Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Bursa

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread
Old 09 May 2004, 13:10   #1
Demona
your Worst Nightmare
 
Demona
 
Join Date: Oct 2001
Location: Hell
Posts: 1,776
CineMagia Wars

...Shi pe bune ca va fii razboi! Owners-ii subiectelor precedente la sectziunea male/female, s-au gandit ca shi asha e prea putzina ura in jurul nostru shi asha ca o ieshim noi la inaintare cu o noua provocare.

CineMagia Wars va pune fatza in fatza userii CineMagia, care s-au "duelat" pana acum cu Hollywood-ul. Daca pana acum v-atzi incercat puterile impotriva Hollywood-ului, acum situatzia devine mai complicata. Nu se incearca o invrajbire intre subiectzi sau alte faze de genul...e doar un meci...HAVE FUN!!!

Be nice, be cool...it's just a game...Nu va credetzi superiori sau inferiori... Daca totushi constatatzi ca subiectul devine deranjator, emanuel este prezent...and he will "wipe clean" the shit that me and TLD have made!

Thank you for your cooperation...! Keep it cool...KEEP IT FUN(NY)!!!
__________________
"People say I'm a freak, dark, weird, sick and twisted person, but I actually have the heart of a young girl - in a jar, on my desk..."
Demona is offline   sendpm.gif
Old 09 May 2004, 13:20   #2
TLD
Spirit of the System
 
TLD
 
Join Date: May 2003
Location: bucuresti
Posts: 2,200
Acuma ii dam inainte cu meciurile or what?

Poza asta cu Danyk imi aduce aminte ca mi-am pierdut mapa cu torque! vs Binecunoscuta Ricutza...


A.. si sa nu va prind cu faze de genul votez din intamplare sau pt ca sutn beat cu ambele... Neahh ar fi prea soft si boring... Sa inceapa macelul!

A si fara resentimente ok?
TLD is offline   sendpm.gif
Old 09 May 2004, 13:27   #3
Demona
your Worst Nightmare
 
Demona
 
Join Date: Oct 2001
Location: Hell
Posts: 1,776
Mach #1

Shi iata ca meciurile au inceput...primii concurentzi sunt:

Freak_on_a_Leash vs. TLD

Alegerea userilor este facuta la intamplare...s-a dat cu banul!
__________________
"People say I'm a freak, dark, weird, sick and twisted person, but I actually have the heart of a young girl - in a jar, on my desk..."
Demona is offline   sendpm.gif
Old 09 May 2004, 13:31   #4
TLD
Spirit of the System
 
TLD
 
Join Date: May 2003
Location: bucuresti
Posts: 2,200
Re: Mach #1

Originally Posted by Demona:
Shi iata ca meciurile au inceput...primii concurentzi sunt:

Freak_on_a_Leash vs. TLD

Alegerea userilor este facuta la intamplare...s-a dat cu banul!

Asa cum v-am mai obisnuit si in meciul meu precedent nu va stresez cu un vot pt mine asa ca votez clar cu Freak_on_a_Leash!
P.S: pt cei care asteptati meciul cu demona mai aveti de stat pe carbuni!
P.S.2: Votez cu ricutza in meciul "lor".. asa de-al draq sa dezechilibrez si mai rau balanta...
P.S.3: Oalele sparte in cap dupa ora 10 seara cand ma gasiti pe messenger! :lol:
TLD is offline   sendpm.gif
Old 09 May 2004, 13:35   #5
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
ricutza (pentru... a-HEM... meditatii)
Freak
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   sendpm.gif
Old 09 May 2004, 13:40   #6
christi
Guru
 
christi
 
Join Date: Feb 2002
Location: route 66
Posts: 676
Send a message via Yahoo to christi
ricutza.... TLD....
__________________
We are accidents waiting to happen...
christi is offline   sendpm.gif
Old 09 May 2004, 13:53   #7
Demona
your Worst Nightmare
 
Demona
 
Join Date: Oct 2001
Location: Hell
Posts: 1,776
Momentan situatzia e urmatoarea...cu voturile mele incluse:

Freak_on_a_Leash - TLD : 2 - 2
ricutza - Danica : 4 - 0

Keep on votin`...

VOTURILE NU TREBUIE JUSTIFICATE! NOBODY WILL BE KILLED...
__________________
"People say I'm a freak, dark, weird, sick and twisted person, but I actually have the heart of a young girl - in a jar, on my desk..."
Demona is offline   sendpm.gif
Old 09 May 2004, 14:33   #8
Freak_on_a_Leash
Senior
 
Freak_on_a_Leash
 
Join Date: Aug 2003
Location: KoRn-City
Posts: 105
hai ca sincer nu credeam ca faci faza asta!si m-ai bagat in primul meci,impotriva lui TLD.bine!atunci sa fie 3-0 pentru TLD.are votul meu,pentru ca te-a sustinut in meciul secolului cu Evanescence si...el e ala care face meciul Demona vs Demona...are fotografii deci...
__________________
http://www.animeglobe.com/ubb/html/a...rls/reki02.jpgThe pressure is building, at the base of my spine, if I gotta sin to see her again then I'm gonna lie and lie and lie!
Freak_on_a_Leash is offline   sendpm.gif
Old 09 May 2004, 15:05   #9
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
Poate 3-2 .... nu 3-0 !
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   sendpm.gif
Old 09 May 2004, 18:05   #10
Nightwane
SadoMasoChrist
 
Nightwane
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 2,772
nu pot vota mai ales danyka vs. ricutza!!!

si nici la freak on a leash vs. TLD pt. ca pe Freak nu-l cunosc..si din respect fatza de el nu votez cu nimeni

ah ba da..votez cu mine...narcisismu' go go go!
__________________
Switched On Lotus
Nightwane is offline   sendpm.gif
Old 09 May 2004, 22:24   #11
Cristache
Veteran
 
Cristache
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucuresti
Posts: 166
Send a message via Yahoo to Cristache
Daca nu e omorat tot degeaba. Marfa pozele, le-ati luat din Cascadorii rasului ? Tocmai d'aia nu-mi pun eu pozele pe net ca sa nu se sperie lumea de Frankenstein.
Cristache is offline   sendpm.gif
Old 10 May 2004, 14:53   #12
raptor
Leprechaun
 
raptor
 
Join Date: Feb 2003
Posts: 2,535
Tragica situatia:

lui TLD i-am stricat eu victoria suprema meciul trecut,asa k TLD it is...si Ricutza.

Nu inteleg jena sa votezi pe cineva,si in definitiv,sa ai o parere nu e un lucru asa de grav...
__________________
absolutely, mr president, absolutely

http://www.youtube.com/watch?v=81bQJGafcjU
raptor is offline   sendpm.gif
Old 10 May 2004, 17:38   #13
Demona
your Worst Nightmare
 
Demona
 
Join Date: Oct 2001
Location: Hell
Posts: 1,776
Bag ceva...dreq shtie ce calcule am facut eu...vad cand se termina meciu`...la sfarshitu` saptamanii. Mai tzine-tzi shi voi socoteala... Hai nu va sfiitzi sa votatzi, ca nimeni nu o sa omoare pe nimeni...Cowards...Nightwane...
__________________
"People say I'm a freak, dark, weird, sick and twisted person, but I actually have the heart of a young girl - in a jar, on my desk..."
Demona is offline   sendpm.gif
Old 10 May 2004, 19:15   #14
Freak_on_a_Leash
Senior
 
Freak_on_a_Leash
 
Join Date: Aug 2003
Location: KoRn-City
Posts: 105
eu am uitat s-o votez pe fata...adica pe ricutza.pe danica nu o votez pentru ca mi se pare ca o imita pe demona.pretty lame...si pana la urma e 3-2 pentru tld si 4-0 pentru ricutza...
__________________
http://www.animeglobe.com/ubb/html/a...rls/reki02.jpgThe pressure is building, at the base of my spine, if I gotta sin to see her again then I'm gonna lie and lie and lie!
Freak_on_a_Leash is offline   sendpm.gif
Old 10 May 2004, 19:39   #15
Garu
Junior
 
Garu
 
Join Date: Apr 2004
Location: Vooz
Posts: 27
ma gandesc ca am citit destul zilele astea pe forum si e timpul sa mai si postam.m-am oprit la acest topic,nu de alta,dar se pare ca lucrurile devin mai complicate acum.

demona,chiar crezi ca nu o sa starnesti invidie?sunt curios cine o sa fie adversara ta(ia-o cum vrei,dar arati bine!!! )

acum,iar nu stiu dupa ce criterii ati votat.probabil ca voi va stiti intre voi,dar ar fi trebuit sa lasati asta la o parte si sa va luati pur,dupa lookul celui ce e in poza.eu asa o sa votez.asa ca votul meu este:freak_on_a_leash la baieti si danica la fete,chiar daca(zice freak) o imita pe demona...

scorul este 3-3 la baieti,4-1 la fete!
__________________
http://sugoikawaii.com/pucca_gallery...mb_pucca-4.jpgthe flower you pick up once,you smell it until you die.
Garu is offline   sendpm.gif
Old 10 May 2004, 19:42   #16
Demona
your Worst Nightmare
 
Demona
 
Join Date: Oct 2001
Location: Hell
Posts: 1,776
Originally Posted by Garu:
acum,iar nu stiu dupa ce criterii ati votat.probabil ca voi va stiti intre voi,dar ar fi trebuit sa lasati asta la o parte si sa va luati pur,dupa lookul celui ce e in poza.eu asa o sa votez.asa ca votul meu este:freak_on_a_leash la baieti si danica la fete,chiar daca(zice freak) o imita pe demona...

scorul este 3-3 la baieti,4-1 la fete!


Imi place cum gandesti shi ca tzine-tzi cont de chestia cu numaratoare... Shi ma indoiesc ca Danica ma imita...She would not dare...
__________________
"People say I'm a freak, dark, weird, sick and twisted person, but I actually have the heart of a young girl - in a jar, on my desk..."
Demona is offline   sendpm.gif
Old 10 May 2004, 19:46   #17
TLD
Spirit of the System
 
TLD
 
Join Date: May 2003
Location: bucuresti
Posts: 2,200
Originally Posted by raptor:
Tragica situatia:

lui TLD i-am stricat eu victoria suprema meciul trecut,asa k TLD it is...si Ricutza.

Nu inteleg jena sa votezi pe cineva,si in definitiv,sa ai o parere nu e un lucru asa de grav...
Sorry dar situatia e ceva de genul 5-2 la fete si 4-3 la baieti pt mine... WTF?! Iara conduc... sa bag speechul cu schimabrile majore pe care el voi aduce in buc si bla, bla, bla? Neh prefer sa raman pur... si simplu!
TLD is offline   sendpm.gif
Old 10 May 2004, 20:15   #18
Undomiel
Senior
 
Undomiel
 
Join Date: Jan 2004
Location: Rivendell
Posts: 89
eu nu stiu cum ai citit tu voturile tld,dar erati la egalitate cu votul lui garu.acum freak conduce cu 4-3 pentru el,pentru ca EU IL VOTEZ!!!GO FREAK GO!ESTI CEL MAI DRAGUT!!! si la fete o votez pe danica pentru ca mi se pare mai draguta(si votul e 4-2).same as garu!garu nu e in competitie? :?
__________________
http://www.cvtips.com/show.gif[b]"The light of the Evenstar does not wax and wane. It is mine to give to whom I will. Like my heart."[b]
Undomiel is offline   sendpm.gif
Old 10 May 2004, 21:01   #19
TLD
Spirit of the System
 
TLD
 
Join Date: May 2003
Location: bucuresti
Posts: 2,200
Originally Posted by TLD:
Asa cum v-am mai obisnuit si in meciul meu precedent nu va stresez cu un vot pt mine asa ca votez clar cu Freak_on_a_Leash!
...............
BLA, BLA, BLA
...............
RCUTZA
..............

Originally Posted by BeNnY:
ricutza (pentru... a-HEM... meditatii)
Freak

Originally Posted by christi:
ricutza.... TLD....

Originally Posted by Demona:
Momentan situatzia e urmatoarea...cu voturile mele incluse:

Freak_on_a_Leash - TLD : 2 - 2
ricutza - Danica : 4 - 0

Keep on votin`...

VOTURILE NU TREBUIE JUSTIFICATE! NOBODY WILL BE KILLED...

Pana aici cu voturile mele si ale demonei era 4-0 pt ricutza si 2-2... Dupa voturiel noastre:

Originally Posted by Freak_on_a_Leash:
hai ca sincer nu credeam ca faci faza asta!si m-ai bagat in primul meci,impotriva lui TLD.bine!atunci sa fie 3-2 pentru TLD.are votul meu,pentru ca te-a sustinut in meciul secolului cu Evanescence si...el e ala care face meciul Demona vs Demona...are fotografii deci...

Originally Posted by raptor:
Tragica situatia:

lui TLD i-am stricat eu victoria suprema meciul trecut,asa k TLD it is...si Ricutza.

Nu inteleg jena sa votezi pe cineva,si in definitiv,sa ai o parere nu e un lucru asa de grav...

dupa mie lene sa ami citez pe garu si pe tine... care ati votat cu freak respectiv danik.. deci vreo 6-2 la fwete si 4-4 la noi... repet CU VOTURIEL MELE SI ALE DEMONEI (e un drept pe care ni l-am rezervat! ) Multumesc pt rabdarea citirii acestor quote-uri!
TLD is offline   sendpm.gif
Old 10 May 2004, 22:35   #20
Sm�agol-Gollum
The One and Only Gollum
 
Sm�agol-Gollum
 
Join Date: Feb 2004
Location: On the edge of WILDERLAND
Posts: 2,258
in caz ca nu am votat..voturile mele se duc catre: tld shi ricutza (thx for the magasine...)
__________________
Nice Hobbitses! We's likes them.....yessssssss
Sm�agol-Gollum is offline   sendpm.gif
Closed Thread


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:55.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells