Păreri 1923

(2022)

1923

mitza2003ro pe 07 Noiembrie 2023 01:36
Vă sugerez mai întâi sa urmăriți filmul "1883" care arata aventurile familiei Dutton cu drumul lor de a ajunge în Montana și apoi să vedeți "1923" iar apoi "Yellowstone " . Aceasta este ordinea corecta a evenimentelor ce au dus la crearea fermei Yellowstone.
niculita_ceornea pe 29 Martie 2023 08:09
Este un serial căruia merită să-i aștepți apariția următorului sezon
zdraveius pe 22 August 2023 00:59
Ce bine contureaza imaginea bisericii, cu toate abuzurile, cacaturile si nemerniciile pe care le-a tot facut de-a lungul timpului "in numele lui Dumnezeu". Cu nenorociti de "preoti" si scursuri de "credinciosi".

Bine de vazut si partea in care banii au fost intotdeauna calea catre libertate si succes, mai putin onoarea si demnitatea unui barbat care se simte puternic atunci cand are arma si este insotit de altii ca el.

Mult mai interesant a fost serialul 1883, dar nici acesta nu e rau. .

- Poate că marea e ultimul loc în care bărbaţii fac ce trebuie pentru că trebuie.
- Poate ar trebui să punem toată omenirea pe mare.
- S-ar îneca toată.

Luk__ pe 19 Iunie 2023 04:11
Genial
Prima data am văzut Serialul 1883 care prezinta începuturile familie Dutton si cum aceștia ajung in Montana, un serial de asemenea de excepție pe care va recomand sa îl vedeți înaintea serialului 1923.

1923 prezinta trei povesti care efectiv te vor fascina ! Serialul este foarte bine scris, jocul actoricesc este impecabil, la fel si coloana sonora. Singura problema pentru mine este ca am terminat primul sezon si de acum trebuie sa aștept sa apară următorul sezon... Care de altfel se pare ca va fi si ultimul sezon al serialului.

Doar un singur lucru as mai avea de adăugat si acela e ca scriitorul/creatorul serialelor ( 1883, 1923, Yellowstone ) Taylor Sheridan este un geniu.