Păreri The Comfort of Strangers

(1990)

Mângâieri străine

Teona11 pe 05 Ianuarie 2012 00:56
Filmul acesta mi-a placut la nebunie este o drama psihologica, care pe mine m a frapat, nu mai comentez cat de frumos era Rupert Everett:X
eduard_stratan pe 22 mai 2022 13:21
Bine teutona, deci pocitaniile nu iti plac!
Dragos.87 pe 20 Iunie 2023 00:50
Foarte intrigant, acțiunea se desfășoară lent, reușește să-ți atragă atenția asupra deznodământului. Povestea e interesantă iar cuplul ciudat te face să reflectezi asupra multor lucruri, rolul lui Christopher Walken i se potrivește ca o mănușă, e atât de ciudat și îl ajută fizionomia feței, singurul minus e că acțiunea e mult prea lentă și duce lipsă de idei dar e acceptabil.Un film bunicel, merită vizionat.
user-63b02ad8a0ee8 pe 03 Martie 2023 02:27
Un film cu niste nuduri absolut superbe..... Acțiunea se întâmplă în serenisima Veneție ....
cosmin_kedii pe 28 Aprilie 2013 08:11
Un succes total și o atmosfera nesănătoasași înfricoșătoare, unde Veneția este adevărata vedetă al filmului ,,lui Schrader,,,
vege pe 04 Februarie 2018 15:02
O adunatura de psiho si de femei hidoase
De cate ori o vad pe undeva pe Helen Miren, absolut hidoasa britanica (precum 90% din englezoaice, de fapt) iau cate un emetiral ca sa pot suporta pretentiile de gratie ale babei.
Am sa cumpar cartea lui McEwan, sa vad daca merita atentie.

eduard_stratan pe 22 mai 2022 13:23
Eu o sa iau o cutie de emetiral ( sper ca nu este pentru erectie, ca nu mai ma primesc in magazin!) dupa ce ti-am citit comentariul!