Păreri Sharp Objects

(2018)

Obiecte ascuțite

lavara_laiarna pe 04 Ianuarie 2019 15:47
Misterios și imprevizibil până-n ultima secundă . Un răsfăț aproape perfect despre cum și în ce fel trebuie să arate un serial/film.
hitman78 pe 12 Aprilie 2021 21:17
Exceptionala miniserie dupa romanul lui Gillian Flynn,am devorat toate episoadele intr-o zi .Recomand amatorilor de thriller psihologic cu incredere scenariul e brililiant si actoria la cel mai inalt nivel.
Costirik pe 10 Octombrie 2020 08:02
SPOILER!!!
Asa se face un serial!!! Asta se numeste un twist adevarat cand iti pica fata :))
Daca stai sa te gandesti, de-a lungul episoadelor ai primit indicii subtile despre cine e ucigasul, dar in acelasi timp serialul te face sa le ignori concentrandu-te asupra altcuiva.
Un lucru e un pic frapant si face totul sa fie un pic neverosimil, Amma e un personaj complex si are circumstante dar cele doua prietene care au ajutat-o sa nu aiba un moment de slabiciune sau remuscare oricat de mare era influenta Ammei asupra lor ?? Cam greu de crezut..
Chiar si asa serialul merita fiecare cadru si e pacat ca nu a avut parte de o mai mare atentie.

Ghemot pe 14 Septembrie 2018 00:05
Un serial relativ bun care se prezintă ca și o producție de anchetă criminalistică, dar care relatează defapt urmările consumului de narcotice!