Pierce Brosnan, în The Expendables?

de Cristina Grigore în 28 Mar 2014
Actorul a fost invitat să se alăture distribuţiei uneia dintre continuări

Fostul James Bond, actorul Pierce Brosnan, a dezvăluit că a fost solicitat să apară în continuarea lui The Expendables. Actorul le-a confirmat celor de la ShortList.com faptul că a purtat deja unele discuţii în acest sens cu producătorul Avi Lerner. Finalizarea pozitivă a negocierilor l-ar face pe Brosnan primul agent 007 implicat într-o distribuţie de ansamblu precum cea a ,,eroilor de sacrificiu”.

,,Oferta este pentru unul din viitoarele filme The Expendables”, a menţionat el. ,,Am fost de curând în Bulgaria şi m-am întâlnit cu producătorul seriei, Avi Lerner. El mi-a spus ‘Ţi-ar plăcea să apari în noul The Expendables? Ne-am bucura să te avem în distribuţie’, a spus el. Iar eu am spus ,De ce nu?’. Aşa că vom vedea. Habar nu am însă despre ce 'viitor film', este vorba. Eu am acceptat momenan oferta. Dar ar putea foarte bine să fie şi Expendables 7!”, a mai spus Brosnan.

Pierce Brosnan (60 de ani), va apărea anul acesta în comedia-dramă A Long Way Down, dar şi în pelicula de acţiune November Man, comedia romantică How to Make Love Like an Englishman şi thriller-ul The Coup. Momenan, actorul filmează pentru thriller-ul Suvivor, al lui James Mc Teigue, cei îi mai are în distribuţie pe Milla Jovovich, Emma Thompson şi Dylan McDermott.

Exploreaza subiecte similare:

Pierce Brosnan, The Expendables, Avi Lerner, A Long Way Down, November Man, How to Make Love Like an Englishman, The Coup, actor

Alte știri din cinema

Materialists, o comedie romantică fără scântei despre iubire și bani

Dakota Johnson are de ales între Pedro Pascal și Chris Evans într-un film care pune sub lupă componenta materială din relațiile contemporane

Prima imagine din serialul Robin Hood: Connie Nielsen şi Sean Bean, în roluri principale

Cei doi actori îi interpretează pe regina Eleonora şi pe şeriful din Notthingham în producţia MGM+ în zece episoade

Când Peter Pan întâlnește SF-ul horror – Alien: Earth

Disponibil începând de astăzi pe Disney+, primul serial din celebra franciză Alien înspăimântă fanii de pretutindeni, care vor descoperi aceeași teroare specifică filmelor, dar și dileme morale

The Bad Guys 2: răufăcător sau erou?

Cei cinci infractori de la Dreamworks se întorc pentru o nouă poveste plină de acțiune și aventură. Dar acum băieții răi au devenit cu adevărat buni? Sau doar încearcă?

Părerea ta

Spune-ţi părerea
alex_il_fenomeno pe 28 mai 2014 19:57
I s-ar gasi un loc oricand, acest lucru este clar.

Spune-ţi părerea

Pentru a scrie un comentariu trebuie să fii autentificat. Click aici pentru a te autentifica.
jinglebells