Păreri Lord

Lord

Horatiucrisan pe 12 Septembrie 2023 12:34
Un scurt metraj bun despre escrocheria la români. Prietena lui Sergiu din scurt metraj, o ființă sictirită și enervanta. Nici unul nu muncește dar își doresc să aibă de toate.
lili22 pe 06 Aprilie 2020 23:12
Am vazut o copie subtitrata in engleza, ce noroc, altfel nimic nu as fi inteles.Parca au prune in gura, asa vorbesc
sabinalin pe 14 Martie 2011 20:39
Oameni si animale
E si asta o afacere: sa pandesti prin parcuri cainii care se pierd si apoi sa le ceri recompensa stapanilor lor. Ce te faci insa daca acestia nu marseaza si,mai rau, proprietarul unui caine e un pensionar care se afla in ultimele zile ale vietii? Adrian Sitaru realizeaza inca un scurtmetraj notabil,poate nu chiar atat de reusit cum a fost "Valuri" dar cu siguranta demn de cartea de vizita a regizorului. Din nou foarte bun Sergiu Costache,asa cum a fost si in "Valuri", o vorba buna si despre Andreea Samson, una dintre actritele talentate ale tinerei generatiei. De vazut de catre cei care iubesc cinematografia romana!