Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread
Old 28 Feb 2009, 16:24   #41
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Eu sunt sigura 100 % ca Led Ze Pencil e Pitbull.
Pauline Kael is offline   sendpm.gif
Old 28 Feb 2009, 19:13   #42
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Wow! :shock: Deci atunci în Red Lion, la forumeetingul cu Gionloc, StefanDo, Gloria, Mädälina (si Alexandra Olivotto cu mitingistii ei, la masa vecinä), eu m-am întâlnit cu mine însumi si cu nevastä-mea pe care atunci o cunosteam pentru prima oarä (da-i o lady asa de super, cä mi-am fäcut o pärere mult mai bunä despre mine însumi!)
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 28 Feb 2009, 19:16   #43
buticut
Guru
 
buticut
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,282
Wicked! :lol:

No, not Led.
That man is dead.
Now it's bardul.
Halebardul...
And he will have
His revenge, brave.
buticut is offline   sendpm.gif
Old 28 Feb 2009, 19:23   #44
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
(Am aranjat putin... Nu m-am putut abtine... :oops: )
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 28 Feb 2009, 19:26   #45
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
Originally Posted by Pitbull:
Wow! :shock: Deci atunci în Red Lion, la forumeetingul cu Gionloc, StefanDo, Gloria, Mädälina (si Alexandra Olivotto cu mitingistii ei, la masa vecinä), eu m-am întâlnit cu mine însumi si cu nevastä-mea pe care atunci o cunosteam pentru prima oarä (da-i o lady asa de super, cä mi-am fäcut o pärere mult mai bunä despre mine însumi!)
iar eu eram asa, mai singur si mai trist, dar incercam sa inviorez atmosfera cu cate o poanta si incercam sa ma conving pe mine insumi ca Nunta Muta nu e un film prost. In final m-am convins pe mine insumi sa-mi mai fac cinste cu o bere.
halebardul is offline   sendpm.gif
Old 28 Feb 2009, 19:36   #46
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Originally Posted by halebardul:
incercam sa ma conving pe mine insumi ca Nunta Muta nu e un film prost.
Nu-nu, n-a fost asa! Eu încercam sä mä conving pe mine însumi cä "Nunta mutä" e un film bun, da' mine, nu si nu, mine încercam sä mä conving totusi pe eu însumi cä ba e destul de bun!
(E clar - Pauline e genul de femeie care te/mä/ne bagä-n boalä!)
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 28 Feb 2009, 19:43   #47
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
stai ca nu e tot ce poate face Pauline:

gandindu-ma eu Pitbull ca nu-mi e de ajuns ca-s si Led-Ze-Pencil, m-am hotarat ca pe ledzep sa-l clonez prin halebardul, si astfel sa fiu trei. Mai urmeaza sa-l clonez si pe Pitbul si vom fi 4. In curand vom ocupa Pamantul si-l vom conduce dupa cum vrea pitbula noastra!!
halebardul is offline   sendpm.gif
Old 28 Feb 2009, 20:10   #48
buticut
Guru
 
buticut
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,282
Teoria conspiratiei !
buticut is offline   sendpm.gif
Old 28 Feb 2009, 20:33   #49
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Practica constipatiei. :hmm:
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 28 Feb 2009, 20:46   #50
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
de aia nici nu mai vrem forumeeting, ne vedem noi intre noi.
chiar daca sunt eu singur.
halebardul is offline   sendpm.gif
Old 28 Feb 2009, 21:16   #51
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Atunci scrieti unul de pe contul altuia.Dar eu tot cred ca sunteti unul si acelasi: nevasta si scuza lui Led Ze ...la ultimul forumeeting ,ca nu poate veni,hm.Alibi.Sau putea sa fie prezentat un nene ca fiind Led Ze ...Sau iar,scrieti unul de pe contul altuia.Sunt cam aceleasi idei,stil,cuvinte...Si nu e doar o imitatie.Sau daca e,e una nasoala.
Conturile amandurora sunt facute cam in aceeasi perioada.
Poate ca Led ze..era un alter ego mai diplomat,mai calm al lui Pitbull.So,big deal.Toata lumea(adminii,moderatorii fac asa)...stie ca e posibil.
Daca e sa citez acum niste texte atat de ...asemanatoare,te induiosezi pana la lacrimi. :huh: :sleep: :hmm: :?
Pauline Kael is offline   sendpm.gif
Old 28 Feb 2009, 21:53   #52
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
HOPA!

@Pit, Pauline mi-a deschis ochii. Ma uit la profile: eu sunt conectat la 09 Feb 2004, tu la 31 Dec 2004. Practic ar trebui sa-mi zici nene si sa-mi arati mai mult respect, ce naiba! Sunt mai vechi ca tine!!!

Pauline, ca sa te convingi, iti propun o intalnire privata: doar tu, pit si ledzep, adica eu. Dar sa nu plangi dupa aia ca tu credeai ca e mono si te-ai trezit cu stereofonie

