Păreri Dread

Dread

adeLovey pe 05 Decembrie 2009 17:14
filmul e chiar scarry. avand in vedere ca tipul ala, Quaid, a fost traumatizat din copilarie .. el merita vazut. i really enjoyed it.
syler_hero pe 14 Februarie 2010 14:12
Film destul de bun dar putin plictisitor ...parerea mea e ca merita vazut daca nu ai altul mai bun
armenache pe 15 Mai 2010 10:53
Final bun
Un final interesant si socant , dar inceputul si mijlocul filmului sunt mai plictisitoare! Se intra cam in greu in subiect, dar finalul a salvat totul!
kakapiciu pe 13 Noiembrie 2011 20:40
Ciudat la inceput dar pe parcurs filmul este bunicel.
zgubi pe 12 Februarie 2011 22:58
subiectul de baza a fost bun,dar pt a avea o relevanta trebuiau luate mai multe cazuri similare si supuse la acelasi tratament.ideea de invingere a fobiei de catre un singur subiect e o generalizare absurda.
tonymaestrul pe 20 Iunie 2014 19:59
Un film interesant care iti lasa multe de gandit .... cat oare rezista mintea umana in fata fricii.... Este frica mai puternica decat noi? Vizionati filmul si o sa aflati ....
crisalisa pe 23 Septembrie 2011 21:47
dread
infiorator, mai ales ultimele 20 de minute...il recomand, e un horror f bun! enjoy:)
ioana_georgiana pe 9 noiembrie 2013 10:15
da.... si scarbos in acelasi timp :))
crisalisa pe 10 noiembrie 2013 11:15
e horror ! ce te astepti? fluturasi si floricele ?
ioana_georgiana pe 09 Noiembrie 2013 10:15
filmul e minunaaat si Jackon e cel mai bun, insa pacat ca la sfarsit moare :(
L_Doctor pe 14 Septembrie 2012 22:11
Un film destul de bolnav ... dar na .... l-am vizionat pana la capat !
luciivan pe 05 Februarie 2011 09:13
Destul de plictisior... nu am avut rabdare sa-l vad pana la capat
Nikolle007 pe 03 Aprilie 2013 17:07
Cea mai mare porcarie de film! Chiar si Hansel & Gretel (2013) cu Dee Wallace pare super pe langa asta. Deci cea mai mare porcarie! Nu pot sa cred, totusi, cum un actor care a jucat in Twilight, de calibrul lui Jackson Rathbone s-ar injosi sa joace intr-un film asa prost. De regula nu fac remarci negative asupra unor filme, fiindca fiecare are o opinie proprie, dar filmul acesta m-a enervat la culme, fiindca am pierdut timp pretios ca sa vad asa o porcarie si o mizerie.