Păreri Combustion

(2013)

Combustion

RaMy_SmIlE pe 12 Mai 2013 00:26
cars :))))
In sfarsit un film cu masini =))))) de cand asteptam sa mai apara un astfel de film... :))))))
CatalinPHD pe 07 Septembrie 2013 20:41
Au şi spaniolii F&F-ul lor :) Nu se pricep ca actori de acţiuni dar au reuşit să facă un film frumos...Merită văzut!
blackmore pe 6 august 2018 19:57
Sa compari orice film spaniol cu seria pt lobotomizati FF e o blasfemie
emy_sinaia pe 14 Septembrie 2013 20:38
6, bunicel
Un film spaniol cu actiune care se imbina cu adrenalina si sex, cu masini super tari, dar si cu hoti si mai ales o concluzie de final : sa nu-ti pierzi capul pentru femeia altuia caci e vai de tine.
Faza care mi-a placut : sex cu Ari.

razsax pe 11 Septembrie 2013 11:33
Ghiveci de scenarii!
O telenovela pe roti, cu o intriga alambicata si neplauzibila.
Am bifat doar la aparitiile feminine, in rest, muuult praf!

crystyan18 pe 14 octombrie 2013 12:34
O telenovela pe roti....:)) Foarte tare=))
blackmore pe 1 mai 2019 23:12
razsax tu nu faci deosebirea dintre o telenovela si un film probabil pentru ca te uiti doar la mizerii americane
dya_dy98 pe 24 Decembrie 2013 13:41
da
foarte tare filmul mi l'a recomandat cineva si chiar mi'a placut !
misterx2002 pe 16 Decembrie 2013 02:02
a fost tare filmul.mi-au placut scenele din film foarte bine lucrate,actorii au jucat si ei bine in special Adriana Ugarte....ce mai a iesit un film reusit.nota 8
cosmin_kedii pe 11 Septembrie 2013 15:37
mi a placut cum a jucat Adriana Ugarte ,,Ari ,,,, atât din punct de vedere estetic cât și în termeni de calitate , a fost frumos sa ma uit la jocul ei pe tot parcursul filmului
cris_strike pe 09 Septembrie 2013 21:07
hm :3
in seara asta l-am vazut si eu online mi-a placut ! nu difera cu nimic de realitate acest film bun bun..numai vorbesc de fata aia foarte frumoasa e are ceva ce te face sa te dai peste cap :*:* uff, doamne !
demmonika pe 02 Iunie 2018 19:58
Un film interesant,cu multa actiune..seamna putin cu fast and fourios pentru ca e cu curse ilegale de masini,masini frumoase,dragoste si cel mai important cand iti pierzi capul din dragoste
Pentru cine nu trebuie cu siguranta nu ajungi bine.merita vazut.este in spaniola.

stricted pe 10 Iunie 2017 17:42
Un film , bun, dinamic, bine facut, bine jucat. .
mihai_circota pe 07 August 2014 19:32
!!!!!!!!!!!!
masinile,fata,adrenalina.........,super filmul,merita de vazut!
ana_maria_chiriec pe 09 Iunie 2014 23:08
iubesc filmele de genul asta , extraordinar film !! nota 10 fara discutie
andrei_spy pe 01 Februarie 2014 00:10
Exceptional
Un film foarte bun regizat in barcelona , pacat ca nu a fost foarte mediatizat!!
VIP-princess pe 15 Septembrie 2013 02:06
kcuf
Filmul e super..e unul din preferatele mele si il recomand la toti! (Y) ♥♥♥♥
blackmore pe 06 August 2018 20:13
Nu va luati dupa formele de viata care compara acest film cu mizeria purulenta F&F.Filmul acesta are actori , regizor, scenarist spre deosebire de formele inferioare de viata din F&F .Filmul are si o poveste este imprevizibil , are suspance , tot spre deosebire de F&F care are doar masini , efecte speciale si basini cu stropi si dupa primele 5 minute sti cum se termina.Nu va luati nici dupa formele de viata care afirma ca este un film cu masini.Sunt doar saraci cu duhul.Ca aproape orice film spaniol , nici acesta nu dezamageste.
eduard_stratan pe 3 martie 2023 19:31
Cosmine ce bine că te-au blocat pe acest site! Apoi în 2018 te-ai întrupat în blackmore si ai mai bântuit site-ul