Păreri Bumblebee

(2018)

Bumblebee

robert_spatarelu pe 02 Ianuarie 2019 22:35
WOW! Cel mai bun film din serie. O poveste incredibilă care mi-a placut foarte mult. Nu aveam așteptări foarte mari însă a fost mult peste așteptări. Primele 2 filme din serie au fost foarte bune însă acesta este peste, din punctul meu de vedere. Iar cel din 2017 nici nu se poate compara fiind unul dintre cele mai slabe... Acest film MERITĂ văzut fără doar și poate!!!
eduard_s pe 26 Iulie 2018 01:37
Sper doar sa fie mai bun decât celelalte deoarece mie îmi plece universul Transformers dar nu mi place cum este expus în filme. Sunt puține lucruri despre care pot zice că între adevăr mi au plăcut din părțile anterioare cum ar fi efectele dar sa fim serioși nu poti sa te bazezi doar pe CGI părerea mea.
nico_nicolle pe 27 Decembrie 2018 14:48
Lung și siropos după părerea mea dar amuzant pe alocuri. Drăguț!
mihaita_diaconu pe 31 Decembrie 2018 01:03
Mi s-a parut atat de plictisitor incat de la jumatatea filmului am adormit in cinema..
Nu e pentru oricine filmul asta

coco_mafya pe 3 ianuarie 2019 21:22
partea cu robotii,si batalia de pe cybertron,a fost de vis,exacta asa cum imi inchipuiam. insa partea cu aceasta actrita ma dezamagit complet,inca de cand a aparut trilerul filmului stiam ca nu are ce cauta acolo. in fine,poate ca multi au alte gusturi si e ok pentru ei insa pe mine ma enerveaza ca nu au dat rolul cuiva mai potrivit. daca vor continuua pe viitor tot cu ea va fi dezamagitor.
user-5ae43a25b6594 pe 10 Ianuarie 2019 12:52
Acesta este un nou început pentru franciza transformers, cel mai bun aparut pana acum, sa speram ca asta este reboot.ul de care avea nevoie aceasta serie!!
AlexBoSS74 pe 05 Ianuarie 2019 20:02
Frumos ma, chiar frumos filmul, mi-a placut mult. Interesant si foarte captivant, emotionant,actiune bine structurata, nu te plictisesti o clipa. Chiar merita vazut, m-a impresionat foarte placut:)
cameliamoldovan16 pe 03 Ianuarie 2019 19:38
SUPER
Este un film foarte bun, Are scene amuzante , scene de actiune, cum poti sa nu il indragesti pe Bumblebee cand l-am vazut in Transformers 1,2,3,4,5 . Da este adevarat ca in Transformes a fost m-ai multa actiune, dar merita vazut. Mie mi-a placut foarte mult este un film foarte bun. Felicitari regizorului.
Dora3005 pe 02 Ianuarie 2019 18:35
Minunat
Cand am ales filmul impreuna cu o prietena, nu am crezut ca va fi cine stie ce, insa a fost incredibil, si cred ca mi-a placut mai mult decat i-a placut ei. Il recomand, merita sa fie vazut!
Azte47 pe 31 Decembrie 2018 18:34
Un film foarte bun
Aveam mai puține așteptări, dar este un film destul de reușit.
blackmore pe 18 Ianuarie 2019 22:10
O mizerie de incercare de continuare a seriei de mizerie Transformers.Un film facut ca sa iasa la numar , mizerabil jucat , scenariul parca ar fi fost scris de un copil lobotomizat de clasa a 2-a .Filmul se adreseaza exclusiv decervelatilor.Adica asta e publicul tinta.
eugenstancioiu pe 26 Decembrie 2018 12:43
Este doar un film de ficțiune ...tratează-l ca atare..
user-5c2a2bc5cf65c pe 31 Decembrie 2018 16:48
Un film foarte bun. Mi-a plăcut foarte mult! Travis Knight a schimbat cu totul lumea Transformers.
parker26 pe 28 Decembrie 2018 19:50
Bine
Foarte bun filmul ,l-am vazut la cinema si mi-a placut ,de exceptie ,printre cele mai bune ale anului
Luk__ pe 03 Ianuarie 2019 23:58
Jooohhhnnn Ceeennna
E interensant mie personal mi-a placut ! Si cred ca e unu dintre cele mai bune filme din serie :D