Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Cinematografia romaneasca

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 22 Dec 2015, 06:42   #21
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
Originally Posted by Optimvs:
Originally Posted by cosmin742000:
Cat despre fanii OTV cine zice ala este .

Tu ai inteles ceva din argumentatia mea? (intrebarea e mai mult retorica, raspunsul fiind din pacate destul de evident).

Ce treaba are un scandal sexual incheiat cu castrarea amantului de catre sot cu problema robiei tiganilor in tarile romane? Am dat acolo un link la un incident similar petrecut in Irlanda, intre doi insi de conditie sociala similara. Imi pare rau pentru tine, dar da, cine apreciaza genul asta de story e fan OTV.

Radu Jude a dat un chix ingrozitor cand a cotit povestea in aceasta directie, pur si simplu si-a batut joc de subiect.

E f simplu de inteles . Nu e nicio diferenta intre OTV si fituica la care lucrezi tu ca " jurnalist"
__________________
Lumea nu e plina de tampiti!Ei sunt doar plasati strategic , astfel incat sa intalnim cel putin unul in fiecare zi!
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Dec 2015, 07:54   #22
Gloria
Super Moderator
 
Gloria
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,342
Userul Optimvs a fost banat.


[quote=mirodoni]EXTRASE din vocabularul jignitor al lui Optimvs/Adrian Niculae, autointitulat jurnalist 100%

Originally Posted by Optimvs:
......In mod evident ...... pur si simplu a inceput sa-si vomite aici complexele si infantilismele, in speranta ca o sa aiba parte de mai mult decat publicul de 1 persoana cu care este obisnuit....
__________________
I am not lucky, I am good...
Gloria is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Dec 2015, 12:36   #23
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
[quote=Gloria]Userul Optimvs a fost banat.


Originally Posted by mirodoni:
EXTRASE din vocabularul jignitor al lui Optimvs/Adrian Niculae, autointitulat jurnalist 100%

Originally Posted by Optimvs:
......In mod evident ...... pur si simplu a inceput sa-si vomite aici complexele si infantilismele, in speranta ca o sa aiba parte de mai mult decat publicul de 1 persoana cu care este obisnuit....


Multumim , dar nu este singurul , mai stau la coada si alte specimene , Costinik , Octavianus , Andrey 22 si multi multi altii, e nevoie doar sa te uiti la comentariile de la articole ca sa iti dai seama ca din cauza unor indivizi precum sunt ei , acolo nu prea mai posteaza persoane cu bun simt , cu, cunostinte cinematografice cum ar fi zeno marin , crynick , iiii , liviu, edinaa , windinthecountry si altii ei asa mi-au zis ca nu se mai amesteca in aceeasi troaca cu specimenele.Am ramas aproape singurul , care mai stie cate ceva despre cinema care posteaza la articole , si pt asta toti acolo casuneaza pe mine , ma injura , ma jignesc , ma fac snob , pedofil , frustrat doar pt ca am alte gusturi decat au ei.ISIS-ul e pistol cu apa pe langa jihadul de la articole.
__________________
Lumea nu e plina de tampiti!Ei sunt doar plasati strategic , astfel incat sa intalnim cel putin unul in fiecare zi!
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Dec 2015, 07:00   #24
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
Vai de capul meu , ce or cauta asemenea specii pe site nu stiuAscris la toate postarile..I se potriveste ca manusa semnatura mea , de ar fi insa numai unul pe zi ce bine ar fi.
__________________
Lumea nu e plina de tampiti!Ei sunt doar plasati strategic , astfel incat sa intalnim cel putin unul in fiecare zi!
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 Dec 2015, 19:55   #25
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
Daca tot e vb de dat exemple de comportament subuman uitati ce scrie Costinikaici:

Mr.Halloween pe 22 Mai 2015 12:11
Credeti ca are sanse sa fie bun?
Sinister (2012) mi s-a parut un film Horror super dar nu mi-a trecut niciodata prin cap ca va fi o continuare.
5
Costirik pe 27 decembrie 2015 13:43
Asta e sarcasm sau tu chiar esti prost ca noaptea?Doar intreb nu te simti jignit, nu e o rusine daca esti prost, asa e natura nedreapta cateodata

De fapt el numai asa se exprima
__________________
Lumea nu e plina de tampiti!Ei sunt doar plasati strategic , astfel incat sa intalnim cel putin unul in fiecare zi!
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:26.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells