Păreri Harry Potter and the Order of the Phoenix

(2007)

Harry Potter și Ordinul Phoenix

madalina-pisicutza pe 14 Mai 2007 18:29
super cool cea mai super dintre toate cartile eu leam citit pe toate
denis pe 10 Mai 2007 10:50
sunt un fan harry potter abia astept sa apara si harry potter 5 nota 10 pt toate filmele cu harry
enache roxana pe 01 Mai 2007 21:50
io am vazut toate filmele de pana acu(1-4) si toate mi s-au parut mijto da e o mik problema, in 4 imaginle sunt mult prea intunecate si pare prea sinistru. in rest e smeker. poop
Pui pe 27 Aprilie 2007 17:14
in primul rand harry potter nu e SF(stintifico-fantastic necesita o explicatzie stintifica pt intamplarile fantastice) shi in al doilea deshi sunt "terrafan" trebuie sa recunosc k ar merita 4 stele pt ca nu au fost regizate de acelashi regizor shi fiecare shia lasat amprenta pe film
Chiru Vlad pe 26 Aprilie 2007 21:21
Parerea mea despere Harry Potter si Ordinul Phonix este foarte buna si ca ar trebui necesar citit pentru cei care adora filme SF.Este o carte Super*****!!!
manta laurian pe 15 Aprilie 2007 10:03
parerea mea despre harry potter si Ordinul Phoneix este una foarte buna.imi place muuuuuuuuult trailerul filmului.Dar cel mai mult imi place faza cand harry(daniel) o saruta pe cho chang.Succes la filmul equus Daniel.
Rowena pe 12 Aprilie 2007 20:37
Cartea e f buna,asa cum ne-a obisnuit autoarea.Sper k si filmul e bun...pacat k e tocmai in iulie,cand s-ar putea sa il pierd la cinema...
Oricum,am copilarit cu Harry Potter...eram in clasa a 3a cand m-am apucat sa citesc cartile si acum sunt intr-a noua....oare cati ani voi avea cand va fi filmul cartii 7?ma sperie gandul...

scott pe 06 Decembrie 2006 11:28
herry potter numai de asta tot aud ce dracu mai fac astia atatea fm despre SF asta pentru copii sal ia dracu de film si de REGIZORI...decat sa ma uit la asta mai bine ma uit de 10 ori la XMEN alta prostie si astalaltul dar e mai convenabil decat sa ma uit la BOOLSHIT asta de film SOOCH POTTER si inca ceva steluta mio dau mie pentru ca am scris pentru prostia asta de film neah...
HoratiuS pe 25 Iulie 2011 15:59
daca esti fan e ok. personal mi s-a parut bunicel. mai bine citesti cartea, sfatul meu
Verde-n Fatza pe 29 Iulie 2007 01:48
Filmul este foarte,foarte slab in comparatie cu precedentele(4 cel mai bun dupa parerea mea)si e foarte adevarat ca persoanele care se duc sa-l vizioneze nu depasesc varsta ~11ani si pe deasupra nici nu se intelege nimic ... o poveste pentru copii eventual adolescenti nu ar trebui sa arate asa , ci un pic mai vesela(nu acesta e cuv magic pt copilarie?)
voicu ana pe 23 Iulie 2007 05:32
ultimile partzii au lasat mult de doritfff slabe se putea mult mai bine
alexcretu75 pe 26 ianuarie 2012 19:51
da ultimele parti au fost mai slabe dar nu meritau 1 steluta de asta iti dau un dislike
FreakDoll pe 02 Iulie 2010 08:47
Mult mai slab decât celelalte filme din serie. M-a dezamăgit cumplit :( Acţiunea aproape că lipseşte, personajele nu mai au nici jumătate din farmecul cu care ne obişnuiseră, întâmplările funny care mai destindeau atmosfera lipsesc şi ele, confruntarea din finalul filmului e aşa..ca să fie şi mai pot enumera destule, dar mă opresc aici.
cialadau pe 17 Noiembrie 2008 01:19
slab mai slab decat numnarul 4 dar cel mai slab dintre toate
vlad199030 pe 12 Iunie 2010 11:09
Harry Potter este pentru prosti.Si cartile si filmele!
rizea.alex70 pe 9 septembrie 2010 18:52
Prost esti u...:))
vlad199030 pe 10 septembrie 2010 21:00
bine poate unora le place. dar mie nu
Go 1 2 3 4 5