Păreri Secuestrados

Secuestrados

cosmin742000 pe 20 Octombrie 2011 16:08
Un film cu un final nehollywoodian (normal e spaniol) , foarte bine interpretat , care imi demonstreaza inca o data ca spaniolii sunt cei mai buni la horror in prezent.
bainca pe 13 martie 2021 01:53
iar tu cu rasismul tau , sa le sugi ceva americanilor , moldovean de 2 lei , inainte sa tii cu alte tari , uita-te la tine , un moldovean fara creieir de la Focsani Romania nu Spnaia , ai 43 de neuroni nu de ani , nu este nici o diferenta intre filmul asta si multe filme americane pe acealsi subiect rasistul curului
bainca pe 13 martie 2021 01:54
Spania *
Sharlene pe 12 Februarie 2012 15:50
este suuuuuuupeeeeeeeeeeeeer :D:X imi plac filmele spaniole pt ca sunt originale
margott pe 21 Februarie 2012 16:18
Un film original, cu multa tensiune, dar mult prea violent pentru gusturile mele.
1900toamna pe 29 Mai 2012 16:22
abia l-am putut viziona....infiorator! foarte bine facut.
Get0dac pe 11 Ianuarie 2013 06:56
Daca nu aveti ce face
Daca sunteti sado maso si vreti sa intrati intr-o paranoie profunda ori de cate ori va bate un strain la usa....urmariti filmul. Isterie...sange...violenta fizica si psihica. Nu vad sensul acestor filme. In acelasi timp incep sa am o parere buna despre mine ca om din moment ce nu a inceput sa mi se para cool genul asta de filme. Am 4 comentarii lasate inaintea mea, de catre dame ce probabil lesina in fata unui strop de sange real.....in schimb in fata televizorului sunt zmeoaice.
08anamaria21 pe 25 februarie 2013 16:25
De ce nu-ti pasa doar de viata ta??
Get0dac pe 26 februarie 2013 18:23
Multumesc....:)
CataUK pe 30 Ianuarie 2013 02:32
Eu stiam ca un la un film horror trebuie sa te sperii. Rar mai gasesc asemenea filme.
bainca pe 13 martie 2021 02:05
este thriller acest film . In ziua de azi filmele horror au multe subgenuri , si nu toate sunt scary adica de speriat , in ziua de azi Horror nu mai este egal cu speriat , este mai mult entertainment , adica de distractie cu gasca sau fara , unele sunt doar creepy adica iti da fiori dar nu te sperie , oricum eu personal nu vreau asa ceva , eu fac parte din prima categorie si cred ca asa este corect vad filme de distractie inculzand horror , ma face atenta si ma tine in suspans chiar daca mai tresar poate uneori dar de speriat sincer chiar nu as vrea sa ma sperii . Filmele vechi aveau niste efecte foarte bune , cele din 80 , erau mai creepy asa , dar in ziua de azi nu totul se rezuma la supranatural/fantome sau demoni , horror-ul a evoluat , acest film este home invasion bazat de pe fapte reale , daca intra cineva in casa evident ca te sperii , de accea este considerat horror , este mai mult pe psihologic si viata reala
Anelize pe 05 Februarie 2012 18:38
Un film... deloc horror . Cu multa actiune. Se vede bine ca e un film spaniol, :-q
narcis-aci pe 27 Ianuarie 2013 11:56
actiune si o drama sinistra ...!!!
un film foarte bun .....cu multa actiune si intr-adevar o drama-sinistra as putea spune , ce sa-ntamplat cu acea familie. Dar ''hotii'' sunt niste amatori prosti .....varza-total .....niste idioti ......si intr-adevar .....gasesti pe toate drumurile ''tampiti'' ca astia. Chiar se-ntampla asa ceva ....poate si mai si...!! Daca erau intr-adevar niste adevarati profesionisti .....nu lasau nici victime,nu faceau nici atata zarva .....ba mai mult decat atat ...a mai si murit unul din ei ....pacat .....trebuia toti 3 sa sfarseasca asa .........niste prostalai ....!! Si nici cu ''parale'' nu sau ales .....!! Oricum, filmul merita vazut .....recomand iubitorilor de genul .......!! Cu toate ca e spaniol ....e facuta foarte bine aceasta drama psihica.