Păreri Kyle XY

Kyle XY

Benny pe 22 Iunie 2008 16:48
Genial serialul!:)
FlorinMovieFreak pe 30 martie 2011 06:55
E tare .. te prinde si te tine cu el .. pacat ca nu s-a mai continuat .. la un moment s-au incetat filmarile ..
dony10 pe 29 mai 2013 22:35
de ce nu a mai continuat?
unexpressed5feelings pe 14 Mai 2010 09:25
Fascinant
Un serial excelent, cu toate genurile imbinate. In primul rand actorii joaca foarte bine, ideea este fantastica si ne-exagerata. Povestea nu a fost trasa de par, ca in majoritatea seriallor...
M-au fascinat legaturile care se formeaza intre personaje, si modul in care Matt Dallas joaca.
Pacat ca l-au anulat, insa tot ramane serialul meu preferat, dupa Seinfeld:)

(Si nu vorbesc in necunostiinta de cauza, am vazut multe filme si seriale la viata mea:) )

ionut15 pe 16 Ianuarie 2011 22:35
Ce Porcarie
Serialul e printre cele mai tari dar am si eu o problema nu mai este season 4 cum draku se termina asa din pusca:(
crik pe 07 August 2010 22:40
Absolut Genial
Ideea filmului este absolut geniala si actorii de asemenea!!Nu se poate sa se termine!!!E primul serial care nu imi vine sa cred k s-a terminat!!!Dar pana acum nota 10!!Asteptam sezonul 4!!!Asteptarea ne omoaraaaaaaa
robbiex2 pe 08 Mai 2010 12:40
Pacat de Kyle XY ca s-a terminat din cauza grevei scenaristilor..
roxxy pe 26 Decembrie 2009 20:29
ff interesanta ideea serialului, mi a placut ff mult numai k m vr si sezonul 4
puffulette pe 14 Ianuarie 2012 14:50
Un serial frumos, captivant cu un subiect interesant, toate episoadele au fost interesante.. pacat ca nu s-au mai continuat filmarile
NightChild pe 28 Aprilie 2011 16:56
Chiar nu inteleg de ce l-au oprit... si felul in care s-a terminat a fost foarte aiurea.
magical pe 22 Aprilie 2010 21:41
hmm..
sa incep cu actorul?..kyle?..kyle e genul de baiat care imi provoaca''butterflies in my stomach'' de fiecare data knd ii vad ochii...e formidabil iar rolul i se potriveste ca o manusa..e dulce si dur in acelasi timp,copil cu o maturitate incredibila dobandita pe parcurs..subiectul este cat se poate de original,proiectat in asa fel incat sa poata fi vizionat de toate categoriile de varsta.M-a fascinat de la primul episod si chhiar sunt o cinefila,nu vorbesc dupa doar 3 filme privite..Matt Dallas face totul.Fascinant,punct.
adytzul89 pe 14 Octombrie 2009 21:40
super serial :)
cand o sa apara urmatorul episod sau sezon :) .. rabdarea ne omoara ..:(
Kaiser pe 06 Februarie 2012 03:10
Cel mai frumos serial pe care l-am vazut vreodata. Cu siguranta merita nota 10! Pacat ca nu a fost dus pana la capat. Felicitari tuturor celor care au contribuit la acest serial! GENIAL! MERITA VAZUT!
cipri_speed pe 17 Februarie 2011 21:16
Kyle e un serial foate frumos, in puteti viziona pe vplay, toti actorii au jucat frumos in special Kyle-Declan toti sunt foarte in ceea ce fac. Sper sa apara sezonul 4 pentru ca are un final foarte prost, din cauza bugetului si ca nu a fost vizionat producatorii au oprit productia. Sper sa apara sezonul 4 cat se poate de repede si sa vedem actorii in filme pe viitor.
89kristi pe 31 Octombrie 2010 21:14
sall... deci o sa mai apara un alt sezon sau continuarea serialului?:D
-aix- pe 01 Octombrie 2010 15:15
mi-e dor de fratii Trager. pacat ca au intrerupt serialul.
Moody pe 31 Octombrie 2010 12:18
Un serial interesant
Am vazut serialul si mi-a placut mult, imi aduce aminte de Smallvile. Chiar daca are unele erori gen "Omul normal isi foloseste doar 10% din creier" care e doar un mit, omul folosind 100%, serialul iti lasa per ansamblu un gust placut. Pacat ca are doar 3 sezoane din care primul si ultimul doar 10 episoade.
nightmare28 pe 26 August 2010 13:22
e cam slabut ma asteptam la ceva mai frumos dar merge si asa;)
ramona_mona pe 07 Martie 2015 19:04
Nu gasesc filmul,mi-l poate da cineva ,tradus in romana ?
george2525 pe 26 Octombrie 2013 17:31
Superb
Superb serialul . Acest serial prezinta adolescentul perfect ( pentru mine) dar care nu exista in realitate..din pacate si o familie perfecta , cu niste parinti extraordinari .Kyle , este genul de peroana care visez sa fiu si eu ca el , o persoana foarte buna , sufletista , este inteligent , a jucat extraordinat . Pacat ca s-a terminat asa repede , si asa brusc , fara un final . .asta este singurul minus..din pacate . Din acest serial ai ce invata , Merita Vazut !!!
trusk_urg pe 25 Iunie 2011 16:18
Acum cand tehnologia e atat de dezzvoltata sa apara in peisaj un baiat care aparent "oligofren " in sensul ca nu stie la ce foloseste o furculita dar stie sa deseneze ca un calculator ,in schimb pus in fata unuia stie mai mult decat majoritatea adolescentilor de varsta lui starneste controversate intrebari iar cand el chiar are o origine incerta nu stii ce sa mai crezi ? Un film de familie care uneste oameni de varsre diferite ca spectatori !
Un serial tv bun care poate depasi filme ca " Superman " nu trebuie ratat .

FuckOffn1 pe 15 Iulie 2011 04:00
o pierdere de timp. interesanta idee totusi, structurata intr-o poveste destul de captivanta.