Si eu as putea crede ca tu si buticut sunteti una si aceeasi persoana.
Cum e?
halebardul is offline   sendpm.gif
Old 28 Feb 2009, 21:56   #53
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Pauline scumpä,
Eu m-am logat aici pe 31 decembrie 2004
Led, cu aproaoe un an mai devreme.
"Aceeasi perioadä"...?
In plus, orice moderator sau admin poate verifica numerele de IP.
Cât despre Gloria si Stefan, ca admini, ar fi DESCALIFICANT sä mintä (au stat la masä cu noi, amândoi), ca sä acopere o ilegalitate (chiar si benignä).
Iar dacä tu nu te-ai mai ascunde dupä "a intervenit ceva"-uri si ai veni la Bucuresti, ne-ai vedea si tu la aceeasi masä, în carne si oase.
Nu te mai agäta de fantasmagoria asta, e ridicol. (Dragomara mi-a trimis pe Yahoo mesaje în care fäcea misto de suspiciunea ta; si n-am putut s-o contrazic... Si m-am simtit nasol...)
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 28 Feb 2009, 21:56   #54
buticut
Guru
 
buticut
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,282
E asa de usor sa aduc contraargumente la teoria ta cu Eu = Pauline...vezi topicurile cu JD, Oscaruri,Filme din 2009 etc etc etc.Apropo de Oscaruri,mi-am amintit ca a pierdut pariul cu mine si ca de acum incolo tre' sa imi dea dreptate in toate ....
buticut is offline   sendpm.gif
Old 28 Feb 2009, 22:10   #55
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
Mai Oameni Buni!
Adica: mai EU!
Hai sa dam cartile pe fata odata, ca nu putem sa traim continuu in minciuna!


Pauline!
De fapt ai dreptate. Eu sunt acelasi cu Pitbull si cu mine. StefanDo e acelasi cu Gloria si stii ce? Amandoi sunt de fapt tot eu. Cinemania sunt eu. EgOisM, buticut, corinka, illotempore2002 sunt eu. Nume, marx, Proletar, Dragomara, Mala Portugal - eu, eu, eu. Tot forumul asta e facut de un singur om care sta si se cearta cu sine insusi, scrie cronici, lauda, face concursuri, se banneaza, intreaba de filme, isi trimite filme, isi da premii. Un singur om!!!
Si sa-ti mai spun ceva foarte important, poate ai citit Kafka (tot una dintre clonele noastre):
Acest forum e facut pentru tine!
Acum, ca ai aflat si toata povestea s-a terminat, o sa-l inchidem.
halebardul is offline   sendpm.gif
Old 28 Feb 2009, 22:37   #56
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Originally Posted by halebardul:
Acest forum e facut pentru tine!
Acum, ca ai aflat si toata povestea s-a terminat, o sa-l inchidem.
NU-I ADEVARAT!
Si Pauline esti tot tu!
Adicä eu!
Adicä noi!
(Kafka + Borges!)
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 01 Mar 2009, 04:08   #57
Suspect de bizar
Guru
 
Suspect de bizar
 
Join Date: Feb 2008
Location: În stânga ta.
Posts: 1,177
Pit,poate-i ca-n „Fight club” ºi o sã descoperi cã Led îi un alter-ego de-a tãu si descoperi numa' când instaurezi anarhia pe CineMagia. :shock:
Suspect de bizar is offline   sendpm.gif
Old 01 Mar 2009, 10:12   #58
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Da,o luati prea in serios.Am glumit,nah. :lol:
Doar ca uneori scrieti deranjant de la fel,ceea ce nu e bine deloc,pentru personalitatea nimanui.
Nici mie nu-mi place comparatia cu Buticut.Eu n-am atata timp sa stau pe IMDb si siteuri din astea de post-adolescenti ca ea. Si in plus,are un stil de a se supraevalua, + o pseudo-cultura de net, care mie nu mi-ar fi picat bine la frageda ei varsta.Fara suparare.
Pitbull,debaneaz-o pe dracumara aia,vad ca ti-e dor de ea,o pomenesti mereu,si sincer,va potriviti din toate punctele de vedere,fizic,psihic,etc.Dar nu inteleg de ce,atunci cand intra pe site ,tipai ca muscat de sherpe. :lol:
Da.LedZe Pencil e mai stabil,mai interesant. Insa Pitbull scrie mai bine, are shtofa,si Led Ze Pencil incearca sa-l imite si de aici confuzia.
Subiect inchis ermetic pentru mine.Oricum nu conteshte.
A,si la forumeeting eu nu pot veni,pentru ca in primul rand e departe,nu am timp,si nu cunosc pe nimeni acolo.Daca ajung prin Bucuresti,se poate doar vara,cand am timp,si merg la niste rude.
Pauline Kael is offline   sendpm.gif
Old 01 Mar 2009, 10:25   #59
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
Originally Posted by Pauline Kael:
Da.LedZe Pencil e mai stabil,mai interesant. Insa Pitbull scrie mai bine, are shtofa,si Led Ze Pencil incearca sa-l imite si de aici confuzia.
asta fiindca nu-mi percepi tu stilul meu unic si inconfundabil.

e ca si cum ai spune ca balena si elefantul seamana leit, fiindca amandoi sunt mari.
halebardul is offline   sendpm.gif
Old 01 Mar 2009, 10:42   #60
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Nu ,degeaba te superi,chiar nu sunt rautacioasa acum,uneori credeam ca aceleasi maini au tastat postarile tale si ale lui Pit.Poate,ca dorind sa-l complimentezi,sa-ti arati admiratia,intrai intr-un joc de cuvinte intr-un stil care era pe teritoriul lui marcat :lol: Balenoiul albastru e mai mare decat elefantul.Dar de unde megalomania,infumurarea asta? Si la tine si la Buti? :sick: Eeeew. :huh:
Caut daca vrei,si dau copy,paste. Dovada. :happyesi mi-e lene,dar e f interesant,ca shtiudiu de caz.

Led Ze Pencil era mai sexy decat halebardul.La nick ma refer,adica Led Zepellin(si dirijabilul si formatia) suna asa misto in jocul de cuvinte( cu "pencil" stilou",
dar tarnacop,halebarda,pickamer,neah.sabie ninja,nunceag,chiuveta,drujba,obiect contondent,ghioaga,berbece,tirbuson,bisturiu,felce ristul,tractoristul,lupul dacilor,(astea,berbece,ghioaga,tirbuson,cheie franceza au si o conotatie sexuala...ohh).
Pauline Kael is offline   sendpm.gif
Closed Thread


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:48.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells