Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Fanatic

View Poll Results: FILMUL VA DEPASIT ASTEPTARILE ??
DA 3 60.00%
NU 2 40.00%
Voters: 5. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread
Old 27 May 2005, 15:31   #1
TODUT LUCIEN
Novice
 
TODUT LUCIEN
 
Join Date: May 2005
Location: Salonta
Posts: 9
Send a message via ICQ to TODUT LUCIEN
LA S.W.

Saptamana trecuta am vazut ep. 3 din S.W. si mi-a depasit toate asteptarile. Epe departe cel mai complex din serie, cu actiunea cea mai interesanta. De fapt era si normal sa reprezinte apogeul creatiei nlui Lucas. Din pacate actiunea filmului nu reprezenta o surpriza, toti stiam ce va face Anakin.
__________________
TODUT LUCIEN
TODUT LUCIEN is offline   sendpm.gif
Old 27 May 2005, 18:15   #2
Denis_stelistu
Guru
 
Denis_stelistu
 
Join Date: Apr 2005
Location: In jedi
Posts: 500
Ma lasi ma in pace cu chestionarele tale de kkt.
Trimite mesaje despre alte filme,nu numai Star Wars 3.Nu mai fi obsedat.
__________________
The force be with you!
Denis_stelistu is offline   sendpm.gif
Old 27 May 2005, 21:01   #3
rudywetzer
Novice
 
rudywetzer
 
Join Date: May 2005
Posts: 5
pe mine m-a dezamagit crunt ;ce-i cu graba asta ??
in 3 zile Amidala afla ca e gravida si sarcina ajunge la termen si mai si naste !!!
alta idee: ala micu (anakin), se da cu raul f. repede si invata f. mult din tainele fortei intunecate .Cand sa-l invete imparatu'? ca mai tot timpu' a fost pe drumuri?
Nu a fost nici un pic de magie in film ; inteleg ca filmu a fost greu de facut ,in primu' rand ca se stia ce o sa se intample ; cred ca la fel ca in ESB trebuia Lucas sa puna pe alcineva sa regizeze.
ce mi-a placut f. mult faza cu imparatu' si vader impreuna cu tarkin la geam. Vader l-ar manca cu pene cu tot pe imparat -se vede chiar si prin casca cat de urat se uita - dar partea intunecata a fortei este mult mai tentanta si nu face nimic; Imparatu' simte astea dar e convins 100% ca vader nu ii va face nimic si se va supune lui; foarte bine lucrat aici. in rest...
rudywetzer is offline   sendpm.gif
Old 27 May 2005, 21:07   #4
Lady_Skar
El Chewbaccabra
 
Lady_Skar
 
Join Date: Sep 2002
Location: it looks like a room but i'm not sure.
Posts: 996
Send a message via Yahoo to Lady_Skar
Dude, come on now. nu poti sa te rezumi la un singur thread despre Star Wars? Stiu ca esti nou si vrei sa te faci auzit, dar poti fi condamnat foarte repede pe aici.
Ai grija ce postezi si incearca sa vii cu ceva nou.
__________________
Tis better to be brief then tedious.
Lady_Skar is offline   sendpm.gif
Old 28 May 2005, 00:02   #5
rudywetzer
Novice
 
rudywetzer
 
Join Date: May 2005
Posts: 5
ai auzit lucien? tre sa ceri voie la guru ca sa postezi!
ei stiu daca gandesti bine sau rau ca doar sunt guru iar noi niste muritori sau poate niste bieti java..
rudywetzer is offline   sendpm.gif
Old 28 May 2005, 10:23   #6
Lady_Skar
El Chewbaccabra
 
Lady_Skar
 
Join Date: Sep 2002
Location: it looks like a room but i'm not sure.
Posts: 996
Send a message via Yahoo to Lady_Skar
Inainte sa strigi "La revolutie, fratilor!" gandeste-te pe toate forumurile, nu numai asta, se pune accentul pe subiecte INTERESANTE de conversatie. Cum poate sa fie asta un subiect interesant cand deja toata lumea si-a pus parerile in "Star Wars Fanatics"? Nu este dictatura, este bun simt.
I assume you have it. :hmm:
__________________
Tis better to be brief then tedious.
Lady_Skar is offline   sendpm.gif
Old 29 May 2005, 12:21   #7
Gaandalf
The White Rider
 
Gaandalf
 
Join Date: Dec 2002
Location: with charlotte
Posts: 4,253
Originally Posted by rudywetzer:
pe mine m-a dezamagit crunt ;ce-i cu graba asta ??
in 3 zile Amidala afla ca e gravida si sarcina ajunge la termen si mai si naste !!!
alta idee: ala micu (anakin), se da cu raul f. repede si invata f. mult din tainele fortei intunecate .Cand sa-l invete imparatu'? ca mai tot timpu' a fost pe drumuri?
Nu a fost nici un pic de magie in film ; inteleg ca filmu a fost greu de facut ,in primu' rand ca se stia ce o sa se intample ; cred ca la fel ca in ESB trebuia Lucas sa puna pe alcineva sa regizeze.
ce mi-a placut f. mult faza cu imparatu' si vader impreuna cu tarkin la geam. Vader l-ar manca cu pene cu tot pe imparat -se vede chiar si prin casca cat de urat se uita - dar partea intunecata a fortei este mult mai tentanta si nu face nimic; Imparatu' simte astea dar e convins 100% ca vader nu ii va face nimic si se va supune lui; foarte bine lucrat aici. in rest...
doamne cat ai putut sa aberezi ... in caz k n'ai vazut celelalte filme... in care se calatoreste in hyper space... drumul nu e asha scurt pe cat e prezentat in film ... povestea din Revenge se desafashoara in 7-8 luni.
:sleep:
__________________
"Hollywood is like a 10 story cock f.ucking everything in it's path ... just like Madonna!"
Gaandalf is offline   sendpm.gif
Old 30 May 2005, 10:10   #8
emanuel
Maestrul
 
emanuel
 
Join Date: Aug 2001
Posts: 1,579
Send a message via Yahoo to emanuel
Va rog continuati la discutia la celelalte subiecte deja deschise despre S.W.
Multumesc.
emanuel is offline   sendpm.gif
Closed Thread


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:49.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells