Păreri Fair Game

(1995)

Atracție explozivă

TitoJacksana pe 10 Octombrie 2021 04:35
Un film slabut, eu l-am vazut doar ca e Cindy Crawford in el si mai vede ochiul ceva frumos, in afara de asta, nu-l recomand
user-6464d7f11403a pe 17 Mai 2023 16:37
Bazat pe același roman "Fair Game" ca și filmul Cobra cu Stallone și brigitte nielsen
user-63b02ad8a0ee8 pe 02 Ianuarie 2023 09:55
E un film de imagine ! Așa cum există videoclipuri de imagine, tot așa există și filme în care primează elementul vizual in defavoarea poveștii - care trebuie să fie simplă și ușor de înțeles . Scenele de acțiune sunt gândite și ele pt un impact vizual maxim
In scena din tren ,W.Baldwin ~razbună~ milioanele și milioanele de bărbați și băieți din din lumea întreagă care au tânjit,suspin ,visat la Cindy Crawford !
De neuitat : reflexia mașinii care se apropie văzută în lentilele ochelarilor de soare...și replica zisă de Baldwin și repetată de Steven Berkoff :" DASVIDANIA , ASSHOLE !"

Dragos.87 pe 24 Decembrie 2022 22:03
Un film bun de acțiune complexa al anilor '90..are un scenariu banal la prima vedere,nu e ceva ieșit din comun dar regia își face treaba foarte bine,are o,atmosferă care te ține conectat și un suspans în acele urmăriri care îți încântă simțurile..recomand cu încredere, merită..!
flamura pe 27 Mai 2017 23:43
sexy
Avocata ca avocata...dar Salma Hayek e mai misto...
turtles pe 20 Iulie 2016 02:23
Cred ca e singurul film al lui crawford. Smart choice!
flamura pe 27 mai 2017 23:40
Filme cu Cindy Crawford Casablancas, l'homme qui aimait les femmes (2016) - Herself (archive footage) I Am JFK Jr. (2016) - Herself The Simian Line / Cu inima in palma (2000) - Sandra VH1/Vogue Fashion Awards (1999) - Herself Fair Game / Atracție explozivă (1995) - Kate McQueen
nick-azh pe 18 Aprilie 2014 22:32
Atractie exploziva
Filmul e plin de actiune si suspans.Sa nu uitam ca joaca si alti actori nu numai Cindy,care e totusi simpatica.NOTA 8/10.
cris_strike pe 24 Iunie 2013 02:11
very beautiful"
am vazut acest film de mic copil" si vreau sa spun ca este foarte bun frumos etc.. foarte multe mea placut la acest film de actori nu se mai pune problema I LIKE" :*:*:*:*
rayker pe 24 Iunie 2013 14:39
asa si asa
Un film creat in stilul anilor '90 nu cu efecte facute pe PC ca in ziua de azi ci cu fecte speciale construite in realitate. Un film bum
Infinity pe 05 Septembrie 2013 20:33
Fair Game (1995)
Film cu o idee banala pentru anii '90. Actiune multa cu multe clisee. Nothing new.
Carcotas pe 5 martie 2021 13:27
Intr-adevar,o risipa de trosneli,bubuieli,fugareli si aiureli de o mediocritate coplesitoare. Cindy, bine facuta dar fara sex - appeal .