Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Vreau sa stiu

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 31 Aug 2001, 12:02   #1
VITRIOLVM
Novice
 
VITRIOLVM
 
Join Date: Aug 2001
Posts: 14

Cand va fi premiera in Romania? Am vazut un foshpan cand am fost la "Final Fantasy".Daca atzi citit cartea intratzi pe net pe site-ul oficial ca sa va amuzatzi.A aparut si volumul 3.Nu sunt cartzi asa de bune ca cele de Tolkien dar merita citite chiar daca nu suntetzi copii. De abea ashtept sa vina filmul ca sa-l duc pe fiul meu.
VITRIOLVM is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 Aug 2001, 13:16   #2
Constantin Fugasin
Novice
 
Constantin Fugasin
 
Join Date: Jul 2001
Location: Ady
Posts: 18

"HARRY POTTER" va fi adus de INTERCOM si este programat pe 25 ianuarie 2002.
"13 DAYS" nu este deocamdata pe planificare(pina la 1 iulie 2002), dar nu ar fi exclus sa-l obtina NEW FILMS.
Atentie: aceste programari pot suferi oricind modificari in functie de salile libere pentru premiere, de sosirea copiilor etc.
Altceva?
Constantin Fugasin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Oct 2001, 17:19   #3
emanuel
Maestrul
 
emanuel
 
Join Date: Aug 2001
Posts: 1,579
Send a message via Yahoo to emanuel
Quote:
On 2001-08-31 13:02, VITRIOLVM wrote:

Cand va fi premiera in Romania? Am vazut un foshpan cand am fost la "Final Fantasy".Daca atzi citit cartea intratzi pe net pe site-ul oficial ca sa va amuzatzi.A aparut si volumul 3.Nu sunt cartzi asa de bune ca cele de Tolkien dar merita citite chiar daca nu suntetzi copii. De abea ashtept sa vina filmul ca sa-l duc pe fiul meu.

Premiera filmului Harry Potter si piatra filozofala a fost schimbata de curand si deci, data aparitiei lui pe ecranele noastre va fi 21 decembrie. Premiera mondiala a filmului va avea loc la Londra pe 4 noiembrie.
emanuel is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 Nov 2001, 00:29   #4
cipiamon
Novice
 
cipiamon
 
Join Date: Nov 2001
Location: de la un prieten
Posts: 21
Dar de ce este lumea asa de entuziasta ?
Sunt filme universale de zeci de ori mai superbe din toate punctele de vedere de care nimeni nu zice nimic, ex Printesa Mononke care este in program de asta primavara si nici acum nu are o data cand o sa apara, sfatul meu este nu sa va lasati dusi de interesele celor catre fac atata reclama, ducetiva la "Printesa Mononoke" -o sa va zguduie
cipiamon is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:49.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells