Păreri Strike Back

Riposta

Dacianus pe 13 Septembrie 2013 14:47
Din seria a treia apare pe generic si Marcel Iures. Rolul pare sa fie al unui conducator razbunator de grupari paramilitare rusesti, dar inca nu am vazut decat primele episoade din noua serie... :)
idky73 pe 20 August 2013 16:18
Foarte bun serialu ....recomand sa vedeti si The Unit .
cosmin_kedii pe 23 Februarie 2013 08:22
O serie superba de războaie, cu momente neașteptate de eroi care vin și pleacă
Vegetarian pe 08 Februarie 2013 22:41
Cum se justifica inca un departament de politie , specializati in terorism = politistii sunt corupti si teroristii afla ca sunt urmariti de la acestia , iar alte organizatii antiteroriste ( ex ONU etc ) lucreaza greu , si dureaza mai multe luni pana cand incepe luarea de masuri , iar teroristii se misca mult mai repede .
bistriz pe 26 Februarie 2022 21:07
Pentru amatorii genului
Cu o expresie consacrată: pentru copii și tineret.
Trei episoade mi-au fost de ajuns.

victor_homescu pe 08 Ianuarie 2017 19:13
serial ce merita toate sezoanele pe bluray
Din pacate,din serie a fost scos pe dvd original Romania doar sezonul 2.
Serialul este unul foarte bun,care merita vazut in mod necesar,in opinia mea,avandu-si locul in imediata apropiere a serialului 24 (evident fara a-l depasi).Comparatia poate fi facuta,fara a se crea controverse,ambele seriale prezentand misiunile antiteroriste ale unor agentii guvernamentale - Sectiunea 20,respectiv C.T.U -,Strike Back avand insa un scenariu mai putin complex,mai putin tehnic,dar poate de aceea,mai relaxat,decat mai celebrul 24 de ore.
Seria este una foarte dinamica,actiunile intreprinse de principalii protagonisti - Michael Stonebridge/Philip Winchester si Damien Scott/Sullivan Stapleton - avand meritul unor constructii mai putin tehnice decat in 24 si,in acest fel,mai usor de apropiat de realitatile interior/exterioare ale locatiilor de pe glob unde se afla acestia in cursul… citeşte

B.R.A pe 25 Decembrie 2013 18:32
Superb
am vizionat 3 sezoane au fost superbe , mai am 1 :) dupa parerea mea este superb serialu mai ales cu cei 2 Stapleton si Philip
flo_lee pe 14 Octombrie 2013 15:01
eu sunt pe la seria 4 episodul 9..si nu stiu daca mai are continuare..insa pana acum mi-a palcut mult..se bazeaza pe multe date concrete si are actiune frumoasa..si umor de ce nu?
mistgun pe 07 Septembrie 2012 11:43
~ MERE BN CU O BERE RECE ~
PRIMU SEZON e SUPERB tot ce vrei are dar al doilea lasa al darq de mult de dorit oricum mia placut primu acuma sant pe la sezonul2 ep 5 iar daca pan la sfarsitul sezonului 2 nu apare actorul principal din primu sezon adica ~Porter~ la 3 sa se uite draq : ))
mistgun pe 9 septembrie 2012 00:54
acuma am vaz si sezonul3 ep4 imi place cum au evoluat lucrurile desi daca ar fi dupa min as zice sa va uitati doar la 1 si 3 dar daca ati face asta nati mai intelege, oricum Va doresc VIZIONARE PLACUTA :D " cat despre comentariu de mai sus nul bagati in seama :)) "
marybd07 pe 5 august 2015 20:05
Astazi am urmarit ultimul serial din seria a 5 a. Serialul merita urmarit !!!