Păreri Mr. Right

(2015)

Mr. Right. Un iubit... mortal

dido pe 21 Aprilie 2016 20:40
Chiar placut filmul!
Anna Kendrick si Sam Rockwell sunt chiar potriviti in aceasta navalnica comedie de actiune iar deviza ar fi:cine se aseamana se aduna...
xerses pe 12 Aprilie 2016 19:35
Cum e sacul, e si peticul, cam asta este zicala potrivita pentru acest cuplu de iubiti...
balta67verde pe 30 Mai 2020 13:04
O comedie neagra, destul de incalcita, dar foarte amuzanta. Kendrick si Rockwell formeaza un cuplu foarte simpatic, Tim Roth destul de tern.
Bogdan.Alexandru pe 06 Noiembrie 2016 11:39
Film in care actiunea se imbina foarte bine cu dragostea si comedia. Merita vazut cu prietenii (sau singur) intr-o seara de vineri in care nu ai unde sa mergi.
andra_tudor pe 12 Iunie 2016 22:38
Destul de bun filmul. Merge sa il vizionezi intr-o seara de vineri cu prietenii. Pe mine nu m-a atras foarte mult dar e ok.
Sorin87 pe 02 Iunie 2016 21:49
Un film comic dar are si foarte multe momente de actiune care pun sangele in miscare
kakapiciu pe 01 Iunie 2016 15:10
Ideea in care filmul ia totul la misto cred ca este singura care mi-a placut la el.
Ghemot pe 02 Mai 2016 23:24
Un film de comedie foarte bun. Chiar dacă nu e genul meu favorit, este un film bun de văzut într-o după-amiază de weekend!
mariannae pe 26 Aprilie 2016 21:12
Reușit filmul, merita văzut
AndreBlack pe 17 Aprilie 2016 00:18
Destul de bun filmul . Mai multa actiune decat comedie ! De vazut !
InvisibleTouch pe 20 Iunie 2016 18:40
...
Un film cu si despre doi psihopati :D Destul de originala ideea, neasteptat filmul si pe undeva unele faze sunt cam exagerate..per ansamblu insa ...merge vizionat daca nu ai nimic de facut :)
claudiu-daniel-lugoj pe 28 Ianuarie 2017 15:35
E clar ca acest film nu a fost pe placul meu.Imi plac filmele de actiune imbinata cu,comedie dar acesta nu a prins cel putin la mine.Acum fiecare cu gusturile lui daca vreti sa al urmariti e treaba voastra din punctul meu de vedere....mai bine nu.
mariancarjan pe 16 Iulie 2016 12:56
Fain
Actrita principala (Anna Kendrick) a jucat extraordinar de penibil. Incearca sa iasa din zona musicalurilor dar deocamdata a dat chix. Per total un film haios, cu actiune, de vazut dar nu si de ravazut din pacate.
Dragos.87 pe 04 Martie 2017 11:50
O prosteala care e la limita plictiselii.Niste scene care par a fi comice si nu prea.Personajele au jucat cam prost ,aici e de vina regia.Un scenariu plin cu replici obscene din care majoritatea spuse doar asa sa sune intr-un fel anume,in rest e doar putin relaxant.Recomand de vazut o data!