Păreri The Idolmaker

(1980)

Creatorul de vedete

Vegetarian pe 26 Noiembrie 2010 18:54
E greu sa ajungi vedeta muzicala . Trebuie munca asidua . DAR MERITA ! Impresarii sunt intermediarii intre publicul adolescentin si cate un picolo de la un restaurant italian .. Trebuie sa cumpere manageri de la posturi de radio , managere de la reviste ... Amuzant in special pt romanii din Italia ..
Salata_de_Vinete_cu_Ardei_Copt pe 16 octombrie 2014 00:39
Prietenul iti spune ce AR trebui sa faci . Dusmanul iti spune CE TREBUIE sa faci .
alex_il_fenomeno pe 24 Iulie 2012 12:12
o productie extrem de emotionanta , care se poate materializa si in realitatile noastre , intre relatiile incordate , certurile si in final scandalurile dintre impresali si vedetele acestora , pe care in mare parte ei le fac ceea ce sunt . filmul spune o poveste clara , si anume una a ghinionistului Ray Sharkey , care "simtea" vedetele din jurul lui si le facea ceea ce sunt , pentru ca apoi sa intampine probleme cu ele . mie mi-a facut deosebita placere sa il urmaresc , astfel ca vi-l recomand daca aveti ocazia sa-l vedeti .