Păreri Milf

Milf

Moody pe 09 Noiembrie 2010 20:15
Recomand oricui are de gand sa se uite la acest film sa renunte, mai bine se uita cum se usuca vopseaua pe un perete.
Waki pe 30 noiembrie 2010 21:55
filmul e destul de tare...asta daca cauti caterinca proasta la care sa razi de cat de penal e facut filmu...nu te uiti la el ca vrei sa ii afli story-line'u...
flaviku pe 19 februarie 2011 02:20
Mi s-a parut un film foarte slab,nu ca l-as fi vazut pe tot,insa acele 20 de minute cat m-am uitat la el,in speranta ca-mi va aduce un zambet pe fata(modest ce-i adevarat) au fost in zadar. NADA.NIMIC! ZERO :)
1Katalin pe 14 Mai 2011 00:26
tareeeeeeeeeeeeee :))) mie mi'a placut la nebunuie :))
Victorrr pe 15 Octombrie 2011 09:48
Un film de 2 bani
Nu te uita la filmul asta ca vei regreta. Niste actori incepatori care nu stiu sa joace, scenariu prost. Poti sa te uiti doar daca vrei sa vezi cateva perechi de sani.
cosmin742000 pe 14 Noiembrie 2017 08:59
O porcarie de comedie americana.......................................................
herleaflorin pe 15 Iulie 2012 01:57
da un film destul de amuzant este o comedie cu ceva scene de sex funny nota 5
neotrin pe 30 Aprilie 2012 15:48
=))
razi de mori ....intre anumite limite =)) ceva gen placinta america dar mult mai sec-/sau siropos nici nu stiu bine !!!
kakapiciu pe 09 Iulie 2013 02:57
E destul de bun incat sa te faca sa razi umpic dar in rest lasa de dorit.
alex_il_fenomeno pe 07 August 2012 22:45
un film cu mult mai slab decat te-ai astepta , multe moment fara rost si situatii din cele mai tembele , incat crezi ca pana si tu ai putea face ceva mai bun , fara vreo pregatire in prealabil in aceasta industrie ! la inceput credeam ca e ceva gen "American Pie" , insa se dovedeste mult mai slab , mai fara sens , cu momente mult mai stanjenitoare si nedorite , care nu inteleg ce rol au in marea parte a povestii ... pacat ca se investe in asa ceva ... un film slab , de evitat cu siguranta !
Octaz pe 19 Iulie 2012 12:02
O comedie unrated bineinteles numai buna de urmarit intr'o gasca de baieti ! Dar doar atat. Nu stiu daca exista si o varianta mai cenzurata dar din ce am vazut eu, nu trebuie urmarit decat atunci cand esti in pana de filme " erotice " si ai chef de o distractie pe cinste. Despre actiunea filmului... prea exagerata, nu prea se pot intampla asemenea aventuri si in realitate.
reivan pe 17 Iulie 2012 18:25
caterinca ieftina ...nici nu are rost sa spun mai multe
narcisson pe 10 Aprilie 2012 18:53
Un film de vazut doar daca n-ai altceva mai bun de facut.
chuckyfan pe 10 Iulie 2011 12:04
Inca una' americana
Inca o comedie americana cu adolescenti / studenti frustrati dpdv sexual. Dar de aceasta data, acestia nu mai cauta sa se f*** cu fete de varsta lor, ci trec la femei mai in varsta. Mai era putin si se transforma intr-un film porno. Cam atat. N-a fost nici amuzant, am reusit sa rad de vreo 3 ori, dar cred ca era un ras fortat.
xerses pe 09 Mai 2011 16:33
Nu merita.Cu greu am incercat sa gasesc cateva parti poztive pentru acest film.Dar nu exista asa ceva.
bosoiro pe 25 Mai 2011 20:58
mi-a placut...am ras mult de tot, m am prapadit de ras...recomand tuturor celor carora le place genul
Laura00 pe 26 Aprilie 2011 14:20
M-am uitat pana la capat......te deprima putin.Mai bine nu!