Păreri CHIPS

(2017)

CHIPs: Poliţişti de belea

stricted pe 30 Iunie 2017 23:50
Dacă vreţi să vedeţi o comedie , dacă nu vă e frică de glume şi situaţii vulgare şi în general dacă vreţi să vă bucuraţi de un film cu happy end care să vă distreze după o zi sau o săptămână grea de muncă, atunci CHiPS este alegerea ideală.
dido pe 27 iulie 2017 19:38
Nu vrem!
stricted pe 28 iulie 2017 11:17
Daca nu vrei tu nu inseamna ca nu vrea altcineva.
masterika pe 19 Iunie 2018 15:13
Slab
L-am vazut acasa dar consider ca a fost pierdere de vreme. Nu recomand!
catacris2003 pe 03 Iunie 2018 15:01
Un film putin penibil, cateva faze comice, de vazut doar in lipsa de altceva, nota mea 5.
lavara_laiarna pe 23 Noiembrie 2017 21:06
o comedie slabă lipsită de umor dar presărată cu poante lascive ...că poate,poate...
Costirik pe 22 Iunie 2017 02:27
O comedie cretina pe gustul meu:))) In genul celor facute de Seth Rogen sau Will Ferrell cu limbaj licentios, glume cu tenta sexuala, plus unele faze de o violenta extrema. Un film pe care il iei ca atare sau te uiti la el doar ca sa intri pe cinemagia sa l desfiintezi invocand faptul ca ti a" violat" statutul de pudic ;)))
SYNDJ pe 06 Iunie 2019 01:51
N-a fost rau. Mi-am adus aminte de serialul dupa care a fost facut. Vazut la Tele7abc. Ce vremuri...
Mihai2508 pe 28 Decembrie 2017 18:13
O comedie simpla
Un film amuzant, simplu, dar care te face sa razi. Nu este o comedie memorabila, pe care sa o tii minte mult timp de acum in colo, dar daca vrei sa te relaxezi intr-o seara, atunci merita vazut.
TheJesus pe 29 Martie 2017 04:50
Am fost sa-l vad fara mari asteptari. Pot sa spun ca am ras foarte bine si mai pe tot parcursul filmului. Chiar m-a binedispus. Merita.
Manusa pe 17 Aprilie 2017 18:04
Un film super, a reusit sa faca sala sa rada de numai....putine comedii din ultima perioada m-au facut sa rad atat de bine, iar aceasta este o comedie reusita. Un film care merita vazut.
kasmyn pe 13 Mai 2020 22:30
BUN CU UMOR SARCASTIC
bun are UMOR SARCASTIC SI UNELE GLUME BUNE !!------------
forever_young_ pe 13 Mai 2020 21:12
antiplictiseala ! :)
Un film relaxant...o comedie cu accente de actiune dar per general nu te plictisesti ...
LucyuST pe 10 August 2017 21:26
A fost tare filmul, m-am amuzat la maxim cu prietena mea ! Recomand sa il vizionati cu persoana iubita xD
xerses pe 17 Iunie 2017 15:22
O comedie relaxanta cu faze multe cu tenta sexuala, dar cu un scenariu coerent pe tema demascarii politistilor corupti...
Sorin87 pe 19 Martie 2019 17:36
Ocomedie de nota 10, de asemenea un film de actiune reusit
missaiwi pe 13 Decembrie 2017 13:57
Nu este genul meu de comedie si pentru ca l-am vizionat "superficial", abia la "repetitie" in compania unor prieteni am "gustat" poantele.
Filmul este bun !

Gabriellll pe 13 Noiembrie 2017 01:06
A fost un film extraordinar, de-obicei ma plictisesc foarte tare la filmele lungi dar asta a fost un film care m-a tinunt in suspans si am savurat fiecare faza, este o comedie imbinata cu actiune, actori sunt foarte buni. Un film foarte bun recomand, desi nu am un simt al umorului foarte dezvoltat la acest film am ras foarte mult.