Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

View Poll Results: Ce pärere aveti despre afisarea vârstei fiecärui forumist?
Da, obligatoriu! 5 9.26%
Da, dar numai benevol... 14 25.93%
Da, dar numai în cazul userilor de sex masculin. 5 9.26%
Mi-e total indiferent 7 12.96%
Cum vreti voi, dar mi se pare inutil si irelevant 14 25.93%
In nici un caz! 9 16.67%
Voters: 54. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread
Old 26 Nov 2009, 21:53   #101
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
Originally Posted by Dragomara:
Originally Posted by Cinemania:
Originally Posted by Judex:
Astept cu interes momentul in care Dragomara o va anunta pe Dragomara ca a trecut pe lista de ignore.

sau cand Dragomara o va modera pe Dragomara

şi uite cum dai tu sensuri noi lui "dacă tăceai, filosof rămâneai".

n-ai de unde sa stii...n-ai fost acolo..dar inca nu e prea tarziu

si eu care eram foarte sigur ca n-o sa ajunga textul meu acolo sus la tine de cand cu lista de ignorante, pardon arogante

dar totul e bine cand se termina cu bine...apropo de Sorry Cinemania is a moderator/admin and you are not allowed to ignore him or her.

Originally Posted by Dragomara:
fuck! câtă nedreptate Dumnezeule, câtă nedreptate, să vrei să-i ignori pe *****, şi să nu ţi se dea voie!! parcă ar aduce cu ţara mea!

life is full of bitches
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   sendpm.gif
Old 30 Nov 2009, 20:30   #102
Andreeaaa
Novice
 
Andreeaaa
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 8
Ce conteaza care ce varsta are?
Asa fiecare isi pune o poza fake,spune ca e nascut din 1978 si nici nu iti dai seama in urma postarilor lui/ei (in unele cazuri) care e varsta reala a userului.
Andreeaaa is offline   sendpm.gif
Old 30 Nov 2009, 20:45   #103
cremaxx
Banned
 
cremaxx
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 408
Originally Posted by Andreeaaa:
Ce conteaza care ce varsta are?
Asa fiecare isi pune o poza fake,spune ca e nascut din 1978 si nici nu iti dai seama in urma postarilor lui/ei (in unele cazuri) care e varsta reala a userului.

Dragomara te prindea indiferent de ce spuneai sau daca minteai in legatura cu varsta.Din pacate o sa revina pete 3 zile(e plecata la munte) si o sa te comvingi.
cremaxx is offline   sendpm.gif
Old 02 Jan 2010, 17:12   #104
nartip
Banned
 
nartip
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 12
Post spil

Originally Posted by StefanDo:
nu-i niciunul

=*= Eu cred ca este un "spil" in mintea acelora care cred ca ceilalti ii cred pe ei suta in suta.Cu atat mai grav este si ca unii dintre noi ajungem la paroxism cu "indignararea" daca cineva nu-i apreciaza acea "valoare" pe care doreste s-o arate si chiar s-o impuna.
-Eu propun tuturor care se afla in aceasta stare de "euforie" sa tina cont ca aici este un loc unde se incearca socializarea/comunicarea pe o tema anume si nu "scolarizarea"cuiva,sau scoaterea sa in evidenta cu ceva deosebit/anume.Varsta reese/se vede din felul cum abordezi si comentezi...si nu este o crima.Fiecare suntem unici in felul nostru si la fel cu ceilalti tot in acest fel.
-Gresim atunci cand nu discutam la tema-oricare-si trecem la persoana.Unele persoane pot sa lanseze o controversa cu intentie sau din necunoastere suficienta.Aceea este pozitia/atitudinea sa si "noi" ne pronuntam -ar trebui- in continuare tot doar la tema.A ne judeca fiecare pe fiecare,a ne "evalua",a ne aprecia si "valorifica" aprecierile,la ce ajuta?Doar se naste raca.Esista si forumuri cu asemenea caracter.
-*- Si dupa tot ce-am zis aci,astept sa trageti din toate pozitiile pentru ca nu ma va atinge/afecta nimic,nici de rau,nici de bine.Eu ma exprim pe blogurile mele si atat.Cu respect,nartip
nartip is offline   sendpm.gif
Old 03 Jan 2010, 09:02   #105
redmen
Old School Hollywood
 
redmen
 
Join Date: Mar 2006
Location: Ramnicu Valcea
Posts: 3,221
Atata amar de cuvinte doar ca sa te lauzi ca ai forum si sa te caute lumea pe google ? How lame.
__________________
I had some problems with my screenplay so I bought that book .. "How to Write a Movie in 21 Days".That was a year ago. (Christopher Moltisanti)
redmen is offline   sendpm.gif
Old 03 Jan 2010, 11:04   #106
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Cool

Originally Posted by redmen:
Atata amar de cuvinte doar ca sa te lauzi ca ai forum si sa te caute lumea pe google ? How lame.
dragule, mult citişi , prost citişi!
ştii tu provebul acela care spune că e mai înţelept să taci şi să păstrezi "misterul" asupra inteligenţei tale, decât să vb şi să înlături orice dubiu?!
Dragomara is offline   sendpm.gif
Old 03 Jan 2010, 17:28   #107
cremaxx
Banned
 
cremaxx
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 408
Daca am sti toate proverbele pe care le stie Dragomara ,ei bine,ne-am duce spre dracu toti.
cremaxx is offline   sendpm.gif
Old 04 Jan 2010, 16:05   #108
nartip
Banned
 
nartip
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 12
Post

Originally Posted by Dragomara:
Originally Posted by redmen:
Atata amar de cuvinte doar ca sa te lauzi ca ai forum si sa te caute lumea pe google ? How lame.
dragule, mult citişi , prost citişi!
ştii tu provebul acela care spune că e mai înţelept să taci şi să păstrezi "misterul" asupra inteligenţei tale, decât să vb şi să înlături orice dubiu?!
************************************************** *********************************
-Stimata Dna.Imi permit aci sa raspund si eu acestui forumist.ESTE al doilea si ultimul meu comentariu dupa trei ani de "adulmecat" pe aici si despre care va scriam impresiile mele...Acum m-am inregisrtrat ca sa pot comenta ca un final si o concluzie.
1)-Cei inteligenti nu se vor supara.In lumea animala-toata-exista o subcategorie care este eliminata de catre colectivitate pentru nocivitatea ei.Aceea este categoria "latrailor",adica a indivizilor care din voluntarism se manifesta inafara caracteristicilor speciei respective,aducandu-i prejudicii.Nu sunt in stare sa vaneze,dar se baga la ospat si maraie la cei care au adus mancarea.
2)-La oameni-similar-exista aceeasi categorie de indivizi,cu aceleasi apucaturi/instincte primare,dovada a imaturitatii lor.Astia sunt cei care stau de dupa gard/usa si scuipa pe toti cei care intra sau ies,ca sa-i "marcheze" cu mintea lor,sa se faca remarcati...in felul lor.EROAREA mare-a noastra in general-este ca apreciem asemenea subspecie/categorie de oameni pentru numarul de "latraturi" si-i declaram "guru" si nu dupa cunostintele in materie.Si pe acest forum sunt cativa latrai care se reped,musca/spurca aduna nr.de postari si urca "ierarhic",ca si cum acesta ar fi scopul forumului.SPECIAL am postat primul comentariu acolo unde am facuto.Si daca ma cauta lumea pe Google va vedea ca eu sunt in stare sa si produc ceva,inclusiv filme,fara sa scuip pe cei care-mi "deschid" usa.
=*= De aceea va scriam ca aici nu este cinemagia-dupa unii/latrai-,ci,este locul unde pot si ei face cate ceva.Rau.Sunteti sincera-sper ca va cunosc bine- si dati posibilitatea unor adunatori de postari-latraturi- ca sa va faca sa suferiti.Si suferiti nemeritat,pentru ca le dati atentie.Nu le mai dati.Vor "muri" de ciuda.Cat asi da sa fiu in capul lor dupa ce vor citi ce-am scris eu aici.Sa te tii "material didactic"pentru ei..Multumesc pentru atentie.
=== TUTUROR,ANUL 2010 CU SANATATE SI NOROC!-Cu respect,nartip
nartip is offline   sendpm.gif
Old 04 Jan 2010, 19:18   #109
cremaxx
Banned
 
cremaxx
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 408
Da ,asa spuneam si eu.
Chiar o ajut cuo idee,i-am mai zis: http://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=96469

Fa si tu un topic la fel ca cel de mai sus si o sa vedem cati latra spre catea... , cred ca multi or s-o si muste....
cremaxx is offline   sendpm.gif
Old 04 Jan 2010, 19:22   #110
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
hai s-o lasam balta cu topicul asta
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   sendpm.gif
Closed Thread


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:00.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells