Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

View Poll Results: Echipa De Forbal Favorita ?
Steaua 74 38.34%
Dinamo 31 16.06%
Rapid 13 6.74%
Cfr Cluj 9 4.66%
Unirea Urziceni 1 0.52%
Fc Vaslui 4 2.07%
Poli Timisoara 9 4.66%
Universitatea Craiova 12 6.22%
I Don't Love Footbal ! 32 16.58%
Doar din strainatate ( Barca , Real , Manchester etc ) 39 20.21%
Multiple Choice Poll. Voters: 193. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 31 May 2011, 13:52   #3281
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
ce am auzit astazi, acum 1 minut : Poli Timisoara si Gloria Bistrita retrogradate in liga a 3 in sfarsit scapam de 2 nenorociti : Iancu si Padureanu

Gaz Metan Medias , locul 7, joaca in turul 2 preliminar Europa League!!!

Sportul Studentesc ramane in Liga l
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona

Last edited by iiii : 31 May 2011 at 14:01.
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 14:23   #3282
omudindulap
Long Distance Dreamer
 
omudindulap
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 4,157
Oricat de nesuferit ar fi Iancu, Tmisoara nu merita retrogradarea. Nu stiu exact care au fost motivele si dedesubturile, dar echipa asta a termnat pe 2, cu doar 2 infrangeri. Pacat.
omudindulap is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 14:42   #3283
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
e bine asa, eu sunt foarte incantat. de mult imi doresc eu sa nu mai vad Timisoara in prima liga!!!
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 14:50   #3284
mvpsebi
Guru
 
mvpsebi
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 759
Originally Posted by iiii:
e bine asa, eu sunt foarte incantat. de mult imi doresc eu sa nu mai vad Timisoara in prima liga!!!

Pai nu stiu care sunt motivele pt care n'o mai doresti pe Timisoara in prima liga, insa de publicitate oricum va avea parte si in liga a doua, Iancu oricum va aparea la televizor saptamanal. Pe principiul pe care ei ar fi retrogradati, Liga I nici nu se mai poate desfasura, n'ar mai fi echipe care sa joace, TOATE ar trebui retrogradate.

L.E. Am uitat sa spun ca decizia aceasta va fi, in cel mai pur stil mioritic, anulata in maxim o saptamana, doua.

Last edited by mvpsebi : 31 May 2011 at 14:57.
mvpsebi is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 14:57   #3285
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
Originally Posted by mvpsebi:
Originally Posted by iiii:
e bine asa, eu sunt foarte incantat. de mult imi doresc eu sa nu mai vad Timisoara in prima liga!!!

Pai nu stiu care sunt motivele pt care n'o mai doresti pe Timisoara in prima liga, insa de publicitate oricum va avea parte si in liga a doua, Iancu oricum va aparea la televizor saptamanal. Pe principiul pe care ei ar fi retrogradati, Liga I nici nu se mai poate desfasura, n'ar mai fi echipe care sa joace, TOATE ar trebui retrogradate.
Nenorocitu ala grasan si tigan imputit de Giulesti, a facut mari jigniri la adresa mai multor cluburi. cand ba timisoara lua bataie sau nu. de cand au promovat in liga 1 numai de scandaluri au avut parte, ba cu, culorile, ba cu cele 6 puncte etc. ba cu palmaresu... etc etc again
deci este mai bine sa nu mai fie... si sunt sigur ca o sa vanda jucatorii, pt ca nimeni nu o sa doreasca sa joace in liga 3 : D jucatorii se pregatesc sa faca memoriu.... deci...
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 15:04   #3286
t0nka
Veteran
 
t0nka
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 234
Originally Posted by iiii:
Originally Posted by mvpsebi:
Originally Posted by iiii:
e bine asa, eu sunt foarte incantat. de mult imi doresc eu sa nu mai vad Timisoara in prima liga!!!

Pai nu stiu care sunt motivele pt care n'o mai doresti pe Timisoara in prima liga, insa de publicitate oricum va avea parte si in liga a doua, Iancu oricum va aparea la televizor saptamanal. Pe principiul pe care ei ar fi retrogradati, Liga I nici nu se mai poate desfasura, n'ar mai fi echipe care sa joace, TOATE ar trebui retrogradate.
Nenorocitu ala grasan si tigan imputit de Giulesti, a facut mari jigniri la adresa mai multor cluburi. cand ba timisoara lua bataie sau nu. de cand au promovat in liga 1 numai de scandaluri au avut parte, ba cu, culorile, ba cu cele 6 puncte etc. ba cu palmaresu... etc etc again
deci este mai bine sa nu mai fie... si sunt sigur ca o sa vanda jucatorii, pt ca nimeni nu o sa doreasca sa joace in liga 3 : D jucatorii se pregatesc sa faca memoriu.... deci...

cu toate astea, trebuie sa recunoastem ca in editia asta de campionat, Timisoara a fost una din echipele cele mai bune. ca vorbeste mult Iancu, asta e alta treaba. daca ne gandim doar la cat vorbeste Gigi ne apuca durerile de cap.
__________________
Care e aspirina bogatului?
t0nka is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 15:05   #3287
mvpsebi
Guru
 
mvpsebi
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 759
Originally Posted by iiii:
Nenorocitu ala grasan si tigan imputit de Giulesti, a facut mari jigniri la adresa mai multor cluburi. cand ba timisoara lua bataie sau nu. de cand au promovat in liga 1 numai de scandaluri au avut parte, ba cu, culorile, ba cu cele 6 puncte etc. ba cu palmaresu... etc etc again
deci este mai bine sa nu mai fie... si sunt sigur ca o sa vanda jucatorii, pt ca nimeni nu o sa doreasca sa joace in liga 3 : D jucatorii se pregatesc sa faca memoriu.... deci...

Asa fac majoritatea conducatorilor de club din Romania. Tot circul mediatic in care se angajeaza il fac crezand ca e o conditie absolut necesara pt performanta.
mvpsebi is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 15:41   #3288
ghost90
Guru
 
ghost90
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,190
Timisoara are probabil cea mai frumoasa galerie din Romania...asa e bine nu?sa promoveze toate jegurile de echipe gen Chiajna,Mioveni,si sa retrogradeze echipe cu suporteri minunati,gen Poli Timisoara
ghost90 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 15:59   #3289
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
suporterii sunt suporteri , cand e vorba de bani , de patroni care se cred dumnezei sau de incompetenta manageriala...
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona

Last edited by iiii : 31 May 2011 at 16:14.
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 16:30   #3290
ghost90
Guru
 
ghost90
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,190
Oricum e mai pacat ca un oras ca Timisoara,cu asa suporteri si o echipa atat de iubita a fost bataia de joc a unor gunoaie oridinare.
ghost90 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 16:32   #3291
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
idem si craiova echipele iubite de provincie sunt la pamant!!! sa dea dumnezeu sa ii vad si pe cfr cluj in liga a 3 si se purifica etnic fotbalul
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 16:46   #3292
ghost90
Guru
 
ghost90
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,190
nu se purifica,pentru ca ramane stolul de ciori din Giulesti...nu stiu daca as vrea sa retrogradeze cfr pentru ca nu mai avem cu cine sa ne distram inainte de derby-ul Cujului
ghost90 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 17:20   #3293
Manusa
Guru
 
Manusa
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 358
Pacat de Timisoara, totusi au muncit si s-a vazut rezultatul - locul 2. Iancu a mancat prea multa "mizerie" si vorbea prea mult si iata ca toate se intorc acum impotriva lui....
Manusa is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 18:47   #3294
Vortex
Veteran
 
Vortex
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 214
Originally Posted by ghost90:
nu se purifica,pentru ca ramane stolul de ciori din Giulesti...nu stiu daca as vrea sa retrogradeze cfr pentru ca nu mai avem cu cine sa ne distram inainte de derby-ul Cujului
Aici m-ai jignit profund!Unde e stol de ciori?Vrei sa punem giulestiul cap la cap cu granzii capitalei sa vezi care a furat mai multe titluri?
P.S Cea mai frumoasa galerie e a Rapidului si asta cred ca o spun mai multi nu doar eu!Galeria asta e infratita cu cea din Timisoara cel putin din partea galeriei rapidului.Uitate pe rapidfans la sectiunea audio sa vezi si dovada!
__________________
“We live only to discover beauty. All else is a form of waiting.”
Vortex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 18:51   #3295
TheRainInSpain
Senior
 
TheRainInSpain
 
Join Date: May 2011
Posts: 94
Originally Posted by Vortex:
Originally Posted by ghost90:
nu se purifica,pentru ca ramane stolul de ciori din Giulesti...nu stiu daca as vrea sa retrogradeze cfr pentru ca nu mai avem cu cine sa ne distram inainte de derby-ul Cujului
Aici m-ai jignit profund!Unde e stol de ciori?Vrei sa punem giulestiul cap la cap cu granzii capitalei sa vezi care a furat mai multe titluri?
P.S Cea mai frumoasa galerie e a Rapidului si asta cred ca o spun mai multi nu doar eu!Galeria asta e infratita cu cea din Timisoara cel putin din partea galeriei rapidului.Uitate pe rapidfans la sectiunea audio sa vezi si dovada!
Da, cunoastem, "ca muntele da granit".
http://www.youtube.com/watch?v=pAnRDrMkrsQ
TheRainInSpain is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 18:54   #3296
Vortex
Veteran
 
Vortex
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 214
aia e o gogomanie http://www.youtube.com/watch?v=ustSNP-AP-U asta e ceva...
__________________
“We live only to discover beauty. All else is a form of waiting.”
Vortex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 18:58   #3297
TheRainInSpain
Senior
 
TheRainInSpain
 
Join Date: May 2011
Posts: 94
Vortex, Rappa si Leasa sunt doi semi-analfabeti lipsiti de talent. Adi Minune e mult peste ei - bine, nu ca inaltime...
TheRainInSpain is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 18:59   #3298
ghost90
Guru
 
ghost90
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,190
Cu ce te-am jignit?Ca am zis ca sunt o gramada de ciori in galeria Rapidului?

"U" campioana Romaniei la baschet!!
ghost90 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 18:59   #3299
Vortex
Veteran
 
Vortex
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 214
@ TheRAINinSpainHai ca deja incepi sa debitezi...si mie imi e naturelu' simtitor.Nu glumi pe tema asta!
__________________
“We live only to discover beauty. All else is a form of waiting.”
Vortex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 May 2011, 19:01   #3300
Vortex
Veteran
 
Vortex
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 214
Originally Posted by ghost90:
Cu ce te-am jignit?Ca am zis ca sunt o gramada de ciori in galeria Rapidului?

"U" campioana Romaniei la baschet!!
Ai tu vreo dovada ca sunt ciori pe acolo?Si daca ar fi?Ce vrei sa zici ca exista in Romania o galerie mai buna?
__________________
“We live only to discover beauty. All else is a form of waiting.”
Vortex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:35.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells