Păreri High School Musical 3: Senior Year

(2008)

Liceul muzical: Anul absolvirii

marius93 pe 27 Septembrie 2009 13:52
PROSTIA MUZICALA
la fel de prost ca si celelalte doua parti. Nu inteleg ce naiba va place la filmu' asta, dar in fine, prostia invadeaza lumea.
Bogdan1234 pe 9 martie 2010 15:46
daca tu crezi asa ceva esti un .... sa nu zic ca eu nu injur
natiiiii pe 22 decembrie 2013 19:23
-Prost , taran = roman . N-am ce sa comentez mai mult. Romanul din tine a spus tot .
stanca adelina pe 25 Februarie 2009 19:30
imi place foarte mult high school musical mai ales de zac efron si de vanessa hugens sunt idoli mei sper sai intalnesc in vara asta cand ma duc in california:*:*:*:X:X:X
Lilika_kiss pe 28 decembrie 2010 00:41
ei sunt idolii si ai mei cei mai mari
Rebeca1999 pe 20 februarie 2013 20:13
eu tot vara o sa merg in california pote o sai intilnesc si eu sunt super
Dinu Robert pe 05 Februarie 2009 11:22
Este cel mai tare film din lume si as vrea sa fie in fiecare zi.1 si 2 imi plac cel mai mult dar as vrea sa il vad si pe al-3-lea.Va iubesc HSM.Si mi-as mai dori ceva:sa vina si ei la noi in Romania.
solomon cristina pe 10 Martie 2009 23:03
hsm este cel mai rare film! si actorii sunt super tari! sper sa o tina tot asa! II IUBESC!!!!!!!!!!!!
cleo pe 14 Februarie 2009 20:26
cine zice "o urasc pe vanessa" trebuie sa fie un mare idiot
diana95 pe 16 Mai 2009 11:16
sooper tare... o distributie de milioane... si ce sa mai vorbim de faptul ca e de la disney...
Andrey9211 pe 14 iulie 2010 20:43
penal!
diana95 pe 15 iulie 2010 11:57
stii cum se spune: "Gusturile nu se discuta!" ;))
nicolae miruna hsm pe 05 Februarie 2009 09:57
deabia astept sa vad si episodul 4, 5,6......... .as dori atat de mult sa va pot cere un autograf ,poate veniti in bucuresti ar fi superrrrrrrrrrrrr .chiar seara va visez .va pooooooooooooop bye
cam iustina pe 10 Februarie 2009 18:41
filmul e super lam vazut de vreo mie de ori la varmea si acasa we are in this together si high school musical si walk away si just wanna be wtih you sunt favoritele mele
pricop alexandra pe 22 Februarie 2009 16:00
as dori sa bagati de mai multe oeri hms 1si2 imi place foatre mult
ren22 pe 30 decembrie 2012 02:37
Cei de la Disney Channel nu citesc rubrica asta,degeaba ii rogi tu sa difuzeze ceva...:|
diana zarie pe 21 Februarie 2009 22:52
imi place foarte mult high scool musical.dar mai mult imi place de troi.este hanbalist.si ii place foarte mult.ca si mie dar vreau sa spun ca va urez succes la baschet.si sa o tineti tot asa!
pisicile salbatice Bravoooooooooooooooooo!

deea9595 pe 10 August 2009 12:19
daca voi avea ocazia ma voi uita la film deoarece pare interesant
deea9595 pe 12 iunie 2010 13:50
dar cu ce drept ma jignesti tu pe mine??? in plus nu e treaba ta ce comentez la un film pt ca imi spun parerea despre film nu ma adresez vagabonzilor ca tine care n-au ce face pe site decat sa se ia de altii.
Lilika_kiss pe 22 ianuarie 2011 00:48
recomand sa il privesti este minunat
diana zarie pe 21 Februarie 2009 22:43
imi place serialul.troi este cel mai bun ca si mine ca si mie imi place hanbalul.Va iubesc! pa pa. va vad la TV!
adi aldea pe 26 Decembrie 2008 14:14
va rog intrati pe idulmeu adialdeaadrian si datimil pe alvostru si un autograf dela troi si vanessava rog si sunteti cei mai tari din lume sunt cel mai mare fan al vostru
Sorin87 pe 01 Iulie 2011 17:59
High School Musical 3: Senior Year
Fara doar si poate, franciza High School Musical a creat mare valva printre adolescenti. Cei drept mai interesante mi s-au parut primele doua dar nu este de neglijat nici aceasta.
Radu1711 pe 13 Noiembrie 2009 23:54
radu1711
cam lung filmul dar dintre toate seriile ii cel mai reusit
Sweetyna pe 18 Februarie 2010 20:15
Excelenta.............................:D:D:D:D:x:x:x:x
dyenootza17 pe 27 Aprilie 2010 10:39
...
abia astept sa vad shi ultimul film High School Musical:X:X:X:X:Xx
dyenootza17 pe 15 iulie 2010 16:05
stii ceva,macar yo am o poza cu mn,nup ca tn...cand ai avea shi uh poza atunci sa mai vb....shi dak n u-ti convine,papa:-h
tony_mondyalu pe 12 Septembrie 2012 02:24
un film foarte placut, un film care reuseste sa te binedispuna la orice ora, e un film cu happy end ceea ce mereu e placut, merita vazut macar odata, eu il consider un film pentru toate varstele...
NicolasNicky pe 27 Iulie 2012 16:44
Foarte frumos filmul,am vazut toate partile si sunt foarte reusite.
alex_il_fenomeno pe 15 August 2011 13:40
final de franciza excelent ! cum se putea termina mai bine liceul , daca nu cu o reprezentatie de mare efect , plina de teatru , muzica si dans ? insa , ca filmul sa nu fie monoton , trebuiau sa apara si piedicile , unele aparent de netrecut ! actorii au impresionat din nou cu jocul lor scenic , fara sa mai vorbesc de muzica si de dansuri (doar este un film muzical) ! iar solutiile gasite sunt de-a dreptul neasteptat de impresionante ! mi-a facut placere sa vad acest ultim capitol din viata tinerilor , pe care vreau sa vi-l recomand !
sarge pe 25 Septembrie 2010 20:14
Mie mi-a placut; un film dragut, cu o poveste frumoasa si are si cateva melodii destul de frumoase
georgy_anahi pe 18 Septembrie 2010 22:52
High School Musical 3: Senior Year
Imi plac foarte mult filmele cu muzica in ele le ador.
cireasa.de.iarna pe 12 Septembrie 2010 14:16
un film foarte reusit...si foarte emotionant...merita vazut...mi-a placut foarte mult:X:X:X:X
2000Dedee2000 pe 07 Septembrie 2010 10:40
este super filmul ...imi place foarte mult ! Nu imi plac toti actori .. dar filmul e foarte tare ....
Vladut1994 pe 24 Iulie 2010 01:19
Mi-a placut
Ma ,am 16 ani sunt baiat ,dar mi-a placut la nebunie high school ...Toate cele 3 parti sunt chiar foarte bune ,mai ales a 3-a ...E destul de greu sa realizezi o asemenea coregrafie ...Zac Efron are calitati mari si cred ca va obtine roluri mult mai bune...In 17 Again chiar a jucat foarte bine
Lilika_kiss pe 28 decembrie 2010 00:44
corect Vladut
Al3xX09 pe 24 Iunie 2010 04:10
Al3xX2010
Acest film a fost, nu mai puţin decât un film bun simt. Acesta este un film Disney, oameni buni! Nu vă aşteptaţi la acest film de a avea un Oscar demn complot sau de dialog, este pur şi simplu un film bun. Zac Efron este extrem de distractiv, deasemea este si Vanessa. Oamenii trebuie să se relaxeze şi să se bucure de el pentru ceea ce este în valoare ... distractiv, plăcut, te simţi bine.
Povestea a fost de a atinge, melodiile au fost frumoase si actorii foarte greu încercati,descurcindu-se minunat.
Dacă sunteţi în căutarea pentru o evadare; o oportunitate de a te simţi bine de o oră şi jumătate, priviti acest film. Dacă sunteţi de genul celor ce cauta Oscar demn de filme, nu te uita la acest film, pentru că nu este cu siguranta unul dintre ele. Un film cu adevărat excelent.

monisss pe 15 Martie 2010 15:10
ah nu mai este vreo continuare??? Vreun High School Musical 4 ceva?
Lilika_kiss pe 28 decembrie 2010 00:45
as vrea si eu
Bogdan1234 pe 09 Martie 2010 15:42
uimitor
nu am ce spun hight school musical mai ales Zac Efron si Vanessa Anne Hudgens sunt unicii mei mam facut baschetbalist de dragul lui Zac Efron deci nu gasesc cuvantul pentru ei am facut si rost de autografele am idu de mes lui vara lui Vanessa :x.
27ade27 pe 08 Martie 2010 18:27
foarte tare filmul!!Mi-au placut costumatiile...si cantecele...
Mihaela26 pe 02 Februarie 2010 19:23
Seria "High School Musical" este preferatul adolescentilor,deci nu are cum sa nu fie primul in topul "Filmelor Musical".Intregul film este foarte reusit si merita vazut.
o_OTizZyFaNO_o pe 21 Decembrie 2009 19:25
cel mai tare film pe care l`am vazut vreodata :X Sharpay(ashley tisdale) e cea mai tare :X
cristi boiangiu pe 03 Februarie 2009 08:15
high school muzical e tare am totul cu ei poster penar haine tot
mihon beniamin pe 02 Februarie 2009 17:36
tare filmul!!!! primiti sfatu meu!!!! mai faceti filme destea ca sunt tare frumoase!!!! dar... pacat ca nu este in rolul principal lucas gabriel si ashely!!!! lucas si ashely sunt cei mai tari actori si ceimai buni!!!!!!!!!! sunt un mare fan al actorului lucas gabriel!!!! bravo iti urez succes in continuare!!! si sper ca o data sa ne intalnim si sa pove mai multe!!!!!!!!!! succes in cariera ta lucas!!!!!!!
Ana Maria pe 01 Ianuarie 2009 15:01
este super tare imi place mult mult mult de tot mai ales de Zac Efron si Vanessa Hudqens :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X
sterea mihaela pe 08 Noiembrie 2008 20:25
filmul e super tare!cel mai tare din cate am vazut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mie imi place de zac vannesa sharpey ryan chad si ceilalti.
anca pe 06 Noiembrie 2008 21:18
e soooopeerr filmuuu imi place la nebunie e tare....vreau sa vad si partea a3a am vazut toate episoadele....si mai e si sambata.....imi place cel mai mult de troy bolton si gabriela fak un cuplu minunat...pooopik la fanii high school muzical si cn vrea sa vb cu me add la id...teubeskubireamea...pooop vb pe mess
rus schupler rebecca pe 05 Noiembrie 2008 19:49
acesta este cel mai taru musical din lumea intreaga!!!!!!!!!! va multumesc ca miat dat ocazia sa-l vad!!!!!!
Pufilica pe 05 Noiembrie 2008 16:21
Partea a 4.????

:))))

io am vz doar 2 pana akm..:P

alina maria pe 04 Noiembrie 2008 19:58
e super tare mia placut il astept cu nerabdare pa al 3
catalina bran pe 04 Noiembrie 2008 19:41
e super ,super cel mai mult imi place de sharpay si gabriela am vazut 1 si 2 abia astept sa vad 3 pacat ca nu e creat in romania ca si hannah montana si altele ca sa auzim vocile originale ar fi fost si mai super ca se gaseau tot felu de chestii cu hsm deci e chiar pacat .Dar aici e vorba despre hsm asa ca sa vorbim cat mai mult despre asta,ooops stai chiar despre asta vorbeam oooooooooooooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh am zis pacat ca nu-i in romania
bersan oana pe 03 Noiembrie 2008 15:03
e cel mai misto film dar sunt suparata ca in a 4 parte la HSM nu va mai juca zac care este preferatul mau il ador
perse antonela cleopatra pe 03 Noiembrie 2008 00:15
va ador suntteti cei mai tari si troy e fff frumos dar si vanessa la fel formati un cuplu minunat sa nu va despartiti niciodata pt k sunteti facuti unul pt altul am auzit k aveti in romania premiera sper sa va pot vedea si eu va pwp ji va iubesc
LoLy pe 02 Noiembrie 2008 13:44
:X:X ador HSM 1 ji 2 si din secventzele date p jetix + ce am vzt p youtube ji site`ul lor official o s fie 3`ul l fel de COOL !! multi de aici au spus k au vazut 3`u ! n`au cum...abia acum cateva zile a aparut in cinema ! deci naveti cum sal fi vazut !! am toate albumele lor[inafara de another side(corbin bleu)in rest toate] !! plus toate melodiile din hsm3 !! =) toate ! :) .... abia ast in 21 noiembrie !! siiigur no s lipsesc de l cinemaa !!!!!!!! pupici :X
nedelcu elena pe 02 Noiembrie 2008 13:37
ador high school musical am vazut toate partile si e minunat pana si la scoala mea am inceput toti sa facem ca voi.Sunteti super tari
Anna pe 02 Noiembrie 2008 12:49
Abia astept sa-l vad p al 3-lea !! :D 1 si 2 au fost f faine, dupa parerea mea. pacat k nu mai joaca tot ei in 4 :( ...
Edy pe 02 Noiembrie 2008 11:11
primele doua parti au fost bestiale deabia astept a 3...cand e lansarea in romania??as vrea tare mult sa stiu daca stie cnv sau rvea sa vb despre hsm id meu e cosmin_federer_nr1 sper ca cnv sa stie cand e hsm3 si sa ma contacteze as ramane dator...e cu siguranta cel mai tare film cre lam vazut si partea a 3a se anunta a fi si mai si deabia astept...desi mie teama ca jetix nu se va grabi cu difuzarea...sper sa ma contactati si sa imi spuneti cand e premiera cosmin_federer_nr1!!!hai wildcat!!
Andreea pe 30 Octombrie 2008 19:39
DE unde ai atatea lucruri cu HSM?Filmul este sooper tare.ii ador pe Zac si pe Vanessa
raducea iulia pe 27 Octombrie 2008 19:31
imi place cel mai mult din high school musical de troi si de gabriela dar mai sunt si prieteni lor mai imi place dansul il danseaza bine dar canta in engleza
rad stefan sorin pe 27 Octombrie 2008 16:24
vanesa joca foarte bine rolul
chiosmag andreea pe 24 Octombrie 2008 13:17
Salut!
Sunteti cei mai buni!Va pup pe toti,(ZACHARY ALEXANDER EFRON,VANESSA ANNE HUDGENS,ASHLEY TISDALE,LUCAS GRABEEL,MONIQUE COLEMA,CORBIN BLUE) Imi pare rau ca nu mai fac tot ei HIGH SCHOO MUSICAL 4!pupici sunt fan no1 sa stiti,am tot cu voi :de la geanta pana la caiete si pixuri,tricou,bentite de pus pe cap,poze,postere,DVD,CD,+un ID!

Go1 2 3 4