din urma acces decat exclusiv in acest topic :w00t:
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:32   #309
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
De fapt, de doua ore planuiam sa trag un pui de somn - dar m-a retinut showul.
Acum ma culc un pic, si mai incolo citesc niste scenarii.
Vä pupä tata. Pauline, n-o uita pe aia cu revizionismul!
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:32   #310
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
a aparut si curva asta,fazana lu' marx.fa fai scris ca vrei sa ma banneze , tampita draculkui,te-a bagat cineva in seama? la ce ai venit? la ce te bagi?> crezi ca faci o impresie de mare lady ca ai venit tu sa invective in mine? e vizibil ce e vizibil,acum spala-te pe maini ca pillat din pont(vezi wiki).
fai frigido intelectual,care repeti mecanic ce spune tov dr,nu esti in stare sa scrii nici despre un desen animat ceva original...

Originally Posted by Pitbull:
De fapt, de doua ore planuiam sa trag un pui de somn - dar m-a retinut showul.
Acum ma culc un pic, si mai incolo citesc niste scenarii.
Vä pupä tata. Pauline, n-o uita pe aia cu revizionismul!
sa te ia dracu' bosorog imputit.sa nu te mai trezesti .

Last edited by Pitbull : 16 Apr 2009 at 07:29.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:33   #311
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
Originally Posted by illotempore2002:
Ici nous sommes dans les Ferentari unora nu le e aici locul (Pitbull, Corinka Halebardul etc)si nu stiu de ce nu se indeparteaza, dar unele se potrivesc PERFECT aici...nu le-as da acestora din urma acces decat exclusiv in acest topic :w00t:

da de ce, stai! ca mie-mi place aici.
am si declarat, doua (trei, patru? ca nu mai poti sti cu viteza asta de postare) posturi mai sus.

am si un mp la care pauline nu vrea / nu poate / nu stie de existenta lui/ sa raspunda... mai stau.
halebardul is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:39   #312
corinka
Dancer in the Dark
 
corinka
 
Join Date: Jun 2004
Location: Phántasien
Posts: 3,135
Originally Posted by Liviu-:

Insir si eu niste nume pe aici ca na, poate din greseala ma baga cineva in seama. In primul rand il sustin pe Cinemania, iar apoi urmeaza Keepwalking, Redmen, Corinka, Buticut, Chambord intr-o ordine oarecare.


La ce ne sustii? Ce cauta nick-ul meu acolo?
__________________
They say it's the last song.
They don't know us, you see.
It's only the last song if we let it be.
corinka is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:40   #313
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Originally Posted by Pauline Kael:
a aparut si curva asta,fazana lu' marx.fa fai scris ca vrei sa ma banneze , tampita draculkui,te-a bagat cineva in seama? la ce ai venit? la ce te bagi?> crezi ca faci o impresie de mare lady ca ai venit tu sa invective in mine? e vizibil ce e vizibil,acum spala-te pe maini ca pillat din pont(vezi wiki).
fai frigido intelectual,care repeti mecanic ce spune tov dr,nu esti in stare sa scrii nici despre un desen animat ceva original...

dar am pomenit eu de tine???? am mentionat numele tau? am zis eu ceva de tine?.....aaaa, cred ca altceva s-a intamplat - te-ai identificat cu cele mentionate mai sus, adica cele care merita sa fie lasate in ferentari. nu-i asa pisi?

curva esti tu pt ca: trimiti poze cu tine goala barbatilor (cred ca jumate din barbatii de aici au poze cu tine goala), eu stiu 3 dintre ei care au aceste poze + ai un amant despre care mi-ai vorbit (by the way, am arhiva) - eu nu pot fi curva pt ca am 25 de ani, sunt absolut libera, nu am nici o obligatie fata de nimeni (spre deosebire de tine care esti maritata cu copii acasa) deci recunosti ca esti curva penala?

stirba esti tu - nu ai dinti in gura si tu esti cea de la care stiu asa ca nu te mai lua de altii



concluzie: faaaaah prapadito (asta e, experiementez si eu o data limbajul tau, it's funny enough) - stai dracu la tine acolo la tzara si viseaza la clipa in care o sa ai posibilitatea sa iesi din catunul ala odata intr-o plimbare-eveniment la Bucuresti.

Originally Posted by corinka:
Originally Posted by Liviu-:

Insir si eu niste nume pe aici ca na, poate din greseala ma baga cineva in seama. In primul rand il sustin pe Cinemania, iar apoi urmeaza Keepwalking, Redmen, Corinka, Buticut, Chambord intr-o ordine oarecare.


La ce ne sustii? Ce cauta nick-ul meu acolo?

va sustine pt a fi moderatorii unui topic, nu stiu care, spre norocul vostru sper ca nu asta ca e plin de jivine suferinde cu coltii salivand (care colti i-au mai ramas, ca vreo 3 ii lipsesc)

Last edited by Pitbull : 16 Apr 2009 at 07:30.
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:45   #314
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Originally Posted by illotempore2002:
Originally Posted by Pauline Kael:
a aparut si curva asta,fazana lu' marx.fa fai scris ca vrei sa ma banneze , tampita draculkui,te-a bagat cineva in seama? la ce ai venit? la ce te bagi?> crezi ca faci o impresie de mare lady ca ai venit tu sa invective in mine? e vizibil ce e vizibil,acum spala-te pe maini ca pillat din pont(vezi wiki).
fai frigido intelectual,care repeti mecanic ce spune tov dr,nu esti in stare sa scrii nici despre un desen animat ceva original...

dar am pomenit eu de tine???? am mentionat numele tau? am zis eu ceva de tine?.....aaaa, cred ca altceva s-a intamplat - te-ai identificat cu cele mentionate mai sus, adica cele care merita sa fie lasate in ferentari. nu-i asa pisi?

curva esti tu pt ca: trimiti poze cu tine goala barbatilor (cred ca jumate din barbatii de aici au poze cu tine goala), eu stiu 3 dintre ei care au aceste poze + ai un amant despre care mi-ai vorbit (by the way, am arhiva) - eu nu pot fi curva pt ca am 25 de ani, sunt absolut libera, nu am nici o obligatie fata de nimeni (spre deosebire de tine care esti maritata cu copii acasa) deci recunosti ca esti curva penala?

stirba esti tu - nu ai dinti in gura si tu esti cea de la care stiu asa ca nu te mai lua de altii



concluzie: faaaaah prapadito (asta e, experiementez si eu o data limbajul tau, it's funny enough) - stai dracu la tine acolo la tzara si viseaza la clipa in care o sa ai posibilitatea sa iesi din catunul ala odata intr-o plimbare-eveniment la Bucuresti.

Cer bannarea lui Illotempore pt ca a incalcat regulamentul! A spus lucruri personale pe un forum public fara acordul userului personal! Luati masuri! Eu acestei fatuci nu i-am adresat nici un cuvant azi.Ma uraste de moarte ,dar nu stiu de ce.
Nu sunt poze goala sunt in lenjerie,nici macar sutien si chiloti,un fel de neglijeu.
Nu ti-am vb despre amant,pt ca nu am,e important ce crede familia mea,nu tu.
Da,sunt o curva penala,pune pozele alea trucate sau nu unde vrei, tu si tovarasii tai,nu sunt personalitate publica.
Am fost la stomatolog,premolarul meu e la loc si arat mai bine decat inainte.
Multumita? Mersi ca m-ai calmat cu grija ta pt tine.
Illo,de unde atata ura pt mine?A,am un baitetel,cine ti-a permis sa scrii asta pe un forum public,fara acordul meu?
Da,nu am timp sa vin in Bucuresti,sau cand vin imi vizitez rudele,nu toti psihopatii de pe net,in viata reala sunt f linistita.

Last edited by Pauline Kael : 15 Apr 2009 at 19:49.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:47   #315
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Corinka, nu stiu daca ai reusit sa treci prin topic inainte sa inceapa mica neintelegere, dar se pusese problema alegerii unui nou moderator. Asa cum au mai facut si alte persoane inaintea mea, eu am insirat numele unor persoane care cred ca ar merita o asemenea "functie". Bineinteles daca doresc ca nu le obliga nimeni.
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:48   #316
marius
Novice
 
marius
 
Join Date: Aug 2001
Posts: 17
Cred că aţi greşit numele topicului, ar trebui să se numească Înjurături pentru moderatori

PS: Când am intrat pe forumul acesta am crezut că voi găsii nişte persoane cu capul pe umeri, dar văd că unele au confundat acest forumul Cinemagia cu site-ul spitalului din Berceni.

Last edited by marius : 15 Apr 2009 at 19:52.
marius is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:50   #317
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Mai ai ceva de scris? Spune,ca m-ai calmat,mersi,Illo, esti o dulce.:-)

Last edited by Pauline Kael : 15 Apr 2009 at 19:54.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:51   #318
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Nu te speria. Asa a fost dintotdeauna, ba chiar si mai rau daca nu ma insel. Atat timp cat te limitezi la sectiunile dedicate exclusiv cinematografiei s-ar putea sa ai norocul de a nu te intalni cu astfel de situatii.
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:51   #319
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Originally Posted by marius:
Cred că aţi greşit numele topicului, ar trebui să se numească [BÎnjurături pentru moderatori[/b]

PS: Când am intrat pe forumul acesta am crezut că voi găsii nişte persoane cu capul pe umeri, dar văd că unele au confundat acest forumul Cinemagia cu site-ul spitalului din Berceni.
Pe siteul ala scrii tu? Eu nu stiam ca au site.Te-ai logat in 2001 si abia azi ai intrat ca sa arunci si tu o pietricica,doar e Saptamana Mare,nu? :-) In mine,ca merit,asa e.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:52   #320
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
marius, ia-ti o patura si fugi repede de-aici, pana nu vine ploaia de foc!

PS. Sa stii ca ceea ce citesti nu e pe bune, aici se turneaza un film. Sunt doar niste roluri, replici. E un experiment. Capisci? Hai, fugi ca strici cadrul!
halebardul is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:21.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells